Ақтөбе қаласының атаусыз көшелеріне атау беру және кейбір көшелерін қайта атау туралы
Бірлескен Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 28 шілдедегі № 273Ш шешімі және Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 28 шілдедегі № 2163Қ қаулысы. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 11 тамызда № 3-1-139 тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабының 1 тармағының 4 тармақшасына, 31 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 13 бабының 4 тармағына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Атаусыз көшелерге:
"Авиатор - 2" орамындағы атаусыз көшеге Сұлтан Аманғосов;
"Заречный - 2" тұрғын алабындағы атаусыз көшеге Ахмет Ескендіров атаулары берілсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 28.08.2018 № 5464а және Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 28.08.2018 № 366 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Ақтөбе қаласының кейбір көшелері:
Селиверстов көшесі - Тілеу батыр көшесі;
Ақтөбе қаласы "Алматы" ауданындағы Тихая көшелері: Жиембет жырау, Жеңімпаз, Желкен, Жетіген атауларымен қайта аталсын.
Ескерту. 2 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 28.08.2018 № 5464а және Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 28.08.2018 № 366 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қаласының
әкімі
Ақтөбе қалалық мәслихаты сессиясының төрағасы
А. Мұхамбетов К. Цхай

О присвоении наименований безымянным улицам и переименовании некоторых улиц города Актобе
Совместное решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 28 июля 2010 года № 273Р и постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 28 июля 2010 года № 2163П. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 11 августа 2010 года № 3-1-139.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 6, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат города Актобе РЕШАЕТ:
1. Присвоить наименования:
безымянной улице квартала "Авиатор - 2" имя Султана Амангосова;
безымянной улице жилого массива "Заречный - 2" имя Ахмета Ескендирова.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата города Актобе Актюбинской области от 28.08.2018 № 5464а и решения маслихата города Актобе Актюбинской области от 28.08.2018 № 366 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Переименовать некоторые улицы города Актобе:
улицу Селиверстова - в улицу Тілеу батыра;
улицы Тихая района "Алматы" города Актобе в улицы: Жиембет жырау, Жеңімпаз, Желкен, Жетіген.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 28.08.2018 № 5464а и решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 28.08.2018 № 366 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Актобе
Председатель сессиимаслихата города Актобе
А. Мухамбетов К. Цхай