Бадамша ауылының Степная көшесін Талжібек Имашева атындағы көшесі деп қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Бадамша ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 28 сәуірдегі № 5 шешімі. Ақтөбе облысының Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2010 жылғы 5 мамырда № 3-6-102 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосының" сөздері "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Бадамша ауылдық округінің әкімінің 15.06.2017 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және ауыл халқының пікірін ескере отырып, Қарғалы ауданының Бадамша ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Бадамша ауылдық округі әкімінің 26.12.2018 № 174 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Бадамша ауылының Степная көшесі Талжібек Имашева атындағы көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бадамша ауылдық округі әкімінің орынбасары Н.Ғ.Ағытаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бадамша ауылдық округінің әкімі Ж.Оразбаев

О переименовании улицы Степная села Бадамша на улицу имени Талжибек Имашевой
Решение акима Бадамшинского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 28 апреля 2010 года № 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 5 мая 2010 года № 3-6-102.
Сноска. В реквизитах решения на русском языке слова "сельского округа Бадамша" заменено словами "Бадамшинского сельского округа" решением акима Бадамшинского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 26.12.2018 № 174 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на казахском языке слова "селолық", "селосының" заменено словами "ауылдық", "ауылының", текст на русском языке без изменений решением акима Бадамшинского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 15.06.2017 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и учитывая мнения населения села, аким Бадамшинского сельского округа Каргалинского района РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения акима Бадамшинского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 26.12.2018 № 174 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
1. Переименовать улицу Степная села Бадамша на улицу имени Талжибек Имашевой.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Бадамшинского сельского округа Агитаеву Н.К.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бадамшинского сельского округа Ж. Уразбаев