Қоғамдық жұмыстарға тартылған сотталғандар еңбегін пайдалануға арналған нысандар және қоғамдық жұмыстар түрлері туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 18 наурыздағы N 10/4 қаулысы. Қарағанды облысы Теміртау қаласы Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 сәуірде N 8-3-101 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2011 жылғы 3 ақпандағы N 5/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімдігінің 2011.02.03 N 5/1 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Қылмыстық кодексінің 42-бабының 1-тармағының, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қылмыстық-атқару кодексінің 30-бабының 1-тармағының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағының негізінде, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес қоғамдық жұмыстарға тартылған сотталғандар еңбегін пайдалануға арналған нысандар және қоғамдық жұмыстар түрлерінің тізімі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Татьяна Михайловна Куриннаяға жүктелсін.
3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Қала әкімі                                 Н. Сұлтанов
Теміртау қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 18 наурыздағы
N 10/4 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстарға тартылған сотталғандар еңбегін пайдалануға арналған нысандар және қоғамдық жұмыстар түрлерінің тізімі
N р/с
Кәсіпорындардың атауы
Мекенжайы
Жұмыс түрі
1
"Теміртау мәдениет сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Республика даңғылы, 38
Аумақты абаттандыру және жинау
2
"Қалалық мәдени демалу паркі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Республика даңғылы, 13А
Аумақты абаттандыру және жинау
3
"Теміртау спорт клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Республика даңғылы, 34А
Аумақты абаттандыру және жинау

Об объектах и видах общественных работ для использования труда осужденных, привлеченных к общественным работам
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 18 марта 2010 года N 10/4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 21 апреля 2010 года N 8-3-101. Утратило силу - постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 3 февраля 2011 года N 5/1
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Темиртау от 03.02.2011 N 5/1.
На основании пункта 1 статьи 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, пункта 1 статьи 30 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года и пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить объекты и виды общественных работ для использования труда осужденных, привлеченных к общественным работам, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Куринную Татьяну Михайловну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Н. Султанов
Приложение
к постановлению акимата
города Темиртау
от 18 марта 2010 года N 10/4
Перечень объектов и видов общественных работ для использования труда осужденных, привлеченных к общественным работам
N п/п
Наименование предприятия
Юридический адрес
Вид работ
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Темиртауский Дворец культуры"
проспект Республики, 38
Благоустройство и уборка территории
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Городской парк культуры и отдыха"
проспект Республики, 13А
Благоустройство и уборка территории
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Спортивный клуб Темиртау"
проспект Республики, 34А
Благоустройство и уборка территории