Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы XXIII сессиясының N 207 "Жергілікті өкілетті органдардың шешiмі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына бiржолғы әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешiмiне өзгеріс енгiзу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының ХХVI сессиясының 2010 жылғы 15 сәуірдегі N 245 шешімі. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 сәуірде N 8-5-91 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 1-24/167 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 28.06.2013 № 1-24/167 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және қалалық Мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы XХIII сессиясының N 203 "2010-2012 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, қалалық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық Мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы N 207 "Жергілікті өкілетті органдардың шешiмi бойынша азаматтардың жекелеген топтарына бiржолғы әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне (2010 жылғы 20 қаңтардағы нормативтiк құқықтық кесімдердің мемлекеттiк тiркеудiң тiзiмiнде тіркеу нөмірі 8-5-83, 2010 жылғы 16 ақпандағы "Қазыналы өңір" газетінің N 7 саныңда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтың 4) тармақшасындағы:
"10000" саны "5000" санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау қалалық Мәслихаттың әлеуметтiк сала және құқық қорғау мәселелерi жөнiндегi тұрақты комиссиясының төрағасына (С. Сыртанбеков) жүктелсін.
3. Осы шешiм алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
ХХVІ сессияның төрағасы,
қалалық Мәслихаттың хатшысы                Н. Кәдірсізов

О внесении изменения в решение XXIII cессии Каражалского городского Маслихата от 21 декабря 2009 года N 207 "О предоставлении единовременной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов"
Решение ХХVI сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 15 апреля 2010 года N 245. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 26 апреля 2010 года N 8-5-91. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28 июня 2013 года № 1-24/167)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 28.06.2013 № 1-24/167).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением XХIII сессии городского Маслихата от 21 декабря 2009 года N 203 "О бюджете города на 2010-2012 годы" городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXIII cессии Каражалского городского Маслихата от 21 декабря 2009 года N 207 "О предоставлении единовременной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-5-83 от 20 января 2010 года, опубликовано в газете "Қазыналы өңiр" от 16 февраля 2010 года N 7) следующее изменение:
в подпункте 4) пункта 2:
цифру "10000" заменить цифрой "5000".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на председателя постоянной комиссии городского Маслихата по вопросам социальной сферы и правовой защиты (С. Сыртанбеков).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель XXVІ сессии,
секретарь городского Маслихата             Н. Кадирсизов