2010 жылдың қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2010 жылғы 13 қыркүйектегі N 18/02 қаулысы. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 1 қазанда N 8-14-127 тіркелді. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімі аппараты басшысының 2011 жылғы 13 сәуірдегі N 8-9/304 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімі аппараты басшысының 2011.04.13 N 8-9/304 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 наурыздағы "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" N 960 Жарлығына сәйкес, 2010 жылы қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылдың қазан-желтоқсанында шақыруы кейінге қалдыруға немесе босатуға құқығы жоқ 18 ден 27 жасқа дейінгі азаматтардың мерзімді әскери қызметке шақыру өткізілсін.
2. Аудандық шақыру комиссияның құрамы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Ауыл және кент әкімдері:
1) 2010 жылы мерзімді әскери қызметке шақыруға жататын 1983-1992 жылдары туған азаматтарды қорғаныс істер жөніндегі бөлімінің тізбесі бойынша шақыру учаскесіне келуін қамтамасыз етсін;
2) әскерге шақырылғандарды шақыру комиссиясынан өткізу және жіберу үшін жеткізуін ұйымдастырсын.
4. Нұра ауданының қорғаныс істер жөніндегі бөлімі (Қайролла Шәріпұлы Жолболдин - келісім бойынша) әскерге шақыру мәселелері бойынша қажетті шараларды жүзеге асырсын.
5. Аудандық медициналық бірлестігі (Мұқышева Бахыткүл Қабылхамитқызы - келісім бойынша) аудандық шақыру комиссиясын шақыру мерзіміне маман-дәрігерлермен, орта медициналық персоналмен жиынтықтасын, кабинеттерді медициналық құрал-жабдықтармен және аспаптармен қамтамасыз етсін.
6. Нұра ауданы бойынша санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы (Гүлсара Құрашқызы Досполова - келісім бойынша) шақыру учаскесінің күйіне санитарлық бақылауды қамтамасыз етсін.
7. Аудандық ішкі істер бөлімі (Әбілов Сайран Бөгенұлы - келісім бойынша):
1) әскерге шақырудан жалтарғандардың іздестіруін және ұстауын қамтамасыз етсін;
2) әскерге шақырылғандарды жіберу және жеткізу кезінде қоғамдық тәртіптің сақталуын, олардың шақыру комиссиясына және әскерге жіберу кезінде қорғаныс бөліміне және Қарағанды қаласының облыстық жиналыс пунктіне дейін ере жүруін қамтамасыз етсін.

О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в октябре-декабре 2010 года
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 13 сентября 2010 года N 18/02. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 1 октября 2010 года N 8-14-127. Прекратило свое действие в связи с истечением срока, на которое было принято постановление - (письмо руководителя аппарата акима Нуринского района от 13 апреля 2011 года № 8-9/304)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока, на которое было принято постановление - (письмо руководителя аппарата акима Нуринского района от 13.04.2011 № 8-9/304).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", Указом Президента Республики Казахстан от 29 марта 2010 года N 960 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле - июне и октябре - декабре 2010 года", в целях проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в октябре - декабре 2010 года, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Провести в октябре - декабре 2010 года призыв на срочную воинскую службу граждан в возрасте от 18 до 27 лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва.
2. Утвердить состав районной призывной комиссии согласно приложения.
3. Акимам сел и поселков:
1) обеспечить явку граждан 1983 - 1992 года на призывной участок в 2010 году согласно графика отдела по делам обороны;
2) организовать доставку призывников для прохождения призывной комиссии и отправки в войска.
4. Отделу по делам обороны Нуринского района (Жолболдин Кайрулла Шарипович – по согласованию) по вопросу призыва на воинскую службу обеспечить необходимые мероприятия.
5. Районному медицинскому объединению (Мукушева Бахытгуль Кабылхамитовна - по согласованию) укомплектовать районную призывную комиссию врачами - специалистами, средним медицинским персоналом на период призыва, обеспечить медицинским оборудованием и инструментарием кабинеты.
6. Управлению государственного санитарно - эпидемиологического надзора по Нуринскому району (Досполова Гульсара Курашевна - по согласованию) обеспечить контроль за санитарным состоянием призывного участка.
7. Районному отделу внутренних дел (Абилов Сайран Богенович - по согласованию):
1) обеспечить розыск и задержание лиц уклоняющихся от призыва;
2) обеспечить охрану общественного порядка при отправке и убытии призывников, сопровождение их на призывную комиссию и отправке в войска до отдела по делам обороны и областного сборного пункта города Караганды.

8. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Зара Ахметжанқызы Даутоваға жүктелсін.
9. Осы қаулы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                С. Шайдаров
КЕЛІСІЛДІ
Нұра ауданы бойынша
мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау басқармасының бастығы
Г.Қ. Досполова
13 қыркүйек 2010 жыл
КЕЛІСІЛДІ
Аудандық медициналық
бірлестігінің
директоры
Б.Қ. Мұқышева
13 қыркүйек 2010 жыл
КЕЛІСІЛДІ
Нұра ауданының қорғаныс істер
жөніндегі бөлімінің бастығы
Қ.Ш. Жолболдин
13 қыркүйек 2010 жыл
КЕЛІСІЛДІ
Аудандық ішкі істер
бөлімінің бастығы
С.Б. Абілов
13 қыркүйек 2010 жыл
Қосымша
аудан әкімдігінің
2010 жылғы 13 қыркүйектегі
N 18/02 қаулысымен
БЕКІТІЛГЕН
Аудандық шақыру комиссиясының құрамы:
1. Жолболдин Қайролла       - комиссия төрағасы,
Шәріпұлы                   Нұра ауданының қорғаныс
істер жөніндегі бөлімінің
бастығы (келісім бойынша)
2. Гизатулин Фаниль         - комиссия төрағасының
Фанауивич                  орынбасары, аудан әкімі
аппаратының азаматтық қорғаныс
және төтенше жағдайлар жөніндегі
бас маманы
3. Девайкина Елена          - комиссия хатшысы
Владимировна
Комиссия мүшелері:
4. Протасенко Константин    - Нұра ауданының ішкі істер бөлімі
Викторович                 бастығының орынбасары
(келісім бойынша)
5. Балтабаева Зинат         - аудандық медициналық
Байбекқызы                 бірлестігінің терапевт-дәрігері
(келісім бойынша)

8. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Даутову Зару Ахметжановну.
9. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким района                                С. Шайдаров
СОГЛАСОВАНО
Начальник управления
государственного
санитарно – эпидемиологического
надзора по Нуринскому району
Г.К. Досполова
13 сентября 2010 год
СОГЛАСОВАНО
Директор районного
медицинского объединения
Б. Мукушева
13 сентября 2010 год
СОГЛАСОВАНО
Начальник отдела по делам
обороны Нуринского района
К.Ш. Жолболдин
13 сентября 2010 год
СОГЛАСОВАНО
Начальник отдела внутренних
дел Нуринского района
С.Б. Абилов
13 сентября 2010 год
Приложение
УТВЕРЖДЕНО
постановлением акимата района
N 18/02 от 13 сентября 2010 года
Состав районной призывной комиссии:
1. Жолболдин Кайрулла      - председатель комиссии,
Шарипович                 начальник отдела по делам обороны
Нуринского района (по
согласованию)
2. Гизатулин Фаниль        - заместитель председателя комиссии,
Фануинович                главный специалист аппарата
акима района по гражданской
обороне и чрезвычайным ситуациям
3. Девайкина Елена         - секретарь комиссии
Владимировна
Члены комиссии:
4. Протасенко Константин   - заместитель начальника
Викторович                отдела внутренних дел Нуринского
района (по согласованию)
5. Балтабаева Зинат        - врач-терапевт
Байбековна                районного медицинского
объединения (по согласованию)