Нұра аудандық мәслихатының 2010 жылғы 18 қазандағы 30 сессиясының "Нұра ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" N 293 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 32 сессиясының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы N 314 шешімі. Қарағанды облысы Нұра ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 қаңтарда N 8-14-138 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 ақпандағы N 22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2012.02.16 N 22 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2010 жылғы 18 қазандағы 30 сессиясының "Нұра ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" N 293 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіміне N 8-14-130 болып тіркелген, "Нұра" газетінің 2010 жылғы 23 қазандағы N 43 (5178) санында жарияланған) толықтырулар енгізілсін:
1) Нұра ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету  Ережесінің (бұдан әрі – Ереже) мемлекеттік тілдегі кіріспесінде "және Нұра ауданының" сөздерінен кейін "аз қамтылған" сөздерімен толықтырылсын;
Ереженің орыс тіліндегі кіріспесінде "порядок предоставления жилищной помощи" сөздерінен кейін "малообеспеченным" сөздерімен толықтырылсын;
2) Ереженің мемлекеттік тілдегі 1 тармағында бірінші абзацта "Тұрғын үй көмегі" сөздерінен кейін "аз қамтылған" сөздерімен толықтырылсын;
Ереженің орыс тіліндегі 1 тармағында "Жилищная помощь предоставляется" сөздерінен кейін "малообеспеченным" сөзімен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, өнеркәсіп, құрылыс, жолаушылар көлігі, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, аграрлық мәселелері және экология жөніндегі тұрақты комиссиясы (Г. Прокоп) жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            С. Кұрманов
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Е. Тұранов

О внесении дополнений в решение 30 сессии Нуринского районного маслихата от 18 октября 2010 года N 293 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению Нуринского района"
Решение 32 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2010 года N 314. Зарегистрировано Управлением юстиции Нуринского района Карагандинской области 13 января 2011 года N 8-14-138. Утратило силу - решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 16 февраля 2012 года N 22
Сноска. Утратило силу - решением Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 16.02.2012 N 22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести дополнения в решение 30 сессии Нуринского районного маслихата от 18 октября 2010 года N 293 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению Нуринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-14-130, опубликовано в газете "Нұра" за N 43 (5178) от 23 октября 2010 года):
1) в преамбуле Правил предоставления жилищной помощи населению Нуринского района (далее - Правила) на государственном языке после слов "және Нұра ауданының" дополнить словами "аз қамтылған";
в преамбуле Правил на русском языке после слов "порядок предоставления жилищной помощи" дополнить словом "малообеспеченным";
2) в пункте 1 в абзаце первом Правил на государственном языке после слов "Тұрғын үй көмегі" дополнить словами "аз қамтылған";
в пункте 1 Правил на русском языке после слов "Жилищная помощь предоставляется" дополнить словом "малообеспеченным".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по бюджету, финансам, промышленности, строительству, пассажирскому транспорту, жилищно-коммунальному хозяйству, аграрным вопросам и экологии (Г. Прокоп).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        С. Курманов
Секретарь районного маслихата              Е. Туранов