"2010-2012 жылдарға арналған Жітіқара ауданының бюджеті туралы" 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 226 Жітіқара аудандық мәслихатының шешімін іске асыру туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 11 қаңтардағы № 2 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 29 қазандағы № 561 қаулысы. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 қарашада № 9-10-150 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 1-3) тармақшасына сәйкес, "2010-2012 жылдарға арналған Жітіқара ауданының бюджеті туралы" Жітіқара аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 226 шешімін (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-10-130 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 7 қаңтардағы № 2 "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) іске асыру мақсатында, әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған Жітіқара ауданының бюджеті туралы" 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 226 Жітіқара аудандық мәслихатының шешімін іске асыру туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 11 қаңтардағы № 2 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-10-133 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 4 наурыздағы "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 тармағының 7) тармақшасында "600 теңге" деген сандар мен сөз "бір айлық есептік көрсеткіш" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы оның алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Жітіқара ауданының әкімі                   Қ. Испергенов

О внесении изменения в постановление акимата от 11 января 2010 года № 2 "О реализации решения Житикаринского районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 226 "О бюджете Житикаринского района на 2010-2012 годы"
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 29 октября 2010 года № 561. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 29 ноября 2010 года № 9-10-150
В соответствии с подпунктом 1-3) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях реализации решения Житикаринского районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 226 "О бюджете Житикаринского района на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-10-130, опубликовано 7 января 2010 года в газете "Житикаринские новости" № 2) акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "О реализации решения Житикаринского районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 226 "О бюджете Житикаринского района на 2010-2012 годы" от 11 января 2010 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-10-133, опубликовано 4 марта 2010 года в газете "Житикаринские новости") следующее изменение:
в подпункте 7) пункта 1 указанного постановления цифры и слово "600 тенге" заменить словами "одного месячного расчетного показателя".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2010 года.
Аким Житикаринского района                 К. Испергенов