Қарасу ауылының көшелерін қайта атау туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы Қарасу ауылы әкімінің 2010 жылғы 25 мамырдағы № 3 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 маусымда № 9-13-112 тіркелді.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің 27.10.2020 № 12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4-тармақшасына "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес, халықтың пiкiрiн ескере отырып, Қарасу ауданы Қарасу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің 27.10.2020 № 12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қарасу ауылы көшелерінің атаулары өзгертілсін:
Новая көшесі - Т. Рамазанов көшесіне;
Верхняя көшесі - А. Анищенко көшесіне.
2. Осы шешім оны алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауылының әкімі
Б. Шәріпов

О переименовании улиц села Карасу
Решение акима села Карасу Карасуского района Костанайской области от 25 мая 2010 года № 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 18 июня 2010 года № 9-13-112.
Сноска. Заголовок изложен в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется решением акима Карасуского сельского округа Карасуского района Костанайской области от 27.10.2020 № 12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения аким Карасуского сельского округа Карасуского района РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Карасуского сельского округа Карасуского района Костанайской области от 27.10.2020 № 12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Переименовать улицы села Карасу:
улицу Новая - на улицу Т. Рамазанова;
улицу Верхняя - на улицу А. Анищенко.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти
календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Карасу
Б. Шарипов