"Сарыкөл ауданының 2010 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" Сарыкөл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 162 шешімін жүзеге асыру туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 18 ақпандағы № 64 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 10 тамыздағы № 256 қаулысы. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 қыркүйекте № 9-17-104 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 56-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі Заңының 6-бабына20-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 16-бабына, "Сарыкөл ауданының 2010 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" Сарыкөл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 162 шешіміне сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сарыкөл ауданының 2010 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" Сарыкөл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 162 шешімін жүзеге асыру туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 18 ақпандағы  № 64 қаулысына (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-17-95 нөмірімен тіркелген, "Сарыкөл" газетінде 2010 жылы 18 сәуірде жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай мазмұндағы 10) тармақшасымен толықтырылсын:
"10) Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне тұрмыс мұқтаждығына ай сайынғы әлеуметтік көмек;
Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне ай сайынғы әлеуметтік көмек арыз берген айдан тағайындалады және арыз берушінің қайтыс болғанына байланысты немесе оның Сарыкөл ауданының аумағынан тұрақты мекен жайға шығуына байланысты тоқтатылады. Төлем көрсетілген оқиғалар болған айдан кейінгі айдан бастап тоқтатылады.".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2010 жылғы қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Сарыкөл
ауданының әкімі                            Қ. Ғабдулин
КЕЛIСIЛДI:
"Сарыкөл ауданы әкiмдiгiнiң
жұмыспен қамту және әлеуметтiк
бағдарламалар бөлiмi"
мемлекеттiк мекемесiнiң бастығы
__________________ Ю. Кондриков
"Сарыкөл ауданы әкiмдiгiнiң
қаржы бөлiмi" ММ бастығы
________________ Т. Лысяк
"Сарыкөл ауданы әкiмдiгiнiң
экономика және бюджеттiк
жоспарлау бөлiмi" ММ бастығы
_________________ I. Насыров

О внесении дополнения в постановление акимата от 18 февраля 2010 года № 64 "О реализации решения Сарыкольского районного маслихата от 28 декабря 2009 года № 162 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2010 года"
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 10 августа 2010 года № 256. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанай области 21 сентября 2010 года № 9-17-104
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6,  статьей 20 Закона Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" от 28 апреля 1995 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьей 16 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" от 13 апреля 2005 года, решением Сарыкольского районного маслихата от 28 декабря 2009 года № 162 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2010 год" акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "О реализации решения Сарыкольского районного маслихата от 28 декабря 2009 года № 162 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2010 год" от 18 февраля 2010 года № 64 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-17-95, опубликовано 8 апреля 2010 года в газете "Сарыколь") следующее дополнение:
пункт 1 дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) ежемесячную социальную помощь на бытовые нужды участникам, инвалидам Великой Отечественной войны;
ежемесячная социальная помощь на бытовые нужды участникам, инвалидам Великой Отечественной войны, назначается с месяца подачи заявления и прекращается в связи со смертью заявителя или его выбытия на постоянное место жительства за пределы территории Сарыкольского района. Выплата прекращается с месяца, следующего за месяцем, в котором наступили указанные события.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с января 2010 года.
Аким
Сарыкольского района                       К. Габдулин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Отдел занятости
и социальных программ акимата
Сарыкольского района"
________________ Ю. Кондриков
Начальник ГУ "Отдел финансов
акимата Сарыкольского района"
____________________ Т. Лысяк
Начальник ГУ "Отдел экономики
и бюджетного планирования акимата
Сарыкольского района"
______________________ И. Насыров