"Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 230 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешімін іске асыру туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 57 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 5 сәуірдегі № 141 қаулысы. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 7 мамырда № 9-19-127 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 мамырдағы № 120 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 14.05.2014 № 120 қаулысымен (осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 28 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағына, "Ұлы Отан соғысының мүгедектерін және олармен теңестірілген тұлғаларды, қатысушыларды әлеуметтік қорғау және жеңілдіктер туралы" 1995 жылғы 28 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына, "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 9-19-118 тіркелген, 2010 жылғы 15 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) "Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 230 шешіміне" сәйкес, Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 230 "2010-2012 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешімін іске асыру туралы" әкімдіктің 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 57 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде 9-19-121 тіркелген, 2010 жылғы 25 наурызда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) туберкулездің жұқпалы түрімен ауыратын науқастарға амбулаториялық емделу кезеңінде қосымша тамақтануға тиісті жылға республикалық бюджет туралы заңымен белгіленген бес айлық есептік көрсеткіштің мөлшерінде азаматтарға біржолғы әлеуметтік көмек";
1 тармақ келесі мазмұндағы 8), 9) тармақшаларымен толықтырылсын:
"8) орта және жоғары білім алуына байланысты шығындардың орнын толтыру үшін ең төмен күнкөріс деңгейдегі жан басына шаққандағы орташа табысты отбасылардағы және жергілікті бюджет қаражаты есебінен оқытылатын жастарға әлеуметтік көмек";
"9) Жеңіс күніне Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне отыз бес мың теңге мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек";
3 тармақ келесі мазмұндағы азат жолдармен толықтырылсын:
"Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне тұрмыстық қажеттіліктеріне, азық - түлік корзинасының мөлшерінің өсуіне есепте тұрған аз қамтылған азаматтарға ай сайын берілетін әлеуметтік көмек арыз берген адамның қайтқанына байланысты, аз қамтылған азаматтар ретінде есептен шықса немесе Ұзынкөл ауданының аймағынан көшіп кетсе тоқтатылады деп анықталсын";

О внесении изменения и дополнений в постановление акимата от 29 января 2010 года № 57 "О реализации решения Узункольского районного маслихата от 22 декабря 2009 года № 230 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 5 апреля 2010 года № 141. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 7 мая 2010 года № 9-19-127. Утратило силу постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 14 мая 2014 года № 120
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 14.05.2014 № 120 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 28 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, с пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной Войны и лиц приравненных к ним" от 28 апреля 1995 года, решением Узункольского районного маслихата от 22 декабря 2009 года № 230 "О районном бюджете на 2010–2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-19-118, опубликовано 15 января 2010 года в газете "Нұрлы жол") акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "О реализации решения Узункольского районного маслихата от 22 декабря 2009 года № 230 "О районном бюджете на 2010-2012 годы" от 29 января 2010 года № 57 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-19-121, опубликовано 25 марта 2010 года в газете "Нұрлы жол") следующее изменение и дополнения:
подпункт 5) пункта 1 изложить в новой редакции:
"5) единовременную социальную помощь гражданам, больным заразной формой туберкулеза на дополнительное питание в период амбулаторного лечения в размере пятикратного месячного расчетного показателя, установленного законом о республиканском бюджете на соответствующий год";
пункт 1 дополнить подпунктами 8), 9) следующего содержания:
"8) социальная помощь молодежи, из семей со среднедушевым доходом ниже прожиточного минимума и обучающихся за счет средств местного бюджета, для возмещения расходов связанных с получением послесреднего и высшего образования";
"9) единовременную социальную помощь ко Дню Победы участникам, инвалидам Великой Отечественной войны в размере тридцати пяти тысяч тенге";
пункт 3 дополнить абзацами следующего содержания:
"определить, что ежемесячная социальная помощь на бытовые нужды участникам, инвалидам Великой Отечественной войны, малообеспеченным гражданам на увеличение размера продовольственной корзины, состоящим на учете как малообеспеченные, прекращается в связи со смертью заявителя, снятия с учета как малообеспеченный или выбытия за пределы территории Узункольского района";

"берілген қаулының 1 тармағының 7), 8) тармақшаларында қарастырылған әлеуметтік көмек алуға үміткер тұлғаларға, олардың таңдауы бойынша бір негіз бойынша әлеуметтік көмек төленуі анықталсын".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2010 жылдың 1 қаңтардан туындаған іс–қимылдарға таратылады.
Ұзынкөл
ауданының әкімі                            А. Сейфуллин
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл орталық аудандық
аурухана" мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорны, бас дәрігер
______________ Қ. Ержанов
"Ұзынкөл ауданының білім
беру бөлімі" мемлекеттік
мекемесі, бастық
___________ А. Бараншина
"Ұзынкөл ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесі, бастық
___________________  Е. Құдабаев
"Ұзынкөл ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі, бастық
___________________ Ә. Сарсенова

"определить, что лицам, претендующим на получение социальной помощи предусмотренных подпунктами 7), 8) пункта 1 данного постановления социальная помощь выплачивается по одному основанию по их выбору".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на действия возникшие с 1 января 2010 года.
Аким
Узункольского района                       А. Сейфуллин
СОГЛАСОВАНО:
Государственное коммунальное
казенное предприятие "Узункольская
центральная районная больница",
главный врач
_________________ К. Ержанов
Государственное учреждение
"Отдел образования Узункольского
района", начальник
___________________ А. Бараншина
Государственное учреждение
"Отдел занятости и социальных
программ Узункольского района",
начальник
__________________ Е. Кудабаев
Государственное учреждение
"Отдел финансов Узункольского
района", начальник
________________ А. Сарсенова