2010 жылы ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2010 жылғы 27 мамырдағы № 326 шешімі. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 маусымда № 9-20-179 тіркелді
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 7–бабының 3–тармағының 4) тармақшасына, "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 қаулысының 2–тармағына сәйкес, Федоров ауданы әкімінің 2010 жылғы 17 мамырдағы № 2-35/507 хатын қарастырып, мамандарына қажеттілікті ескере отырып, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2010 жылы ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына тұрғын үй сатып алуға көтерме жәрдемақы және бюджеттік кредит түрінде әлеуметтік қолдау шаралары ұсынылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрайымы            Г. Казакевич
Аудандық мәслихаттың хатшысы               С. Сералинова
КЕЛІСІЛДІ
"Федоров ауданының
экономика және қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________В. Гринак
"Федоров ауданының
ауыл шаруашылық және
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
________В. Завгородний

О предоставлении в 2010 году мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшими для работы и проживания в сельские населенные пункты
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 27 мая 2010 года № 326. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 30 июня 2010 года № 9-20-179
В соответствии с подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года, пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" от 18 февраля 2009 года № 183, рассмотрев письмо акима Федоровского района от 17 мая 2010 года № 2-35/507 с учетом потребности в специалистах Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить в 2010 году специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, меры социальной поддержки в виде подъемного пособия и бюджетного кредита на приобретение жилья.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии           Г. Казакевич
Секретарь районного маслихата              С. Сералинова
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Федоровского района"
_________________В. Гринак
Начальник государственного
учреждения "Отдел сельского
хозяйства и ветеринарии
Федоровского района"
____________В. Завгородний