Ақсу қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 25 наурыздағы "2010 жылға арналған Ақсу қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" N 158/3 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 17 қарашадағы N 791/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 20 желтоқсанда N 12-2-163 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 06 қаңтардағы N 1-34/8 хатымен)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2011.01.06 N 1-34/8 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы", 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңдарына, Павлодар облысы әкімдігінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "Аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы білім беретін мектеп түлектеріне жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау туралы" N 236/18 қаулысына, Ақсу қалалық мәслихатының 2010 жылғы 17 ақпандағы (IV сайланған XXIV кезектен тыс сессиясы) "Әлеуметтік көмекке құқығы бар азаматтар санатының тізбесі туралы" N 194/24 шешіміне сәйкес, қала әкімдігінің құқық актісін Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес келтіру мақсатында, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 25 наурыздағы "2010 жылға арналған Ақсу қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" N 158/3 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 21 сәуірде N 12-2-137 тіркелген, "Ақжол-Новый путь" газетінде 2010 жылғы 28 сәуірде N 34 жарияланған) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
3-тармақтағы:
19) тармақша мынадай мазмұндағы үшінші абзацпен толықтырылсын:
"жүріп-тұруда қиындық көретін мүгедектер: арбамен жүретін және тірек-қозғалыс аппараттарының кемістігімен бірінші топтағы мүгедектерге көлік қызметін көрсетуді ұйымдастыру;";
Мынадай мазмұндағы 30) тармақшамен толықтырылсын:
"30) 26) тармақшада көрсетілген санат үшін – спутниктік теледидардың клиенттік қабылдау жабдықтарын орнату төлеміне - "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе екінші деңгейдегі банктердегі жеке шотының нөмірі көрсетілген, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесін, жеке куәлігінің және салық төлеушінің тіркеу нөмірі, әлеуметтік жеке коды куәліктерінің көшірмелерімен өтініш.";
4-тармақтағы:
1) тармақшадағы "коммуналдық қызметтер шығындарын қайтаруға 5 (бес) АЕК" сөздерінен кейін "жеке үйлерде тұратындарға;" сөздерімен толықтырылсын;
6) тармақшадағы "10" саны "5" санына ауыстырылсын, "он" сөзі "бес" сөзімен ауыстырылсын;
24) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении дополнений и изменений в постановление акимата города Аксу от 25 марта 2010 года N 158/3 "О социальной помощи отдельным категориям граждан города Аксу на 2010 год"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 17 ноября 2010 года N 791/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 декабря 2010 года N 12-2-163.Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата города Аксу Павлодарской области от 06 января 2011 года N 1-34/8)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата города Аксу Павлодарской области от 06.01.2011 N 1-34/8).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законами Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", от 23 января 2001 года "О занятости населения", от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", постановлением акимата Павлодарской области от 25 декабря 2009 года N 236/18 "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей для оплаты обучения в высших учебных заведениях", решением Аксуского городского маслихата (XXIV внеочередная сессия IV созыв) от 17 февраля 2010 года N 194/24 "О перечне категорий граждан, имеющих право на социальную помощь", в целях приведения правового акта акимата города в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Аксу от 25 марта 2010 года N 158/3 "О социальной помощи отдельным категориям граждан города Аксу на 2010 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 апреля 2010 года N 12-2-137, опубликованное в газете "Ақжол-Новый путь" от 28 апреля 2010 года, N 34) внести следующие дополнения и изменения:
в пункте 3:
подпункт 19) дополнить абзацем третьим следующего содержания:
"организация транспортного обслуживания инвалидов, имеющих затруднения в передвижении: инвалидов колясочников и инвалидов 1 группы с нарушением опорно-двигательного аппарата;";
дополнить подпунктом 30) следующего содержания:
"30) для категории, указанной в подпункте 26) – для оплаты установки приемного клиентского оборудования спутникового телевидения - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или банках второго уровня, копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности и свидетельства регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода.";
в пункте 4:
в подпункте 1) после слов "на возмещение затрат по коммунальным услугам по 5 (пять) МРП" дополнить слова "проживающим в частных домах;";
в подпункте 6) цифры "10" заменить цифрой "5", слово "десять" заменить словом "пять";
подпункт 24) изложить в следующей редакции:

"24) 13) тармақшада көрсетілген санат үшін - "Ақсу қаласының құрметті азаматы" атағын алған тұлғаларға коммуналдық қызметтерге төлем туралы түбіртектер бойынша коммуналдық қызметтерге төлем шығынын өтеуге әлеуметтік көмек;";
мынадай мазмұндағы 29) тармақшамен толықтырылсын:
"29) 26-тармақшада көрсетілген санат үшін – спутниктік теледидардың клиенттік қабылдау жабдықтарының нақты құны бойынша – спутниктік теледидардың клиенттік қабылдау жабдықтарын орнату төлеміне.".
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Е.М. Рахымжановқа жүктелсін.
Қала әкімі                                 О. Қайыргелдинов

"24) для категории, указанной в подпункте 13) – социальная помощь на возмещение затрат по оплате коммунальных услуг лицам, получившим звание "Почетный гражданин города Аксу", по квитанции об оплате коммунальных услуг;";
дополнить подпунктом 29) следующего содержания:
"29) для категории, указанной в подпункте 26) – для оплаты установки приемного клиентского оборудования спутникового телевидения   -  по фактической стоимости приемного клиентского оборудования спутникового телевидения.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Рахимжанова Е.М.
Аким города                                О. Каиргельдинов