Екібастұз қаласы әкімінің 2010 жылғы 1 наурыздағы "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне телефон байланысы қызметін және коммуналдық қызметті пайдалануына өтемақы беру туралы" N 10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2010 жылғы 19 сәуірдегі N 18 шешімі. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 19 мамырда N 12-3-263 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 2013 жылғы 22 мамырдағы N 9 шешімімен
Ескерту.  Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімінің 22.05.2013 N 9 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 20-бабына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 9 ақпандағы (IV шақырылған, кезекті XX сессия) "Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы желтоқсандағы (IV шақырылған, кезекті XIX сессия) "2010 - 2012 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 221/19 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 241/20 шешімнің негізінде, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Екібастұз қаласы әкімінің 2010 жылғы 1 наурыздағы "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне телефон байланысы қызметін және коммуналдық қызметті пайдалануына өтемақы беру туралы" N 10 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 12-3-259 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 1 сәуірде "Отарқа" газетінде N 14 және 2010 жылғы 1 сәуірдегі "Вести Екибастуза" газетінде N 13 жарияланған), (бұдан әрі – Шешім), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) шешімнің 1-тармағының 4-тармақшасындағы "жалғыз тұратындар және жұбайларымен тұратындар" сөздері "азаматтарды тіркеу кітабында бір жақта тіркелген және жұбайларымен тіркелген" сөздерімен ауыстырылсын;
2) шешімнің 1-тармағының 5-тармақшасындағы "70" саны "110" санына ауыстырылсын;
3) шешімнің 1-тармағының 5-тармақшасындағы "құрамындағы" сөзі "тіркелген" сөзіне ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2010 жылдың 1 наурыздан бастап туындаған құқықтық қатынастарда таратылады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары Ғ. А. Оспанқұловқа жүктелсін.
Екібастұз қаласының әкімі                  Н. Нәбиев

О внесении изменений в решение акима города Экибастуза от 1 марта 2010 года N 10 "О предоставлении компенсации за пользование коммунальными услугами и услугами телефонной связи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны"
Решение акима города Экибастуза Павлодарской области от 19 апреля 2010 года N 18. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 19 мая 2010 года N 12-3-263. Утратило силу решением акима города Экибастуза Павлодарской области от 22 мая 2013 года N 9
Сноска. Утратило силу решением акима города Экибастуза Павлодарской области от 22.05.2013 N 9.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", на основании решения Экибастузского городского маслихата (очередная XX сессия, IV созыв) от 9 февраля 2010 года N 241/20 "О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XIX сессия, IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 221/19 "О бюджете города Экибастуза на 2010 - 2012 годы", принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение акима города Экибастуза от 1 марта 2010 года N 10 "О предоставлении компенсации за пользование коммунальными услугами и услугами телефонной связи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 12-3-259, опубликовано в газетах "Отарқа" от 1 апреля 2010 года N 14 и "Вести Екибастуза" от 1 апреля 2010 года N 13), (далее – Решение), следующие изменения:
1) в подпункте 4 пункта 1 Решения слова "одиноко проживающих и проживающих с супругами" заменить словами "прописанных в книге регистрации граждан в одном лице и прописанных с супругами";
2) в подпункте 5 пункта 1 Решения цифру "70" заменить на цифру "110";
3) в подпункте 5 пункта 1 Решения слово "проживающего" заменить словом "прописанного".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 марта 2010 года.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима города Экибастуза Оспанкулова Г.А.
Аким города Экибастуза                     Н. Набиев