Қызыләскер ауылдық округіне ұсақ қара малдың сарып ауруы бойынша шектеу салу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 17 маусымдағы N 157/6 қаулысы. Павлодар облысы Лебяжі ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 маусымда N 12-9-115 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 06 наурыздағы N 90/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 06.03.2014 N 90/3 қаулысымен.
Ескерту. Атауға өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2010.08.04 N 188/7 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 18-тармақшасына, 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабы 2-тармағының 9-тармақшасына және мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық бақылау туралы Ережесіне сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызыләскер ауылдық округіне сарып ауруы бойынша ұсақ қара малға шектеу салу.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2010.08.04 N 188/7 қаулысымен.
2. Қызыләскер ауылдық округінің әкіміне шектеу шарттары бойынша рұқсат етілмейді:
ауыл шаруашылығы малдарының барлық түрлерін Қызыләскер ауылдық округі аумағынан басқа аймаққа айдау, жеткізу, әкелу, әкету;
Қызыләскер ауылдық округі аумағынан қой етін шығару;
Черное ауылы аумағында шөпті дайындау және сату;
Черное ауылында көрмелер мен жәрмеңкелерді өткізу және оларға қатысу.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2010.08.04 N 188/7 қаулысымен.
3. Лебяжі ауданының ветеринария бөлімінің бастығы ауру малды алу және олардың жойылуын қамтамасыз етсін.
4. Лебяжі ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаментінің бөлімі (келісім бойынша) аудандық орталық ауруханамен (келісім бойынша) бірлесе ауылдық округ тұрғындары арасында алдын-алу түсіндіру шараларын өткізсін.
5. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Т.Байжановқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                С. Әпсалықов
КЕЛІСІЛДІ
Лебяжі ауданы бойынша мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
департаменті бөлімінің бастығы
2010.06.10 жылы                            А. Жәлелов
Аудандық орталық
аурухананың бас дәрігері
2010.06.10 жылы                            А. Сыздықов

О наложении ограничения на Кызыласкерский сельский округ по бруцеллезу мелкого рогатого скота
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 17 июня 2010 года N 157/6. Зарегистрировано Управлением юстиции Лебяжинского района Павлодарской области 29 июня 2010 года N 12-9-115. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 06 марта 2014 года N 90/3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 06.03.2014 N 90/3.
Сноска. Наименование с изменениями, внесенными постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 04.08.2010 N 188/7.
Согласно статьи 31 пункта 1 подпункта 18 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 10 пункта 2 подпункта 9 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", согласно Положения о государственном ветеринарно-санитарном контроле акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Наложить ограничение на Кызыласкерский сельский округ по бруцеллезу мелкого рогатого скота.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 04.08.2010 N 188/7.
2. Акиму Кызыласкерского сельского округа по условиям ограничения не допускается:
ввоз, вывоз и перегон всех видов сельскохозяйственных животных с территории Кызыласкерского сельского округа;
вывоз мяса баранины с территории Кызыласкерского сельского округа;
заготовка, продажа сена;
проведение и участие на выставках и ярмарках сельскохозяйственного назначения.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 04.08.2010 N 188/7.
3. Начальнику отдела ветеринарии Лебяжинского района обеспечить изъятие и уничтожение больных животных.
4. Отделу департамента государственного санитарно-эпидемиологического надзора Лебяжинского района (по согласованию) совместно с центральной районной больницей (по согласованию) провести среди жителей сельского округа разъяснительные профилактические мероприятия.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Байжанова Б.Т.
Аким района                                C. Апсаликов
СОГЛАСОВАНО
Начальник Управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Лебяжинскому району
10.06.2010 г.                              А. Жалелов
Главный врач центральной
районной больницы
10.06.2010 г.                              А. Сыздыков