Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 17 маусымдағы "Қызыләскер ауылдық округі Черное ауылына ұсақ қара малдың сарып ауруы бойынша шектеу салу туралы" N 157/6 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 4 тамыздағы N 188/7 қаулысы. Павлодар облысы Лебяжі ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 20 тамызда N 12-9-117 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 06 наурыздағы N 90/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 06.03.2014 N 90/3 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 18-тармақшасына, 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабы 2-тармағының 9-тармақшасына және мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық бақылау туралы Ережесіне сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 17 маусымдағы "Қызыләскер ауылдық округі Черное ауылына ұсақ қара малдың сарып ауруы бойынша шектеу салу туралы" N 157/6 қаулысына (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеуіндегі тізілімінде N 12-9-115 болып тіркелген, 2010 жылғы 8 шілдедегі "Аққу үні" газетінің N 56 (74-50) санында жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
қаулы атауы келесі редакцияда жазылсын: "Қызыләскер ауылдық округіне ұсақ қара малдың сарып ауруы бойынша шектеу салу туралы";
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын "Қызыләскер ауылдық округіне сарып ауруы бойынша ұсақ қара малға шектеу салу";
2-тармақтың 1 абзацы келесі редакцияда жазылсын: "ауыл шаруашылығы малдарының барлық түрлерін Қызыләскер ауылдық округі аумағынан басқа аймаққа айдау, жеткізу, әкелу, әкету";
2-тармақтың 2 абзацы келесі редакцияда жазылсын: "Қызыләскер ауылдық округі аумағынан қой етін шығару".
2. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Т.Байжановқа жүктелсін.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                          Н.Сағандықов
"КЕЛІСІЛДІ"
Лебяжі ауданы бойынша мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
департаменті бөлімінің бастығы             А. Жәлелов
2010 жылғы 02 тамыз
Аудандық орталық аурухананың
бас дәрігері                               А. Сыздықов
2010 жылғы 02 тамыз

О внесении изменений в постановление акимата района от 17 июня 2010 года N 157/6 "О наложении ограничений на село Черное Кызыласкерского сельского округа по бруцеллезу мелкого рогатого скота"
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 4 августа 2010 года N 188/7. Зарегистрировано Управлением юстиции Лебяжинского района Павлодарской области 20 августа 2010 года N 12-9-117. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 06 марта 2014 года N 90/3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 06.03.2014 N 90/3.
Согласно статьи 31 пункта 1 подпункта 18 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 10 пункта 2 подпункта 9 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", согласно Положения о государственном ветеринарно-санитарном контроле акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 17 июня 2010 года N 157/6 "О наложении ограничений на село Черное Кызыласкерского сельского округа по бруцеллезу мелкого рогатого скота" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-9-115, опубликовано в газете "Аққу үні" от 8 июля 2010 года N 56 (74-50)) следующие изменения.
название постановления изложить в следующей редакции "О наложении ограничения на Кызыласкерский сельский округ по бруцеллезу мелкого рогатого скота";
пункт 1 изложить в следующей редакции "Наложить ограничение на Кызыласкерский сельский округ по бруцеллезу мелкого рогатого скота";
абзац первый пункта 2 изложить в следующей редакции "ввоз, вывоз и перегон всех видов сельскохозяйственных животных с территории Кызыласкерского сельского округа";
абзац второй пункта 2 изложить в следующей редакции "вывоз мяса баранины с территории Кызыласкерского сельского округа".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Байжанова Б.Т.
И.о.акима района                           Н. Сагандыков
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Управления государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Лебяжинскому району             А. Жалелов
02 августа 2010 года
Главный врач центральной
районной больницы                          А. Сыздыков
02 августа 2010 года