2010 жылы Успен ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2010 жылғы 26 қаңтардағы N 13/1 қаулысы. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 24 ақпанда N 12-12-89 тіркелген. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық әкімі аппаратының 2014 жылғы 26 тамыздағы N 1-18/555 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық әкімі аппаратының 26.08.2014 N 1-18/555 хатымен).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының, 1 тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Ұлы Отан соғысына қатысқандарды, мүгедектерді және оларға теңестірілгендерді әлеуметтік қорғау және жеңілдіктер туралы" Заңының  20 бабына, "Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасы мүгедектерін әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 11 бабының, 2 тармағының, 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 шілдедегі "Мүгедектерді оңалтудың кейбір мәселелері туралы" N 754 қаулысына, Успен аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 жылға арналған Успен ауданының бюджеті туралы" N 108/19 шешіміне сәйкес азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Успен ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау бойынша комиссия құрамы бекітілсін (одан әрі - Комиссия).
Комиссия отырысы ай сайын өткізілсін.
2. Жекелеген әлеуметтік төлемге құқығы бар азаматтардың санаттары:
1) Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушылары;
2) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы ерен еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы Социалистік Кеңес Одағы Республикаларының ордендерімен және медалдарымен марапатталған тұлғалар, Ұлы Отан соғысы жылдарында кем дегенде 6 ай жұмыс істегендер, ресми мәртебесі бар тұлғалар;
3) соғыс мүгедектері және олармен теңестірілген мүгедектердің екінші рет тұрмыс құрмаған әйелдері (күйеулері);
4) қайтыс болған соғысқа қатысушылардың, партизандардың, астыртын жұмыстағы азаматтардың, "Ленинградты қорғағаны үшін" және "Блокададағы Ленинград тұрғыны" медалімен марапатталған, азаматтардың, жалпы аурудың салдарынан мүгедек болып танылғандардың және басқа да себептері бар екінші рет тұрмыс құрмаған әйелдері (күйеулері);
5) 1998 жылдың 1 қаңтарына дейін саналған осы кезеңдерге сәйкес қалаларда, қорғанысқа қатысқан, қызмет ететін армияның бөлімдерінде әскери қызметкерлер үшін белгіленген, қызмет еткен жылдарына жеңілдік беретін жағдайдағы зейнетақы тағайындау үшін, Совет Армиясының және Әскери-теңіз флотының өз еркімен жалданбалы құрамындағы тұлғалар, Ұлы Отан соғысы кезеңінде әскер және ішкі істер органында, бұрынғы Социалистік Кеңес Одағы Республикаларының мемлекеттік қауіпсіздік органының тұлғалары, Ұлы Отан Соғысы кезеңіндегі армияның құрамына кіретін, әскери бөлімнің, штабтың, мекемелердің штаттық лауазымда болғандар;

О социальной помощи отдельным категориям граждан Успенского района на 2010 год
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 26 января 2010 года N 13/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 24 февраля 2010 года N 12-12-89. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 26 августа 2014 года N 1-18/555)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 26.08.2014 N 1-18/555).
Сноска. Название в редакции постановления акимата Успенского района Павлодарской области от 30.03.2010 N 106/3.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним", подпунктом 3) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2005 года N 754 "О некоторых вопросах реабилитации инвалидов", решением Успенского районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 108/19 "О бюджете Успенского района на 2010 год", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям граждан, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить состав комиссии по назначению социальной помощи отдельным категориям граждан Успенского района (далее – Комиссия), согласно приложению к настоящему постановлению.
Заседания Комиссии проводить ежемесячно.
2. Категории граждан, имеющих право на социальную выплату:
1) участники и инвалиды Великой Отечественной войны;
2) лица, награжденные орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу, в годы Великой Отечественной войны, лица, проработавшие более 6 месяцев в годы Великой Отечественной войны, имеющие официальный статус;
3) жены (мужья) умерших инвалидов войны и приравненных к ним инвалидов, не вступившие в повторный брак;
4) жены (мужья) умерших участников войны, партизан, подпольщиков, граждан, награжденных медалью "За оборону Ленинграда" и знаком "Житель блокадного Ленинграда", признававшихся инвалидами в результате общего заболевания, трудового увечья и других причин, которые не вступали в повторный брак;
5) лица вольнонаемного состава Советской Армии, Военно-Морского Флота, войск и органов внутренних дел и государственной безопасности бывшего Союза Советских Социалистических Республик, занимавшие штатные должности в воинских частях, штабах, учреждениях, входивших в состав действующей армии в период Великой Отечественной войны, либо находившиеся в соответствующие периоды в городах, участие в обороне которых засчитывалось до "1" января 1998 года, в выслугу лет для назначения пенсии на льготных условиях, установленных для военнослужащих частей действующей армии;

6) бұрынғы Социалистік Кеңес Одағы Республикаларын қорғағанда алған, әскери қызметтегі басқа да міндеттерін атқарған кезде немесе майданда болғанына байланысты, шалдыққан ауруы бар, әскери қызметкерлер, жарақаты бар, контузияның, жарымжандығының себебінен мүгедек болған ішкі істер және мемлекеттік қауіпсіздік органының құрамына кіретін қатардағы және басқарушы тұлғалар;
7) Ұлы Отан соғысында қаза болғандар жауынгерлердің (қайтыс болғандардың, хабарсыз кеткендердің) екінші рет тұрмыс құрмаған жесірлері;
8) Ауған соғысында, бейбіт уақытта әскери қызметті өту барысында қаза тапқан (өлген) әскери қызметшілердің отбастары қаза болған жауынгерлердің ата-аналары, екінші рет тұрмыс құрмаған әйелі (күйеуі);
9) Ауған соғысының мүгедектері және қатысушылары, сонымен бірге басқа мемлекеттің аймағында болған басқа шайқастық қызметтерге қатысқандар;
10) Чернобыль атом электростанциясындағы апатты жоюға қатысқандар;
11) республикалық маңыздағы жеке зейнеткерлер;
12) қысылтаяң жағдайға тап болған (өрт, екі айдан аса ұзаққа созылған ауру немесе басқа да), жан басына шаққанда табысы аз күнкөріс деңгейінен төмен тұлғалар;
13) "Успен ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі – Бөлім) есебінде тұрған және әлеуметтік қызмет көрсетілетін жалғызбасты және жалғыз тұратын, зейнетақы төлемі зейнетақының ең төменгі мөлшерінен аспайтын азаматтар;
14) ең төменгі мөлшердегі зейнетақы алатын зейнеткерлер;
15) Қазақстан Республикасы бекіткен зейнетақы төлемін жасына байланысты толық көлемде алмайтын, бірақ зейнетақының ең төменгі мөлшерінен аспайтын зейнетақысы бар азаматтар;
16) жасына байланысты мемлекеттік базалық әлеуметтік жәрдемақы алатын азаматтар;
17) бөлімнің есебінде тұрған жұмыссыз азаматтар;
18) бөлімнің есебінде тұрған жұмыссыздарды қайтыс болған кезде жерлейтіндер;
19) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылғандар;
20) аз қамтамасыз етілген отбасының және жан басына шаққанда кірісі облыс бойынша белгіленген күнкөрістік шаманың (тиісті жылдың 2 тоқсаны) көлемінен аспайтын отбастарының студенттері және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған (мемлекеттік білім грантына ие болу конкурсынан өте алмаған) жетімдер, сонымен бірге облыс әкімінің грантымен облыстың жоғары оқу орындарында оқуларын жалғастырушы студенттер;
21) үш жақты келісім шарт бойынша оқитын студенттер;
22) медициналық және педагогикалық мамандықтары бойынша жас мамандар, ауданға жұмыс үшін жаңадан келген дәрігерлер;
23) туберкулез ауруына шалдыққан тұлғалар;
24) онкологиялық ауруына шалдыққан тұлғалар;

6) военнослужащие, лица начальствующего и рядового состава органов внутренних дел и государственной безопасности ставшие инвалидами вследствие ранения, контузии, увечья, полученных при защите бывшего Союза Советских Социалистических Республик, при исполнении иных обязанностей в военной службе в другие периоды или вследствие заболевания, связанного с пребыванием на фронте;
7) вдовы воинов, погибших (умерших, пропавших без вести) в Великой Отечественной войне, не вступившие в повторный брак;
8) родители, супруга (супруг) не вступившие в повторный брак, погибших воинов в Афганской войне, семьи военнослужащих погибших (умерших) при прохождении воинской службы в мирное время;
9) участники и инвалиды Афганской войны, а также иные участники боевых действий на территории других государств;
10) участники ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции;
11) персональные пенсионеры республиканского значения;
12) лица, попавшие в экстремальные ситуации (пожар,  длительная, более 2-х месяцев, болезнь и другие), со среднедушевым доходом ниже прожиточного минимума;
13) одинокие и одиноко проживающие граждане, находящиеся на социальном обслуживании и состоящие на учете в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ Успенского района" (далее – Отдел), пенсионные выплаты которых, не превышают минимального размера пенсии, одинокие инвалиды;
14) пенсионеры, получающие минимальный размер пенсии;
15) граждане, получающие пенсионные выплаты по возрасту в неполном объеме, но не более размера минимальной пенсии, установленной в Республике Казахстан;
16) граждане, получающие государственное базовое социальное пособие по возрасту;
17) безработные граждане, состоящие на учете в Отделе;
18) лица, осуществляющие погребение безработных, состоявших на момент смерти на учете в Отделе;
19) лица, освободившиеся из мест лишения свободы;
20) студенты, из малообеспеченных семей, среднедушевой доход которых не превышает размера установленной по области величины прожиточного минимума (2 квартал соответствующего года), сироты, оставшиеся без попечения родителей (не прошедшие конкурс на обладание государственным образовательным грантом), а также студенты, продолжающие обучение в высших учебных заведениях области по гранту акима области;
21) студенты, обучающиеся по трехсторонним договорам;
22) молодые специалисты медицинских и педагогических специальностей, врачи, вновь прибывшие для работы в район;
23) лица, страдающие туберкулезным заболеванием;
24) лица, страдающие онкологическими заболеваниями;

25) 18 жасқа дейінгі мүгедек-балалар Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету, "бағдарламасы бойынша оқыту";
26) 1 айға дейінгі жаңа туған балалар;
27) жасанды тамақтандырылатын 1 жасқа дейінгі балалар;
28) жүкті әйелдер;
29) ата-ананың қамқорлығынсыз қалған балалар;
30) Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарында әскери қызметін өтеп келгендер;
31) кірісі Қазақстан Республикасында бекітілген кедейлік шеңберінен аспайтын аз қамтамасыз етілген азаматтар.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2010.03.30 N 106/3; 2010.08.13 N 281/8 қаулыларымен.
3. Әлеуметтік көмек алу үшін әрбір санат бойынша осы қаулының 2 тармағында көрсетілген келесі құжаттарды бөлімге ұсыну қажет:
1) тармақша 1) көрсетілген санат үшін ай сайын – дәрі-дәрмек сатып алуға және тұрғын үй–коммуналдық қызметтерді төлеуге, мерзімді басылымдарға жазылу, тұрғын үйге ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу, ҰОС Жеңісінің 65 жылдығы құрметіне арналған парадқа қатысуға костюм сатып алу үшін тегі, аты, әкесінің аты, алынатын мемлекеттік арнаулы жәрдемақы түрі, "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесінде немесе "Қазақстан Республикасы Халық банкі" акционерлік қоғамы филиалындағы жеке есеп шотының нөмірі көрсетілген өтініш;
2) тармақшалар 1), 9), 10) көрсетілген санаттар үшін тісті протездеуге арналған бір жолғы төлем ақы үшін "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесінде немесе "Қазақстан Республикасы Халық банкі" акционерлік қоғамы филиалындағы жеке есеп шотының нөмірі көрсетілген өтініш, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жеке бас куәлігінің көшірмесі, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, медицина мекемесінің тісті протездеу қажеттігі туралы анықтамас;
3) тармақшалар 1), 9), 10), 11) көрсетілген санаттар үшін – тоқсанда бір рет облыстық диагностикалық орталыққа бару және тұрғылықты тұрғын жеріне қайту жолақы шығындарын төлеу үшін;
4) тармақшалар 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10) көрсетілген санаттар үшін – мерзімді басылымдарға жазылу үшін "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есепшотының нөмірі;
5) тармақшалар 3), 7), 9), 10) көрсетілген санаттар үшін – тұрғын үй-коммуналдық қызметтерін өтеу, тұрғын үйге ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін ай сайын материалдық көмек үшін "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есепшотының нөмірі;

25) дети-инвалиды до 18 лет, обучающиеся по программе: "Материальное обеспечение детей-инвалидов воспитывающихся и обучающихся на дому;
26) новорожденные дети, в возрасте до 1 месяца;
27) дети до 1 года, находящиеся на искусственном вскармливании;
28) беременные женщины;
29) дети, оставшиеся без попечения родителей;
30) демобилизованные по окончании воинской службы из рядов вооруженных сил Республики Казахстан;
31) малообеспеченные граждане, доход которых не превышает черту бедности, установленную в Республике Казахстан.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Успенского района Павлодарской области от 30.03.2010 N 106/3; 13.08.2010 N 281/8.
3. Для получения социальной помощи необходимо предоставлять в Отдел следующие документы по каждой категории, указанной в пункте 2 настоящего постановления:
1) для категории, указанной в подпункте 1) – для ежемесячной выплаты на приобретение лекарств и оплаты жилищно-коммунальных услуг, для подписки на периодические издания, проведение текущего ремонта жилья, на приобретение парадного костюма для участия в параде в честь 65- летия в ВОВ – заявление с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или районного филиала акционерного общества "Народный банк Республики Казахстан";
2) для категорий указанной в подпунктах 1), 9), 10)- для единовременной выплаты на зубопротезирование - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или Филиала АО Народного банка РК, копии книги регистрации граждан, копии уд. личности, РНН, копия книги регистрации граждан, справка из медицинского учреждения о необходимости зубопротезирования;
3) для категорий, указанных в подпунктах 1), 9), 10), 11) – для оплаты расходов за проезд один раз в квартал в областной диагностический центр и обратно к месту постоянного проживания;
4) для категорий, указанных в подпунктах 3), 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10) - для подписки на периодические печатные издания - номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или районного филиала акционерного общества "Народный банк Республики Казахстан";
5) для категорий, указанных в подпунктах 3), 7), 9), 10) – для ежемесячной материальной помощи для возмещения жилищно-коммунальных услуг, проведения текущего ремонта жилья - номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или районного филиала акционерного общества "Народный банк Республики Казахстан;

6) тармақшалар 9), 10) көрсетілген санаттар үшін әр тоқсан сайын сауықтыруға материалдық көмек төлеу үшін "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есепшотының номері;
7) тармақша 12) көрсетілген санаттар үшін біржолғы материалдық көмек төлеу үшін – "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есепшотының нөмірі көрсетілген өтініш, азаматтарды тіркеу кітапшасының көшірмесі, өрт бөлімінің, медицина мекемесінің және басқа да осыған сәйкес (өрт туралы, сырқат туралы және басқа да) органдардың анықтамасы, барлық отбасы мүшелерінің табысы туралы анықтамалар, жеке куәлігінің және салық төлеушінің тіркеу нөмерінің көшірмесі;
8) тармақша 13) көрсетілген санаттар үшін тұрғын үй-коммуналдық қызметтерін өтеу үшін әр тоқсан сайын материалдық көмек, көмек қатты отынға біржолғы материалдық көмек - тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген, "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есеп шотының нөмірі көрсетілген өтініш;
9) тармақшалар 14), 15), 16) көрсетілген санаттар үшін тұрғын үй-коммуналдық қызметтер төлемін өтеу үшін әр тоқсан сайын материалдық көмек, Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамның филиалындағы жеке есепшотының нөмірі;
10) тармақша 17) көрсетілген санаттар үшін кәсіптік оқудан өту кезеңінде материалдық көмек төлеу үшін - "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есепшотының нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының, оқу кезеңін растайтын құжат көшірмелері;
11) тармақша 18) көрсетілген санаттар үшін жерлеуге біржолғы материалдық көмек төлеу үшін – "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есепшотының нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, қайтыс болғаны туралы анықтама, қайтыс болған кезде есепте тұрған жағдайы туралы бөлімнің анықтамасы және азаматтарды тіркеу кітапшасының көшірмесі;
12) тармақша 19) көрсетілген санаттар үшін біржолғы материалдық көмек төлеу үшін – тегі, аты, әкесінің аты, мекенжайы, "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есепшотының нөмірі көрсетілген өтініш;

6) для категорий, указанных в подпунктах 9), 10) для выплаты ежеквартальной материальной помощи на оздоровление – номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или районного филиала акционерного общества "Народный банк Республики Казахстан;
7) для категории, указанной в подпункте 12) – для выплаты единовременной материальной помощи – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или районного филиала акционерного общества "Народный банк Республики Казахстан", копию книги регистрации граждан, справки соответствующего органа  пожарной части, медицинского учреждения и других (о пожаре, болезни или других случаях), справки о доходах всех членов семьи, копии удостоверения личности и регистрационного номера налогоплательщика;
8) для категории, указанной в подпункте 13) – для выплаты ежеквартальной материальной помощи для возмещения жилищно-коммунальных услуг, единовременной материальной помощи на твердое топливо – заявление с указанием фамилии, имени, отчества, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или районного филиала акционерного общества "Народный банк Республики Казахстан";
9) для категории, указанной в подпунктах 14), 15), 16) – для выплаты ежеквартальной материальной помощи для возмещения жилищно-коммунальных услуг - номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или районного филиала акционерного общества "Народный банк Республики Казахстан";
10) для категорий, указанной в подпункте 17)- для выплаты материальной помощи в период прохождения профессионального обучения - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или районного филиала акционерного общества "Народный банк Республики Казахстан", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, документ, подтверждающий период обучения;
11) для категории, указанной в подпункте 18) для выплаты единовременной материальной помощи на погребение – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или районного филиала акционерного общества "Народный банк Республики Казахстан", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, свидетельства о смерти, справки Отдела о состоянии на учете на момент смерти и копии книги регистрации граждан;
12) для категорий, указанных в подпункте 19) – для выплаты единовременной материальной помощи – заявление с указанием фамилии, имени, отчества, адреса, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или районного филиала акционерного общества "Народный банк Республики Казахстан";

13) тармақша 20) көрсетілген, санаттар үшін студенттердің облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуларына төлем ақы төлеу үшін, - "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есепшотының нөмірі көрсетілген студенттің өтініші, азаматтарды тіркеу кітапшасының көшірмесі, жеке куәлігінің көшірмесі және салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмесі, білім беру қызметтерін көрсетудің келісімшарты, әлеуметтік-тұрмыс жағдайларының тексеру актісі және жиынтық табысы туралы мәліметтер оқуды төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау кезінде бір рет ұсынылады;
14) тармақша 21) көрсетілген санаттар үшін жоғары медициналық оқу орындарындағы студенттердің оқуына төлем ақы төлеу үшін "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есепшотының нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмелері, Успен ауданының әкімі, жоғары оқу орынының басшысы және студент қол қойған үш жақты келісім шарты;
15) тармақша 22) көрсетілген, санаттар үшін (ауданға жұмыс істеу үшін жаңадан келген дәрігерлер жоғары медициналық және педагогикалық оқу орындарын мамандықтарының түлектері ғана) – біржолғы материалдық көмек төлеу үшін – "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есепшотының нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының, ЖОО бітіргені туралы дипломының, жұмысқа қабылдау туралы бұйрықтың көшірмелері;
16) тармақша 23) көрсетілген санаттар үшін – тексерілуге облыстық тубдиспансерге дейін жолақысын өтеу үшін материалдық көмек төлеуге; амбулаториялық емделудегі ауруларға тамақтану үшін ай сайын материалдық көмек "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есепшотының нөмірі көрсетілген өтініш;
17) тармақша 24) көрсетілген,санаттар үшін біржолғы материалдық көмек төлеу үшін - "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есепшотының нөмірі көрсетілген ауру адамның өтініші, сырқатты растайтын анықтама және азаматтарды тіркеу кітапшасының көшірмесі, жеке куәлігінің және салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмелері;
"Павлодар облыстық онкологиялық диспансері" қазынашылық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынға дейін және тұрғылықты тұрғын жеріне қайтқан жолақысының шығындарын төлеу үшін – "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есепшотының нөмірі көрсетілген өтініш, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, азаматтарды тіркеу кітапшасының көшірмелері, жеке куәлігінің көшірмесі және дәрігер-онкологтың кеңес беру қабылдауының көшірмесі, көліктің белгіленген жерге дейін және тұрғылықты тұрғын жеріне қайту жолақысының билеті. Жыл ішінде қайтадан өтініш берген жағдайда - өтініш, дәрігер-онкологтың кеңес беру қабылдау көшірмесі, көліктің белгіленген жерге дейін және тұрғылықты тұрғын жеріне қайтқан пайдаланған жолақы билеті;

13) для категории, указанной в подпункте 20) – для оплаты за обучение в высших учебных заведениях области  студентам - заявление студента с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или районного филиала акционерного общества "Народный банк Республики Казахстан", копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности и регистрационного номера налогоплательщика, договор на оказание образовательных услуг, акты обследования социально-бытовых условий проживания и сведения о совокупном доходе предоставляются один раз при назначении социальной помощи для оплаты обучения;
14) для категории, указанной в подпункте 21) - для оплаты за обучение студентам высших медицинских учебных заведений – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или районного филиала акционерного общества "Народный банк Республики Казахстан", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, трехсторонний договор, подписанный акимом Успенского района, руководителем высшего учебного заведения и студентом;
15) для категорий, указанных в подпункте 22) (только выпускники высших учебных заведений медицинских и педагогических специальностей, врачи, вновь прибывшие в район для работы) - для выплаты единовременной материальной помощи – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или районного филиала акционерного общества "Народный банк Республики Казахстан", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, диплома об окончании ВУЗа, приказа о приеме на работу;
16) для категорий, указанных в подпункте 23) - для выплаты материальной помощи для возмещения затрат за проезд до областного тубдиспансера на обследование, ежемесячной материальной помощи на питание больным, находящимся на амбулаторном лечении – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или районного филиала акционерного общества "Народный банк Республики Казахстан";
17) для категории, указанной в подпункте 24) – для выплаты единовременной материальной помощи - заявление больного с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или районного филиала акционерного общества "Народный банк Республики Казахстан", справки, подтверждающей болезнь и копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности и регистрационного номера налогоплательщика;
для оплаты расходов за проезд в казенное государственное коммунальное предприятие "Павлодарский областной онкологический диспансер" и обратно к месту постоянного проживания - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или районного филиала акционерного общества "Народный банк Республики Казахстан", регистрационного номера налогоплательщика, копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности и выписки с консультативного приема врача-онколога, использованные проездные билеты на автомобильный транспорт до пункта назначения и обратно к месту постоянного проживания. При повторном обращении в течение года – заявление, копия выписки с консультативного приема врача-онколога, использованные проездные билеты на транспорт до пункта назначения и обратно к месту постоянного проживания;

18) тармақша 25) көрсетілген санаттар үшін біржолғы материалдық көмек төлеу үшін - 13 жасқа жеткен балаларға, компьютерлік техника сатып алу үшін – "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есепшотының нөмірі көрсетілген ата-анасының біреуінің (қамқоршысының) материалдық көмек тағайындалғаны туралы өтініші, баланың мүгедектігін растайтын құжат, азаматтарды тіркеу кітапшасының көшірмесі, жеке куәлігінің және салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмелері, баланың тууы туралы куәліктің көшірмесі;
19) тармақша 26) көрсетілген санаттар үшін 1 айлық жасқа толмаған балаға "Ана мен бала" дәрі қобдишасын сатып алу үшін босанған әйелдерге біржолғы көмек төлеу үшін – "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есепшотының нөмірі көрсетілген өтініш;
20) тармақша 27) көрсетілген санаттар үшін – қолдан тамақтандырылатын, 1 жасқа дейінгі балаға ай сайын материалдық көмек төлеу үшін – "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы ата-анасының біреуінің жеке есепшотының нөмірі көрсетілген өтініш, баланың қолдан тамақтандырылатынын растайтын құжат, азаматтарды тіркеу кітапшасының көшірмесі, жеке куәлігінің және салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмелері, баланың тууы туралы куәліктің көшірмесі;
21) тармақша 28) көрсетілген санаттар үшін жүкті әйелдерге 12 аптаға дейін жүктілік мерзімімен есепке қойылған жағдайда біржолғы материалдық көмек үшін тегі, аты, әкесінің аты, туған күні, үй мекенжайы, "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі", есепке алу жөніндегі медицина мекемесінен анықтама, акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есеп шотының нөмірі көрсетілген өтініш;
22) тармақша 29) көрсетілген санаттар үшін ай сайын материалдық көмек төлеу үшін – кірісі бекітілген кедейлік шегінен аспайтын, аз қамтамасыз етілген қамқоршыларға ұсынылған баланың және қамқоршының тегі, аты, әкесінің аты, туған жылы, үй мекенжайы, "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есепшотының нөмірі көрсетілген өтініш, отбасының кірісі туралы анықтама;

18) для категории, указанной в подпункте 25) - для выплаты единовременной материальной помощи детям, достигшим возраста 13 лет, для приобретения компьютерной техники – заявление одного из родителей (опекуна) о назначении материальной помощи с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или районного филиала акционерного общества "Народный банк Республики Казахстан", документ, подтверждающий наличие инвалидности у ребенка, копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности и регистрационного номера налогоплательщика, копии свидетельства о рождении ребенка;
19) для категории, указанной в подпункте 26) - для выплаты единовременной помощи для приобретения аптечек "Матери и ребенка" родившим женщинам, до исполнения возраста ребенка 1 месяца – заявление с указанием фамилии, имени, отчества, адреса, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или районного филиала акционерного общества "Народный банк Республики Казахстан";
20) для категории, указанной в подпункте 27) - для выплаты ежемесячной материальной помощи детям в возрасте до 1 года, находящимся на искусственном вскармливании - заявление одного из родителей о назначении материальной помощи с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или районного филиала акционерного общества "Народный банк Республики Казахстан", документ, подтверждающий искусственное вскармливание ребенка, копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности и регистрационного номера налогоплательщика, копии свидетельства о рождении ребенка;
21) для категории, указанной в подпункте 28) – для единовременной материальной помощи по беременности женщинам, при условии постановки на учет в сроке беременности до 12 недель - заявление с указанием фамилии, имени, отчества, даты рождения, домашнего адреса, регистрационного номера налогоплательщика, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или районного филиала акционерного общества "Народный банк Республики Казахстан", справка из медицинского учреждения о взятии на учет;
22) для категорий, указанных в подпункте 29) – для выплаты ежемесячной материальной помощи малообеспеченным опекунам, доходы которых не превышают размера прожиточного минимума – заявление с указанием фамилии, имени, отчества ребенка и опекуна, даты рождения, домашнего адреса, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или районного филиала акционерного общества "Народный банк Республики Казахстан", справки о доходах семьи;

23) тармақша 30) көрсетілген, санаттар үшін біржолғы жәрдемақы төлеу үшін – тегі, аты, әкесінің аты, туған жылы, үй мекенжайы, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есепшотының нөмірі көрсетілген өтініш;
24) тармақша 31) көрсетілген санаттар үшін біржолғы материалдық жәрдем ақы төлеу үшін – қосалқы шаруашылықты дамытуға, қатты отын сатып алуға "Қазпошта" акционерлік қоғамының пошта бөлімшесіндегі немесе "Қазақстан Республикасының Халық банкі" акционерлік қоғамының филиалындағы жеке есепшотының нөмірі көрсетілген материалдық көмек тағайындалғаны туралы өтініш, азаматтарды тіркеу кітапшасының көшірмесі, жеке куәлігінің және салық төлеушінің тіркеу нөмірінің көшірмелері, отбасы мүшелерінің кірісі туралы анықтама, ауыл әкімдігінің учаскелік комиссиясы ұсынған отбасының материалды-тұрмыстық жағдайларының тексеру актісі.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2010.03.30 N 106/3; 2010.08.13 N 281/8 қаулыларымен.
4. "Успен ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі әлеуметтік төлемдер тағайындасын және осы қаулының 2 тармағында көрсетілген азаматтар санатына келесі түрлері бойынша қызметтер көрсетілсін:
1) тармақша 1) көрсетілген, санаттар үшін – 6000 теңге сомасына азық-түлік жиынтығы (Ұлы Отан соғысының қатысушысы немесе мүгедегі қайтыс болған жағдайда жыл сайын 1 сәуірден бастап 9 мамырға дейінгі кезеңде азық-түлік жиынтығы отбасына беріледі), дәрі-дәрмек сатып алуға 1 айлық есептік көрсеткіш (бұдан әрі – аек) бойынша ай сайын төлем ақы, тұрғын үй-коммуналды қызметтерін төлеуге 6000 теңге, тұрғын үйге ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін 100000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, тісті протездеуге арналған бір жолғы материалдық көмек 20 000 теңге көлемінде, ҰОС Жеңістің 65 жылдығын мерекелеу құрметіне парад костюмын сатып алуға 120000 теңге;
2) тармақшалар 1), 3), 4), 5), 6), 7), 8) көрсетілген санаттар үшін – мерзімді басылымдарға жазылыс үшін 3 аек мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
3) тармақша 3), 7) көрсетілген, санаттар үшін тұрғын үй-коммуналды қызметтерін төлеуге 1600 теңге мөлшерінде ай сайын материалдық көмек;
6000 теңге сомасына азық-түлік жиынтығы;
9 мамыр қарсаңында 10000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
тұрғын үйге ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін 50000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек;

23) для категории, указанной в подпункте 30) - для выплаты единовременного пособия - заявление с указанием фамилии, имени, отчества, даты рождения, домашнего адреса, регистрационного номера налогоплательщика, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или районного филиала акционерного общества "Народный банк Республики Казахстан";
24) для категории, указанной в подпункте 31) - для выплаты единовременного пособия для развития подсобного хозяйства, приобретение твердого топлива, лечение - заявление о назначении материальной помощи с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта" или районного филиала акционерного общества "Народный банк Республики Казахстан", копии книги регистрации граждан, копии удостоверения личности и регистрационного номера налогоплательщика, справки о доходах членов семьи, акт обследования материально- бытовых условий семьи, предоставляемый участковой комиссией сельских акиматов.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Успенского района Павлодарской области от 30.03.2010 N 106/3; 13.08.2010 N 281/8.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Успенского района" назначать социальную выплату и оказывать услуги категориям граждан, указанным в пункте 2 настоящего постановления, по видам:
1) для категории указанной в подпункте 1) – подарочные продуктовые наборы на сумму 6000 тенге (в случае смерти инвалида или участника Великой Отечественной войны ежегодно в период с "1" апреля по "9" мая подарочный набор вручается семье), ежемесячная выплата по 1 минимальному расчетному показателю (далее - МРП) на приобретение лекарств, на оплату жилищно-коммунальных услуг 6000 тенге, единовременная материальная помощь для проведения текущего ремонта жилья в размере 100000 тенге, единовременная материальная помощь на зубопротезирование в размере 20000 тенге, единовременная материальная помощь на приобретение парадного костюма в честь празднования 65-летия в ВОВ в размере 120000 тенге;
2) для категорий, указанных в подпунктах 1), 3), 4), 5), 6), 7) 8) – единовременная материальная помощь для подписки на периодические издания в размере 3 МРП;
3) для категории, указанной в подпунктах 3), 7) - ежемесячная материальная помощь для оплаты жилищно-коммунальных услуг в размере 1600 тенге;
подарочные продуктовые наборы на сумму 6000 тенге;
единовременная материальная помощь к 9 мая в размере 10000 тенге;
единовременная материальная помощь для проведения текущего ремонта жилья в размере 50000 тенге;

9 мамыр қарсаңында 5000 теңге сомасында азық-түлік жиынтығы" деген сөздермен толықтырылсын;
4) тармақшалар 9), 10) көрсетілген, санаттар үшін – денсаулықты сауықтыруға 2 аек мөлшерінде әр тоқсан сайын материалдық көмек, тұрғын үй-коммуналдық қызметтерін төлеуге 1600 теңге мөлшерінде ай сайын материалдық көмек; тұрғын үйге ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін 50000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек; мерзімді басылымдарға жазылу үшін 3 аек мөлшерде біржолғы материалдық көмек, тісті протездеуге арналған бір жолғы материалдық көмек 20 000 теңге;
әскерлердің Ауғанстаннан шығарылғанын күніне орай Ауған соғысында қатысқандарға 10 аек біржолғы материалдық көмек;
9 мамыр қарсаңында 10000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек, 5000 теңге сомасында азық-түлік жиынтығы" деген сөздермен толықтырылсын;
5) тармақшалар 1), 9), 10), 11) көрсетілген санаттар үшін -  жолақысына қолданыстағы тарифке сәйкес, өтініш бергеніне байланысты тоқсанда бір рет облыстық диагностикалық орталыққа жолақысының және тұрғылықты тұрғын жеріне қайту шығындарын төлеу;
6) тармақша 12) көрсетілген санаттар үшін – Комиссияның шешімі бойынша 30000 теңгеден аспайтын мөлшердегі біржолғы төлемдер;
7) тармақша 13) көрсетілген санаттар үшін – тоқсан сайын 2 аек мөлшеріндегі материалдық көмек;
қатты отын сатып алу үшін 6 аек мөлшеріндегі біржолғы материалдық көмек;
8) тармақшалар 14), 15), 16) көрсетілген санаттар үшін – тұрғын үй-коммуналды шығындарын төлеуге 2 аек мөлшерінде тоқсан сайын материалдық көмек, азық-түлік бағаларының өсуіне байланысты 2 аек мөлшерінде тоқсан сайын материалдық көмек;
9) тармақшада 17) көрсетілген санаттар үшін – кәсіби оқудан өту кезеңінде 5 аек мөлшерде ай сайын материалдық көмек;
10) тармақша 18) көрсетілген санаттар үшін – Комиссияның шешімі бойынша жерлеуге 15 аек мөлшерінде біржолғы материалдық көмек төлеу;
11) тармақша 19) көрсетілген санаттар үшін – 5 аек мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
12) тармақша 20) көрсетілген санаттар үшін төлем – облыстың жоғары оқу орындарындағы оқу үшін осыған сәйкес оқу орындағы нақты оқу төлемінің мөлшерінде, жоғары оқу орынның студенттері үшін – тұруға, тамақтануға және тұрған жеріне дейінгі жолақысына ай сайынғы әлеуметтік төлемдер - педагогикалық мамандықтар бойынша оқитындар үшін 7000 теңге мөлшерде, медициналық ЖОО оқитындар үшін оқу кезеңіне 10000 теңге мөлшерде;
13) тармақша 21) көрсетілген санаттар үшін – үш жақты келісім шарт бойынша оқитын жоғары медициналық оқу орынының студенттеріне оқу үшін төлем осыған сәйкес оқу орындағы нақты оқу төлемінің мөлшерінде;

к празднованию 9 мая подарочные продуктовые наборы на сумму 5000 тенге;
4) для категорий, указанных в подпунктах 9), 10) – ежеквартальная материальная помощь на оздоровление в размере 2 МРП, ежемесячная материальная помощь для оплаты жилищно-коммунальных услуг в размере 1600 тенге, единовременная материальная помощь для проведения текущего ремонта в размере 50000 тенге, единовременная материальная помощь для подписки на периодические печатные издания в размере 3 МРП, единовременная материальная помощь на зубопротезирование в размере 20000 тенге;
единовременная материальная помощь ко Дню вывода войск участникам Афганской войны в размере 10 МРП;
единовременная материальная помощь к 9 мая, в размере 10000 тенге, подарочные продуктовые наборы на сумму 5000 тенге;
5) для категорий, указанных в подпунктах 1), 9), 10), 11) – оплата расходов за проезд один раз в квартал в областной диагностический центр и обратно к месту постоянного проживания, по обращению, согласно действующим тарифам на проезд;
6) для категории, указанной в подпункте 12) – единовременные выплаты в размере, не превышающем 30000 тенге, по решению Комиссии;
7) для категории, указанной в подпункте 13) – ежеквартальная материальная помощь в размере 2 МРП;
единовременная материальная помощь для приобретения твердого топлива в размере 6 МРП;
8) для категории, указанной в подпунктах 14), 15), 16) – ежеквартальная материальная помощь в размере 2 МРП для оплаты жилищно-коммунальных расходов, ежеквартальная материальная помощь в связи с ростом цен на продукты питания в размере 2 МРП;
9) для категории, указанной в подпункте 17) – ежемесячная материальная помощь в размере 5 МРП в период прохождения профессионального обучения;
10) для категорий, указанных в подпункте 18) - для выплаты единовременной материальной помощи на погребение в размере 15 МРП, по решению Комиссии;
11) для категорий, указанных в подпункте 19) – единовременная материальная помощь в размере 5 МРП;
12) для категории, указанной в подпункте 20) – оплата за обучение в высших учебных заведениях области в размере фактической стоимости обучения в соответствующем учебном заведении, для студентов высших учебных заведений - ежемесячная социальная выплата на проживание, питание и проезд к месту проживания в размере 7000 тенге для обучающихся по педагогическим специальностям и 10000 тенге, для обучающихся в медицинских Вузах на период учебы;
13) для категорий, указанных в подпункте 21) – студентам  высших медицинских учебных заведений, обучающихся по трехсторонним договорам для оплаты обучения в размере фактической стоимости обучения в соответствующем учебном заведении;

14) тармақша 22) көрсетілген санаттар үшін - жоғары медициналық оқу орынының түлектеріне 100000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек; жоғары педагогикалық оқу орынының түлектеріне 50000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек; ауданға жұмыс істеу үшін жаңадан келген дәрігерлерге 500000 теңге мөлшерде;
15) тармақша 23) көрсетілген санаттар үшін – облыстық туберкулез диспансерде медициналық тексеруден міндетті түрде өтуіне байланысты жолақысының нақты төлемінің мөлшерінде жолақысы үшін төлем; амбулаториялық емдеудегі науқастарға тамақтануға 5 аек мөлшерде ай сайынғы материалдық көмек;
16) тармақша 24) көрсетілген санаттар үшін – 8 аек мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
"Павлодар облыстық онкологиялық диспансер" қазынашылық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынға дейін және тұрғылықты тұрғын жеріне қайтқан жолақысының шығындарын жолақының нақты төлемінің мөлшерінде төлеу;
17) тармақша 25) көрсетілген санаттар үшін мүгедектер күніне орай 5000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
13 жасқа жеткен балаларға компьютерлік техника сатып алу үшін 100000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
18) тармақша 26) көрсетілген санаттар үшін 1500 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
19) тармақша 27) көрсетілген санаттар үшін  ай сайынғы 5 аек мөлшерде материалдық көмек;
20) тармақша 28) көрсетілген санаттар үшін 5 аек мөлшерде бір жолғы материалдық көмек;
21) тармақша 29) көрсетілген санаттар үшін азық-түлік бағаларының өсуіне байланысты 2 аек мөлшерінде тоқсан сайын материалдық көмек;
22) тармақша 30) көрсетілген санаттар үшін - 3 аек мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
23) тармақша 31) көрсетілген санаттар үшін қосалқы шаруашылығын дамытуға факті бойынша біржолғы материалдық көмек; қатты отын сатып алуға 10000 теңге мөлшерде біржолғы материалдық көмек;
24) 5), 6) тармақшаларда көрсетілген санаттар үшін - 9 мамыр қарсаңында 10000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек";
тұрғын үйге ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін 50000 теңге мөлшерінде біржолғы материалдық көмек;
9 мамыр қарсаңында 5000 теңге сомасында азық-түлік жиынтығы;
25) 8 тармақшада көрсетілген санаттар үшін:
9 мамырға 10000 теңге сомасында бір жолғы материалдық көмек;
2 АЕК мөлшерінде сауықтыруға арналған тоқсан сайынғы материалдық көмек;
тұрғын үй, коммуналдық қызметті төлеу үшін 1600 теңге мөлшерінде ай сайынғы материалдық көмек;
мерзімді баспа сөзге жазылу үшін 3 АЕК мөлшерінде бір жолғы материалдық көмек

14) для категорий, указанных в подпункте 22) - единовременная материальная помощь выпускникам медицинских и педагогических высших учебных заведений в размере 100000 тенге, выпускникам медицинских и педагогических средне-специальных учебных заведений в размере 50000 тенге, врачам, вновь прибывшим для работы в район, в размере 500000 тенге;
15) для категорий, указанных в подпункте 23) – оплата за проезд, в связи с обязательным прохождением медицинского обследования в областном туберкулезном диспансере в размере фактической стоимости проезда, ежемесячная материальная помощь на питание больным, находящимся на амбулаторном лечении в размере 5 МРП;
16) для категории, указанной в подпункте 24) – единовременная материальная помощь в размере 8 МРП;
оплата расходов за проезд в казенное государственное коммунальное предприятие "Павлодарский областной онкологический диспансер" и обратно к месту постоянного проживания в размере фактической стоимости проезда;
17) для категорий, указанных в подпункте 25) – единовременная материальная помощь ко дню инвалида в размере 5000 тенге;
единовременная материальная помощь детям, достигшим возраста 13 лет, для приобретения компьютерной техники в размере 100000 тенге;
18) для категории, указанной в подпункте 26) – единовременная материальная помощь в размере 1500 тенге;
19) для категории, указанной в подпункте 27) – ежемесячная материальная помощь в размере 5 МРП;
20) для категории, указанной в подпункте 28) – единовременная материальная помощь в размере 5 МРП;
21) для категории, указанной в подпункте 29) – ежеквартальная материальная помощь в связи с повышением цен на продукты питания в размере 2 МРП;
22) для категории, указанной в подпункте 30) - единовременная материальная помощь в размере 3 МРП;
23) для категории, указанной в подпункте 31) - единовременная материальная помощь на развитие подсобного хозяйства - по факту, для приобретения твердого топлива в размере 10000 тенге;
24) для категорий, указанных в подпунктах 5), 6) - единовременная материальная помощь к 9 мая в размере 10000 тенге;
единовременная материальная помощь для проведения текущего ремонта жилья в размере 50000 тенге;
к 9 мая подарочные продуктовые наборы на сумму 5000 тенге;
25) для категории указанных в подпункте 8):
единовременная материальная помощь к 9 мая в сумме 10000 тенге;
ежеквартальная материальная помощь на оздоровление в размере 2 МРП;
ежемесячная материальная помощь для оплаты жилищно-коммунальных услуг в размере 1600 тенге;
единовременная материальная помощь для подписки на периодические издания в размере 3 МРП".

Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2010.03.30 N 106/3; 2010.08.13 N 281/8 қаулыларымен.
5. Осы қаулы бірінші рет ресми жарияланған күннен кейін 10 күн өткен соң қолданысқа енеді және 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастар таралады.
6. Әлеуметтік төлемдерді қаржыландыру 2010 жылға арналған аудан бюджетінің щеңберінде жүзеге асырылады.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Успен ауданы әкімінің әлеуметтік мәселелеріне жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Аудан әкімі                                Н. Әутәліпов
Успен ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 26 қаңтар
N 13/1 қаулысына
қосымша
Успен ауданы азаматтарының жекелеген санаттарына
әлеуметтік көмек тағайындау жөніндегі комиссияның құрамы
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2010.08.13 N 281/8 қаулысымен.
Альмира Аманқызы Дисюпова
- аудан әкімінің орынбасары, комиссия төрайымы;
Фергалюк Евгений Леонидович
- Успен ауданының "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бас маманы, комиссия хатшысы;
Комиссия мүшелері:
Белая Любовь Ивановна
- Успен ауданы ардагерлер Кеңесінің төрағасы (келісім бойынша);
Жүніспаева Сәуле Олжабайқызы
- "Успен ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы;
Цымбал Екатерина Владимировна
- "Успен ауданының экономика және бюджетті жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы;
Сергей Иванович Саламацкий
- Успен ауылдық округінің әкімі;
Қарлығаш Манарбекқызы Разиева
- Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облыстық денсаулық сақтау басқармасының "Успен аудандық орталық емханасы" коммуналды мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны бастығының міндетін атқарушы (келісі бойынша).

Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Успенского района Павлодарской области от 30.03.2010 N 106/3; 13.08.2010 N 281/8.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2010 года.
6. Финансирование социальных выплат осуществляется в рамках районного бюджета на 2010 год.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Успенского района курирующего социальные вопросы.
Аким района                                Н. Ауталипов
Приложение
к постановлению акимата Успенского района
от 26 января 2010 года N 13/1
Состав комиссии по назначению социальной помощи
отдельным категориям граждан Успенского района
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 13.08.2010 N 281/8.
Дисюпова Альмира Амановна
- заместитель акима района, председатель комиссии
Фергалюк Евгений Леонидович
- главный специалист государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Успенского района", секретарь комиссии
Члены комиссии:
Белая Любовь Ивановна
- председатель Успенского районного Совета ветеранов (по согласованию)
Жунуспаева Сауле Олжабаевна
- начальник государственного учреждения "Отдел финансов Успенского района"
Цымбал Екатерина Владимировна
- начальник государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Успенского района"
Саламацкий Сергей Иванович
- аким Успенского сельского округа
Разиева Карлыгаш Манарбековна
- исполняющая обязанности главного врача коммунального государственного казенного предприятия "Успенская центральная районная больница" Управления здравоохранения Павлодарской области акимата Павлодарской области (по согласованию).