Кеткен аудандық мәслихат депутатының орнына кандидаттардың үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 23 тамыздағы N 290/8 қаулысы. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 қыркүйекте N 12-12-96 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 10 қаңтардағы № 6/1 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 10.01.2018 № 6/1 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес, Успен аудандық аймақтық сайлау комиссиясының келісімі бойынша аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кеткен аудандық мәслихат депутатының орнына кандидаттардың үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыру үшін төмендегі орындар белгіленсін:
Таволжан ауылындағы Таволжан ауылдық мәдениет Үйі маңындағы алаң;
Надаров ауылындағы Успен ауданының "Надаров жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты маңындағы алаң;
Вознесен ауылындағы Вознесен ауылдық мәдениет Үйі ғимаратының жанындағы алаң.
2. Таволжан ауылының және Надаров ауылдық округінің әкімдері кеткен аудандық мәслихат депутатының орнына кандидаттардың барлығына бірдей құқықпен осы қаулының 1 тармағында көрсетілген орындарда үгіт-насихат баспа материалдарын орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Успен ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми түрде жарияланғаннан кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Аудан әкімі Н. Әутәліпов
КЕЛІСІЛДІ
Успен аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы М. Евтеев
2010 жыл 22 тамыз

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты районного маслихата вместо выбывшего
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 23 августа 2010 года N 290/8. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 22 сентября 2010 года N 12-12-96. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 10 января 2018 года № 6/1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 10.01.2018 № 6/1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", по согласованию с Успенской территориальной районной избирательной комиссией, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в депутаты районного маслихата вместо выбывшего:
площадь возле здания Таволжанского сельского Дома культуры в селе Таволжан;
площадь возле здания государственного учреждения "Надаровская средняя общеобразовательная школа" Успенского района в селе Надаровка;
площадь возле здания Вознесенского сельского Дома культуры в селе Вознесенка.
2. Акимам села Таволжан и Надаровского сельского округа обеспечить равные права всех кандидатов в депутаты районного маслихата вместо выбывшего на размещение агитационных печатных материалов в местах, указанных в пункте 1 настоящего постановления.
3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на государственное учреждение "Отдел внутренней политики Успенского района".
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней, со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Ауталипов
СОГЛАСОВАНО
Председатель Успенской районной
территориальной избирательной комиссии М. Евтеев
22 августа 2010 год