Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 22 ақпандағы "2010 жылы аудан азаматтарының жеке санатын әлеуметтік қолдау туралы" N 20/1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 20 тамыздағы N 222/4 қаулысы. Павлодар облысы Шарбақты ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 09 қыркүйекте N 12-13-112 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімі аппарат басшысының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі N 35/01-17/820 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімі аппарат басшысының 27.09.2013 N 35/01-17/820 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 14) тармақшасы негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 22 ақпандағы "2010 жылы аудан азаматтарының жеке санатын әлеуметтік қолдау туралы" N 20/1 қаулысымен бекітілген аудан азаматтардың жеке санатына әлеуметтік төлемдер тағайындау жөніндегі Нұсқауына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу мемлекеттік тізілімінде N 12-13-98 болып тіркеуге алынған, 2010 жылғы 20 наурыздағы  аудандық N 12 "Трибуна" газетінде жарияланған):
2 тармақтың 1 тармақшасы "коммуналдық қызмет бойынша" сөзінен кейін "Жеңіс Күніне орай біржолғы төлемдер" деген мазмұндағы сөздермен толықтырылсын;
2 тармақтың 18 тармақшасы "акушер-гинеколог" сөзінен кейін "дәрігер-хирург" деген мазмұндағы сөздермен толықтырылсын;
2 тармақ келесі мазмұндағы тармақшалармен толықтырылсын:
"37) кәсіптік оқу оқып жүрген жұмыссыздарға жолақысына, тамақтануына және жатып-тұруларына біржолғы көмек;
38) қаза тапқан әскери қызметкерлердің қайта некеге тұрмаған жесірлеріне тұрғын үйлерін жөндеуге берілетін біржолғы көмек;
39) "Блокададағы Ленинград тұрғыны" белгісі бар тұлғаларға тұрғын үйлерін жөндеуге берілетін біржолғы көмек;"
3 тармақ келесі мазмұндағы тармақшалармен толықтырылсын:
"Ұлы Отан соғысы мүгедектері және қатысушыларына Жеңіс күніне орай 30000 (отыз мың) теңге көлемінде біржолғы төлем.
Жұмыссыздарға 5000 (бес мың) теңге көлемінде біржолғы көмек.
Қаза тапқан әскери қызметкерлердің қайта некеге тұрмаған жесірлеріне 15000 (он бес мың) теңге көлемінде біржолғы төлем.
"Блокададағы Ленинград тұрғыны" белгісі бар тұлғаларға 15000 (он бес мың) теңге көлемінде біржолғы төлем.
3 тармағына келесі мазмұндағы өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 22 февраля 2010 года N 20/1 "О социальной поддержке отдельных категорий граждан района на 2010 год"
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 20 августа 2010 года N 222/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Щербактинского района Павлодарской области 09 сентября 2010 года N 12-13-112. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Щербактинского района Павлодарской области от 27 сентября 2013 года N 35/01-17/820)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Щербактинского района Павлодарской области от 27.09.2013 N 35/01-17/820).
На основании подпункта 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в Инструкцию назначения социальных выплат отдельным категориям граждан, утвержденную постановлением акимата района от 22 февраля 2010 года N 20/1 "О социальной поддержке отдельных категорий граждан района на 2010 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-13-98, опубликовано в районной газете "Трибуна" N 12 от 20 марта 2010 года) следующие изменения и дополнения:
Подпункт 1 пункта 2 дополнить словами следующего содержания после слов "по коммунальным услугам" дополнить словами "единовременные выплаты ко Дню Победы";
подпункт 18 пункта 2 дополнить словами следующего содержания: после слов "акушер-гинеколог" дополнить словами "врач-хирург";
пункт 2 дополнить подпунктами следующего содержания:
"37) безработным, проходящим профессиональное обучение на проезд, питание и проживание, единовременная помощь;
38) единовременная выплата вдовам, погибших военнослужащих, не вступивших в повторный брак на ремонт жилья;
39) единовременная выплата лицам, имеющим знак "Житель блокадного Ленинграда", на ремонт жилья";
пункт 3 дополнить подпунктами следующего содержания:
"единовременная выплата ко Дню Победы участникам и инвалидам Великой Отечественной войны в размере 30000 (тридцать тысяч) тенге;
единовременная помощь безработным в размере 5000 (пять тысяч) тенге;
единовременная выплата вдовам, погибших военнослужащих, не вступивших в повторный брак в размере 15000 (пятнадцать тысяч) тенге;
единовременная выплата лицам, имеющим знак "Житель блокадного Ленинграда" в размере 15000 (пятнадцать тысяч) тенге";
в пункте 3 внести изменения следующего содержания:

2 абзацтағы "150000 (жүз елу мың) теңге" сөзі "100000 (жүз мың) теңге" сөзімен;
5 абзацтағы "4488 (төрт мың төрт жүз сексен сегіз ) теңге" сөзі "басылымның нақты құны бойынша" сөзімен ауыстырылсын.
11 абзацтағы "30000 (отыз мың теңге) сөзі" "15000 (он бес мың теңге)" сөзімен ауыстырылсын.
4 тармақ келесі мазмұндағы тармақшалармен толықтырылсын:
"24) Нұсқаудағы 2 тармақ 37)тармақшада көрсетілген тұлғаларға төлемдер дербес есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініш, жеке басының куәлігі, салық төлеушіні тіркеу нөмірі, әлеуметтік жеке коды, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері және жұмыссыз екендігі туралы мәртебесін растайтын анықтама негізінде жүргізіледі;
25) Нұсқаудағы 2 тармақ 38), 39) тармақшаларда көрсетілген тұлғаларға төлемдер дербес есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініш, жеке басының куәлігі, салық төлеушіні тіркеу нөмірі, әлеуметтік жеке коды, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері, мәртебесін растайтын құжат негізінде жүргізіледі."
2. "Шарбақты ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі әлеуметтік төлемдерді дер кезінде қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Гүлстан Сағынтайқызы Теміржановаға жүктелсін.
Аудан әкімі                                С.Смағұлов

в абзаце 2 слова "150000 (сто пятьдесят тысяч) тенге" заменить на "100000 (сто тысяч) тенге";
в абзаце 5 слова "4488 (четыре тысячи четыреста восемьдесят восемь) тенге" заменить на слова "по факту стоимости периодического издания";
в абзаце 11 слова "30000 (тридцать тысяч) тенге" заменить на "15000 (пятнадцать тысяч) тенге";
пункт 4 дополнить подпунктами следующего содержания:
"24) лицам, оговоренным в подпункте 37) пункта 2 Инструкции, выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, книга регистрации граждан, и справки подтверждающей статус безработного;
25) лицам, оговоренным в подпунктах 38), 39) пункта 2 Инструкции, выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, книга регистрации граждан, документ, подтверждающий статус."
2. Государственному учреждению "Отдел финансов Щербактинского района" обеспечить своевременное финансирование социальных выплат.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2010 года.
4. Контроль за выполнением данного постановления возложить на  заместителя акима района Темиржанову Гульстан Сагинтаевну.
Аким района                                С. Смагулов