2011 жылға арналған Алматы қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХІV сессиясының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 379 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 871 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы N 491 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХХХ сессиясының 2011.12.07 N 491 (2012.01.01. бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 101 бабына және Қазақстан Республикасының «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі) кодексінің 495 бабына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011 жылға арналған Алматы қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «2010 жылға арналған Алматы қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы» IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIII сессиясының 2009 жылғы 30 қарашадағы № 261 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2009 жылғы 25 желтоқсанда № 830 болып тіркелген, «Алматы ақшамы» газетінде 2009 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 және «Вечерний Алматы» газетінде 2009 жылғы 29 желтоқсанда № 158 сандарында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экология, денсаулық сақтау және төтенше жағдайлар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссия төрағасына (C.М.Калаков) және Алматы қаласы әкімінің орынбасарына Е. Шормановқа жүктелсін.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХХХІV сессиясының
төрағасы                                О. Печеник
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                    Т. Мұқашев
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
XXXІV сессиясының

Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по городу Алматы на 2011 год
Решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года N 379. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 31 декабря 2010 года за N 871. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 07 декабря 2011 года N 491
Сноска. Утратило силу решением XXХXХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 07.12.2011 N 491 (вводится в действие с 01.01.2012).
В соответствии со статьей 101 Экологического Кодекса Республики Казахстан и статьей 495 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый Кодекс) маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду по городу Алматы на 2011 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение XXIII-й сессии маслихата города Алматы IV созыва от 30 ноября 2009 года № 261 «Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по городу Алматы на 2010 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 830 от 25 декабря 2009 года, и опубликовано в газете «Алматы ақшамы» 29 декабря 2009 года № 152 и «Вечерний Алматы» 29 декабря 2009 года № 158).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экологии, здравоохранения и чрезвычайных ситуаций маслихата города Алматы (Калаков С.М.) и заместителя акима города Алматы Е. Шорманова.
Председатель
XXXIV-й сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва              О. Печеник
Секретарь
маслихата города Алматы
IV-го созыва                            Т. Мукашев
Приложение
к решению ХXXIV-й сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва