Алматы қаласындағы Әл-Фараби даңғылы мен Мұхаммед Хайдар Дулати даңғылының қиылысында орналасқан саябаққа атау беру туралы
Бірлескен ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХVІІІ сессиясының 2010 жылғы 4 маусымдағы N 326 шешімі және Алматы қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 10 маусымдағы N 2/402 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2010 жылғы 24 маусымда N 850 тіркелді
Қазақстан Республикасы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы  Заңының 13 бабы 4 тармағына сәйкес, қала тұрғындарының пікірін ескере отырып, қалалық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, бірлесе отырып, Алматы қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және ІV сайланған  Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы Бостандық ауданындағы Әл-Фараби даңғылы мен Мұхаммед Хайдар Дулати даңғылының қиылысында орналасқан саябақ «Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті саябағы» болып аталсын.
2. Алматы қалалық Экономика және бюджеттік жоспарлау  басқармасы саябақтың есім көрсеткіштерін жасап және орнатуға Алматы қаласының жергілікті бюджеті есебінен қаржы қарастырсын.
3. Бостандық ауданының әкімі (З.Ж. Аманжолова) осы нормативтік  құқықтық актіні іске асыру жөнінде қажетті шара қабылдасын.
4. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының әлеуметтік мәселелер және қоғамдық келісім жөніндегі тұрақты комиссиясына (Е.Б. Тәжиев) және Алматы қаласы әкімінің орынбасарына (С.Т. Сейдұманов) жүктелсін.
5. Осы нормативтік құқықтық акті алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                  А. Есімов
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
XXVII сессиясының төрағасы              А. Шелипанов
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                    Т. Мұқашев

О присвоении наименования дендропарку, расположенному на пересечении проспекта Аль-Фараби и проспекта Мухаммеда Хайдара Дулати города Алматы
Совместное решение XXVIII сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 4 июня 2010 года N 326 и постановление Акимата города Алматы от 10 июня 2010 года N 2/402. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 24 июня 2010 года за N 850
В соответствии с пунктом 4 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения города, на основании заключения городской комиссии по ономастике, совместно, акимат города Алматы ПОСТАНОВИЛ и маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Присвоить дендропарку, расположенному в Бостандыкском районе города Алматы на пересечении проспекта Аль-Фараби и проспекта Мухаммеда Хайдара Дулати наименование «Парк Первого Президента Республики Казахстан».
2. Управлению экономики и бюджетного планирования города Алматы предусмотреть средства на изготовление и установку указателей.
3. Акиму Бостандыкского района (Аманжолова З.Ж.) принять необходимые меры по реализации данного нормативного правового акта.
4. Контроль за исполнением настоящего нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию по социальным вопросам и общественного согласия маслихата города Алматы IV-го созыва (Тажиев Е.Б.) и заместителя акима города Алматы (Сейдуманов С.Т.).
5. Настоящий нормативный правовой акт вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы             А. Есимов
Председатель ХХVІІІ-й
сессии маслихата города
Алматы ІV-го созыва            А. Шелипанов
Секретарь маслихата
города Алматы
ІV-го созыва                   Т. Мукашев