Тимирязев ауданының ұйымдарындағы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 29 қарашадағы N 231 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2010 жылғы 13 желтоқсанда N 13-12-118 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 27 қаңтардағы N 18 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2012.01.27 N 18 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабы 5-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тимирязев ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарының, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерінің қоса беріліп отырған тізімі (мәтін бойынша әрі қарай – Тізім) бекітілсін.
2. «Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне бекітілген Тізімге сәйкес, қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жіберуді жүзеге асырсын.
3. Қоғамдық жұмыстарға сұранысты және ұсынысты анықтау.
жұмыс орындарына мәлімделген қажеттілігінің санында – 200 жұмыс орындары;
жұмыс орындарында бекітілген қажеттілігінің саны – 200 жұмыс орындары.
4. Қоғамдық жұмыстарда қамтылған жұмыссыздардың еңбекақысын «2010-2012 жылдарға Республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 7 желтоқсандағы Заңымен белгілеген ең төменгі жалақы көлемінде жергілікті бюджет есебінен төленсін.
5. Қоғамдық жұмыс шарты жұмыс апта ұзақтығымен анықталады: бес күн екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі), сегіз сағаттық жұмыс уақыты бір сағат ұзақтығымен түскі үзіліс. Еңбек шартынын шыға, жұмыс берушілермен және жұмысшылар арасында жасалған, қарастырылған еңбек шартымен жұмыс уақытын ұйымдастыру икемді нысанда қолданылады.
6. Еңбек қорғау және қауіпсіздік техника бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-саймандармен және жабдықтаумен қамтамасыз ету, уақытша еңбекке жарамсыздық бойынша әлеуметтік төлем, зиянды төлеу, зақымдану немесе басқа бұзылған денсаулық себептеріне, зейнеткерлік және әлеуметтік қаржы бөлу Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес жүргізіледі.

Об организации оплачиваемых общественных работ в организациях Тимирязевского района
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 29 ноября 2010 года N 231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 декабря 2010 года N 13-12-118. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 27 января 2012 года N 18
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 27.01.2012 N 18
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций Тимирязевского района, виды и объемы общественных работ (далее по тексту – Перечень).
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Тимирязевского района» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
3. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 200 рабочих мест, в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 200 рабочих мест.
4. Оплату труда безработных, занятых на общественных работах, производить из средств местного бюджета, в размере минимальной заработной платы, установленной Законом Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года «О республиканском бюджете на 2010-2012 годы».
5. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели: пять дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьмичасовой рабочий день с обеденным перерывом продолжительностью один час. Исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемым между работниками и работодателями.
6. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение спецодеждой, инструментами и оборудованием, выплата социальных пособий по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан.

7. «Тимирязев ауданының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесіне 451-002-100 «Жұмыспен қамту. Қоғамдық жұмыстар» бюджеттік бағдарлама бойынша қоғамдық жұмыстарда қамтылған жүмыссыздардың еңбекақысын төлеуге қаржының уақтылы бөлінуін қамтамасыз ету.
8. «2010 жылға Тимирязев ауданының кәсіпорындарында және ұйымдарында төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» аудан әкімдігінің 2010 жылғы 10 наурыздағы № 48 қаулысының (Нормативтік-құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде 2010 жылғы 6 сәуірдегі № 13-12-102 нөмерімен тіркелген, 2010 жылғы 10 сәуірдегі № 15 «Көтерілген тың» және 2010 жылғы 10 сәуірдегі № 16 «Нива» аудандық газеттерінде жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
9. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары И.В. Циммерманға жүктелсін.
10. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан күнінен бастап он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Тимирязев ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          А. Ысқақов
«КЕЛІСІЛДІ»:
Тимирязев ауданының Әділет басқармасы
бастығының м.а.                        Ринат Алфатович Низамов
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша
жылжымайтын мүлік жөніндегі орталық»
республикалық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорынның Тимирязев ауданының
филиалының басқарушысының м.а.     Келдібек Бакежанұлы Шакиров
«Тимирязев аудандық мұрағат»
мемлекеттік мекемесінің
директоры                        Бағытжан Төлеубайқызы Мұсаева
Тимирязев ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 29 қарашадағы
№ 231 қаулысымен
бекітілген
Тимирязев ауданының ұйымдарындағы қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерінің
Тізімі

7. Государственному учреждению «Отдел финансов Тимирязевского района» обеспечить своевременное выделение средств для оплаты труда безработных, занятых на общественных работах, по бюджетной программе 451-002-100 «Программа занятости. Общественные работы».
8. Признать утратившим силу постановление акимата района от 10 марта 2010 года № 48 «Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях Тимирязевского района на 2010 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13-12-102 6 апреля 2010 года, опубликовано в районных газетах «Көтерілген тың» от 10 апреля 2010 года № 15 и «Нива» от 10 апреля 2010 года № 16).
9. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Циммерман И.В.
10. Настоящее постановление вводится в действие спустя десять дней со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Тимирязевского района                А. Искаков
«СОГЛАСОВАНО»:
и.о. начальника
Управления юстиции
Тимирязевского района                 Низамов Ринат Алфатович
И.о. управляющего Тимирязевским
районным филиалом республиканского
государственного казенного предприятия
«Центр по недвижимости по Северо-
Казахстанской области»            Шакиров Келдибек Бакежанович
Директор государственного
учреждения «Тимирязевский
районный архив»                   Мусаева Багитжан Тулеубаевна
Утвержден
постановление акимата
Тимирязевского района
от 29 ноября 2010 года № 231
Перечень
организаций Тимирязевского района, виды и объемы общественных работ

Ескерту. Тізімге өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2011.05.30 N 144 Қаулысымен
р/с
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрі
Жұмыстардың көлемі
Жұмыс орындары
1
«Тимирязев ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Аудан әкімдігі ғимаратының ағымдағы жөндеуіне көмек көрсету
Кабинеттерді ақтау, сырлау – 1700 шаршы метр
6
2. Аудан әкімдігі аумағын көркейтуге көмек көрсету

Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлением акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 30.05.2011 N 144
№ п/п
Наименование
организации
Виды общественных работ
Объем работ
Рабочих мест
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Тимирязев
ского района»
1. Оказание помощи в текущем ремонте здания акимата района
Побелка, покраска, кабинетов - 1700 квадратных метров
6
2. Оказание помощи в благоустройстве территории акимата района

Аумақты қоқыстан, қардан тазалау – 3200 шаршы метр, ағаштарды ақтау – 80 дана
2
3. Құжаттарды жеткізу, алу және тапсыруға көмек көрсету
100-150 бірлік хат-хабарлар
6
2
«Тимирязев ауданының Ақсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ақсуат селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 18 шақырым
7
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету
333 үйді аралап шығу
1
3
«Тимирязев ауданының Ақжан селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ақжан селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 6 шақырым
5
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету
165 үйді аралап шығу
1
3. Мемлекеттік тілде іс жүргізуді енгізуге көмек көрсету
100 іс құжаттарды өңдеу
1
4.Селолық округі әкімі аппаратының ғимаратын және Ақжан негізгі мектебін ағымдағы жөндеуіне көмек көрсету
Кабинеттерді ақтау, сырлау – 1200 шаршы метр
1
4
«Тимирязев ауданының Белоградовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1.Белоградовка селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 4 шақырым
4
2. Жолдардың ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
Көшелердегі шұңқырларды көміп тастау – 3 шақырым
2
3. Селолық округі әкімі аппаратының ғимараты үшін отын дайындауға, көмірді жеңілдетуге көмек көрсету
Отынды дайындау, аралау, жару, отындарды тасымалдау және қатарлап салу – 8 текше метр және көмірді қаттап салу – 9 тонна
2
1
5
«Тимирязев ауданының Дзержинский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Дзержинский селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу – 5 шақырым,
8 шақырым Дзержинский–Ақсуат жол бойындағы бағаналарды ақтау. 100 дана ағаштарды отырғызу
2
2. Дзержинский орта мектебін, медициналық пунктін ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
Төбелерді ақтау – 800 шаршы метр, еденді сырлау – 600 шаршы метр, терезелерді желімдеу – 10 дана
1
3. Зиратты көркейту
Аумақты қоқыстан тазарту, жусанды шабу – жалпы көлемі 500 шаршы метр
1
4. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету
165 үйді аралап шығу
1
5. Сақтау үшін құжаттарды дайындауға және өңдеуге көмек көрсету
Өңдеу – 80 іс
1
6
«Тимирязев ауданының Дмитриев
ский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

Уборка территории от мусора, очистка от снега 3200 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук
2
3. Оказание помощи в доставке, получении и вручении документов
100-150 единиц корреспонден
ции
6
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Аксуатского сельского округа Тимирязев
ского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Аксуат
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов – 18 километров
7
2. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг
Подворный обход 333 дворов
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Акжанского сельского округа Тимирязев
ского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Акжан
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни и камыша, побелка столбов – 6 километров
5
2. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг
Подворный обход 165 дворов
1
3. Оказание помощи в ведении делопроизводства на государственном языке
Обработка 100 дел
1
4. Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа и Акжанской основной школы
Побелка, покраска кабинетов – 1200 квадратных метров
1
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Белоградов
ского сельского округа Тимирязев
ского района»
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Белоградовка
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов – 4 километра
4
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог
Засыпка ям по улицам - 3 километра
2
3. Оказание помощи в заготовке дров, разгрузке угля для здания аппарата акима сельского округа
Заготовка, распиловка, колка, перенос дров и складирование-8 кубических метров, и складирование угля - 9 тонн
2
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Дзержинско
го сельского округа Тимирязев
ского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Дзержинское
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни - 5 километров,
Побелка столбов по трассе Дзержинский –
Аксуат - 8 километров, Посадка деревьев - 100 штук
2
2. Оказание помощи в текущем ремонте Дзержинской средней школы, медицинского пункта
Побелка потолков-800 квадратных метров,
покраска пола-600 квадратных метров,
промазка окон - 10 штук
1
3. Благоустройство кладбища
Уборка территории от мусора, вырубка полыни общей площадью 500 квадратных метров
1
4. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг
Подворный обход 165 дворов
1
5. Оказание помощи в подготовке и обработке документации для хранения
Обработка - 80 дел
1
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Дмитриевского сельского округа Тимирязев
ского района»

1. Дмитриевка және Жарқын селоларының аумағын көркейтуге көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 18 шақырым,
Саябақтарды құрғақ бұтақтардан тазалау – 700 шаршы метр
5
2.Көктемгі су тасқынға байланысты жұмыстарды жүргізу
Құбырларды – 6 дана, жол шеткелін тазалау – 4 шақырым
1
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету
337 үйлерді аралап шығу
2
4. Селолық округі әкімі аппаратының ғимаратына, Дмитриевка фельдшерлік-акушерлік пунктіне, Жарқын және Ынтымақ селоларының медициналық пунктеріне отын дайындауға, көмірді жеңілдетуге көмек көрсету

1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Дмитриевка и села Жаркын
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов – 18 километров,
Очистка парка от сухих веток – 700 квадратных метров
5
2. Проведение работ, связанных с весенними паводками
Очистка труб-6 штук, кюветов - 4 километра
1
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Подворный обход 337 дворов
2
4. Оказание помощи в заготовке дров и разгрузке угля для здания аппарата акима сельского округа, Дмитриевского фельдшерско-
акушерского пункта, медицинского пункта села Жаркын и Ынтымак

Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 24 текше метр, және көмірді қаттап салу – 5 тонна
2
7
«Тимирязев ауданының Докучаевский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Докучаев
ский селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 9 шақырым
4
2. Северный поселкесіндегі демалу Орталығы үшін отын дайындауға көмек көрсету
Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдап және қатарлап салу – 8 текше метр
2
3. Северный поселкесінің мектебін жөндеуге көмек көрсету
Ақтау – 1000 шаршы метр, қабырғаларды сылау – 50 шаршы метр
2
8
«Тимирязев ауданының Есіл ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Есіл ауылының аумағын көркейтуге көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан тазарту – 2 шақырым, бағаналарды ақтау – 5 шақырым, жусанды шабу – 2 шақырым
6
2. Есіл негізгі мектебінің ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
Төбелерді, қабырғаларды ақтау – 800 шаршы метр, терезелерді тазалау – 10 дана, еденді сырлау – 100 шаршы метр
1
9
«Тимирязев ауданының Интернациональный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Дружба селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету
Бюджеттік ғимараттардың аумағын, көшелерді қоқыстан тазалау, қардан тазалау, жусанды, тал-шіліктерді шабу – 5 шақырым, бағаналарды ақтау – 11 шақырым, селолық клубының аумағын, медициналық пунктін шлактан тазарту – 55 тонна
4
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету
114 үйлерді аралап шығу
1
3. Селолық округі әкімі аппаратының ғимараты, медициналық пункт үшін отын дайындауға көмек көрсету, селолық клуб, әкімдік, медициналық пункт үшін көмір жеңілдетуге көмек көрсету
Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 18 текше метр, бөлінген аумақты тазалау. Бюджеттік көмірді жинау – 60 тонна
2
4. Селолық округі әкімі аппаратының ғимаратын, су мұнараны, медициналық пунктін жөндеуге көмек көрсету
Ақтау – 200 шаршы метр, сырлау – 100 шаршы метр
1
10
«Тимирязев ауданының Комсомоль
ский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Комсомоль
ский селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 7 шақырым
3
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету
185 үйлерді аралап шығу
1
3. Селолыө округі әкімі аппаратының ғимаратын, медициналық пунктін ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
Төбелерді, қабырғаларды ақтау – 250 шаршы метр, сырлау – 180 шаршы метр
1

Заготовка, распиловка, колка, перенос и складирование- 24 кубических метров и складирование угля 5 тонн
2
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Докучаев
ского сельского округа Тимирязев
ского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Докучаево
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов – 9 километров
4
2. Оказание помощи в заготовке дров для Центра досуга в поселке Северный
Заготовка дров, колка, перенос и складирование- 8 кубических метров
2
3. Оказание помощи в ремонте школы в поселке Северный
Побелка -1000 квадратных метров, штукатурка стен - 50 квадратных метров
2
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Есильского аульного округа Тимирязев
ского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории аула Есиль
Уборка улиц от мусора 2 километра, побелка столбов – 5 километров, вырубка полыни - 2 километра
6
2. Оказание помощи в текущем ремонте Есильской основной школы
Побелка потолков, стен – 800 квадратных метров, чистка окон – 10 штук, покраска пола – 100 квадратных метров
1
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Интернацио
нального сельского округа Тимирязев
ского района»
1.Оказание помощи в благоустройстве территории села Дружба
Уборка территории бюджетных зданий,улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, кустарника – 5 километров, побелка столбов – 11 километров, уборка территории сельского клуба, аппарата акима, медицинского пункта от шлака – 55 тонн
4
2. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг
Подворный обход - 114 дворов
1
3. Оказание помощи в заготовке дров для здания аппарата акима сельского округа, медицинского пункта, разгрузка бюджетного угля для сельского клуба, медицинского пункта
Заготовка дров, распиловка, колка, перенос и складирование - 12 кубических метров, уборка территории деляны, Складирование бюджетного угля – 60 тонн
2
4. Оказание помощи в ремонте здания аппарата акима сельского округа, водонапорной башни, медицинского пункта, клуба
Побелка - 200 квадратных метров,
покраска- 100 квадратных метров
1
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Комсомоль
ского сельского округа Тимирязев
ского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Комсомольское.
Уборка улиц от мусора, снега, вырубка полыни, побелка столбов – 7 километров
3
2. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг
Подворный обход 185 дворов
1
3. Оказание помощи в текущем ремонте здания аппарата акима сельского округа, медицинского пункта
Побелка потолков, стен – 250 квадратных метров, покраска -180 квадратных метров
1

4. Селолық округі әкімі аппаратының ғимараты, медициналық пункті үшін отын дайындауға, көмірді жеңілдетуге көмек көрсету
Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 16 текше метр, көмірді қаттап салу – 35 тонна
2
5. Көктемгі су тасқынға байланысты жұмыстарды жүргізу
Су ағатын құбырларды, көшелер бойынша трашнейлерді қардан тазалау – 5 шақырым
1
11
«Тимирязев ауданының Құртай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1.Степной селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 14 шақырым
5
2.Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу
Су ағатын құбырларды, көшелер бойынша траншейлерді қардан тазалау – 5 шақырым
1
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету
248 үйлерді аралап шығу
1
4. Лебедевка селолық клубына, селолық округі әкімі аппаратының ғимаратына отын дайындауға көмек көрсету
Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 24 текше метр
2
12
«Тимирязев ауданының Ленинский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ленинский селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 11 шақырым жол бойындағы шілікті шауып алу – 2 шақырым
3
2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу
Су ағатын құбырларды, көшелер бойынша трашнейлерді қардан тазалау – 5 шақырым
1
3. Ленинский селосындағы медициналық пунктіне, клубқа, селолық округі әкімі аппаратының ғимараты үшін отын дайындауға көмек көрсету
Отынды дайындау, аралау, жару, отынды тасымалдау және қатарлап салу – 30 текше метр
2
4. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету
153 үйлерді аралап шығу
1
5. Ленинский селосының демалыс Орталығын жөндеуге көмек көрсету
Ақтау – 250 шаршы метр
1
13
«Тимирязев ауданының Мичуринский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Мичуринский селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 8 шақырым, ағаш отырғызу – 100 дана, ғимараттарды талдау – 5 дана
7
2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу
Су ағатын құбырларды, көше бойынша траншейлерді тазалау – 8 шақырым
1
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету
185 үйлерді аралап шығу
1
14
«Тимирязев ауданының Москворецкий селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Москворец
кий селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 18 шақырым
6

4. Оказание помощи в заготовке дров, разгрузке угля для здания аппарата акима сельского округа, медицинского пункта
Заготовка дров, распиловка, колка, перенос и складирование - 16 кубических метров,
складирование угля - 35 тонн
2
5. Проведение работ, связанных с весенними паводками
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам – 5 километров
1
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Куртайского аульного округа Тимирязев
ского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Степное
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов – 14 километров
5
2. Проведение работ, связанных с весенними паводками
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам - 5 километров
1
3. Оказание помощи в переписи, домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг
Подворный обход 248 дворов
1
4. Оказание помощи в заготовке дров для Лебедевского сельского клуба, здания аппарата акима сельского округа
Заготовка, распиловка, колка, перенос и складирование дров - 24 кубических метра
2
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Ленинского сельского округа Тимирязев
ского района
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Ленинское
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов -11 километров, вырубка кустарников вдоль грейдера -2 километра, посадка деревьев -50 штук
3
2. Проведение работ, связанных с весенними паводками
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам - 5 километров
1
3. Оказание помощи в заготовке дров для медицинского пункта, клуба села Ленинское, здания аппарата акима сельского округа
Заготовка, распиловка, колка, перенос и складирование - 30 кубических метров
2
4. Оказание помощи в переписи, домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг
Подворный обход 153 дворов
1
5. Оказание помощи в ремонте Центра Досуга села Ленинское
Побелка 250 квадратных метров
1
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Мичуринско
го сельского округа Тимирязев
ского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Мичурино
Уборка улиц и аллеи от мусора, очистка от снега, вырубка полыни и камыша, побелка столбов - 8 километров, посадка деревьев 100 штук, разбор зданий - 5 штук
7
2. Проведение работ, связанных с весенними паводками
Очистка водосточных труб, траншей по улицам - 8 километров
1
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг
Подворный обход 185 дворов
1
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Москворец-
кого сельского округа Тимирязев-
ского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Москворецкое
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов – 18 километров
6

2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды жүргізу
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету
Су ағатын құбырларды, көшелер бойынша траншейлерді қардан тазалау – 5 шақырым, 200 үйлерді аралап шығу
1
4. Зиратты көркейтуге көмек көрсету
Зираттың аумағын қоқыстан және көң-қоқырдан тазалау – 8000 шақырым метр
1
5. Мемлекеттік тілде іс жүргізуін енгізуге көмек көрсету
Құжаттаманы аудару – 75 іс
1
15
«Тимирязев ауданының Хмельницкий селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Хмельницкий селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 14 шақырым, Ағаштарды отырғызу – 80 дана, клумбларды бөлу, суғару – 500 шақырым метр
6
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету
170 үйлерді аралап шығу
1
3. Мемлекеттік тілде іс жүргізуін енгізуге көмек көрсету
Құжаттаманы аудару – 150 іс
1
16
«Тимирязев ауданының Целинный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Целинный селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 7 шақырым
3
2. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету
114 үйлерді аралап шығу
1
3. Целинный негізгі мектебін жөндеуге көмек көрсету
Ақтау, дәліздерді сырлау – 3500 шаршы метр
1
17
«Тимирязев ауданының Тимирязев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Тимирязев селосының аумағын көркейтуге көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан, қардан тазалау, жусанды шауып алу, бағаналарды ақтау – 50 шақырым клумбаларды бөлу, су құю, отау – 540 шаршы метр
25
2. Көктемгі су тасқынына байланысты жұмыстарды өткізу
Су ағатын құбырларды, көшелер бойынша траншейлерді қардан тазалау – 50 шақырым
3
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету
1565 үйлерді аралап шығу
10
4. Жылжымалы мүлікті түгендеу бойынша жұмысты ұйымдастыруға көмек көрсету
1565 үйлерді аралап шығу
2
5. Сақтау үшін құжаттарды дайындауға және өңдеуге көмек көрсету
Өңдеу – 100 іс
1
6. Стадионды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
Сырлау – 2400 шаршы метр, спорт алаңдарын белгілеу – 600 шаршы метр
1
7. Стадионның аумағын көркейтуге көмек көрсету
Аумақты қоқыстан тазарту – 1200 шаршы метр
1
18
«Тимирязев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі

2. Проведение работ, связанных с весенними паводками
Очистка водосточных труб, траншей от снега по улицам 5 километров
1
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг
Подворный обход – 200 дворов
1
4. Оказание помощи в благоустройстве кладбища
Уборка территории кладбища от мусора и хлама – 8000 квадратных метров
1
5. Оказание помощи в ведение делопроизводства на государственном языке
Перевод документации 80 дел
1
15
Государственное учреждение «Аппарат акима Хмельницко
го сельского округа Тимирязев
ского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Хмельницкое
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни и лопухов, побелка столбов – 14 километров, Посадка деревьев – 80 штук, разбивка клумб, полив, прополка – 500 квадратных метров
6
2. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг
Подворный обход 170 дворов
1
3. Оказание помощи в ведении делопроизводства на государственном языке
Перевод документации 150 дел
1
16
Государственное учреждение «Аппарат акима Целинного сельского округа Тимирязев
ского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Целинное
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов – 7 километров
3
2. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг
Подворный обход 114 дворов
1
3. Оказание помощи в ремонте здания Целинной основной школы
Побелка, покраска коридора - 3500 квадратных метров
1
17
Государственное учреждение «Аппарат акима Тимирязев
ского сельского округа Тимирязев
ского района»
1. Оказание помощи в благоустройстве территории села Тимирязево
Уборка улиц от мусора, очистка от снега, вырубка полыни, побелка столбов,
бордюр – 50 километров, разбивка клумб, полив, прополка - 540 квадратных метров
25
2. Проведение работ, связанных с весенними паводками
Очистка водосточных труб, траншей по улицам 50 километров
3
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг
Подворный обход 1565 дворов
10
4. Оказание помощи в организации работы по инвентаризации недвижимого имущества
Подворный обход 1565 дворов
2
5. Оказание помощи в подготовке и обработке документации для хранения
Обработка 100 дел
1
6. Оказание помощи в текущем ремонте стадиона
Покраска-2400 квадратных метров, разметка спортивных площадок-600 квадратных метров
1
7. Оказание помощи в благоустройстве территории стадиона
Уборка территории от мусора 1200 квадратных метров
1
18
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Тимирязев
ского района»

1. Әлеуметтік көмекке мұқтаж халықтың түрлі топтардың дерек базасын жүргізу жөнінде техникалық жұмыстарын жүргізу, қажетті құжаттарды өңдеуіне және құруына көмек көрсету
90-150 ісін ресімдеу, ағымдағы құжаттармен жұмысына көмек көрсету,құжаттардың ксерокөшірмелерін жасау
3
2. Мемлекеттік тілде іс жүргізуін енгізуге көмек көрсету
Құжаттаманы аудару – 145 іс
1
3. Құжаттарды жеткізу, алу және тапсыруға көмек көрсету

1. Оказание помощи в формировании и обработке необходимых документов, проведение технических работ по ведению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите
Оформление 90-150 дел, помощь в работе с текущими документами, ксерокопирование документов
3
2. Оказание помощи в ведении делопроизводства на государственном языке
Перевод документации 145 дел
1
3. Оказание помощи в доставке, получении и вручении документов

100-150 бірлік хат-хабарлар
1
19
«Тимирязев аудандық мұрағат» мемлекеттік мекемесі
1.Құжаттарды өндеу және сақтау дайындығына көмек көрсету
Өндеу – 700 іс
1
20
«Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
1. Халықты тұрақты мекен жайы бойынша тіркеуін және құжаттауға, қызмет көрсетуге көмек көрсету
3500 құжат
1
20-1
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша сот актілерін орындау жөніндегі Департаменті
нің Тимирязев аумақтық бөлімі
Ағымдағы және мұрағаттық құжаттар жұмыстарда, өндірістерді тіркеуге хат-
хабарларды жеткізуге көмек көрсету
500 бірлік хат-хабарлар
2
21
«Тимирязев ауданының Сулы-Элеватор негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесі
1. Мектеп ғимаратын ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
Ақтау – 813 шаршы метр, терезелерді сырлау – 20 дана, спортзалының еденін сырлау – 150 шаршы метр
2
22
«Сәбит Мұқанов атындағы Тимирязев мектеп-гимназиясы» мемлекеттік мекемесі
1. Мектеп-гимназиясының ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
Ақтау – 6000 шаршы метр, сырлау – 3000 шаршы метр, қабырғаларды сылау – 1000 шаршы метр
3
23
«Радуга балабақша
сы» мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорын
1. Балабақшаны ағымдағы жөндеуге көмек көрсету
Терезелерді сырлау – 456 шаршы метр, цокольді жөндеу және сырлау – 94 шаршы метр, қоршауларды және ойын алаңдарды сырлау – 366 шаршы метр
2
24
«Алпаш» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
1. Коммуналдық қызметтерін төлеуге есепшоттарды жеткізу және тапсыру.
Күніне 50-60 квитанция мен ескерту шоты.
4
25
«Аудандық Мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорын
Аудандық мәдениет Үйінің аумағын көркейтуге көмек көрсету
Аумағын қоқыстан тазалау – 500 шаршы метр
1
26
«Солтүстік Қазақстан облысы бойынша жылжымалы мүлік жөніндегі орталық» Республика
лық қазыналық мемлекеттік кәсіпорын Тимирязев ауданының филиалы
Құжаттарды сақтауға өңдеу және дайындауға көмек көрсету
Өңдеу – 550 іс
1

100-150 единиц корреспонден
ции
1
19
Государственное учреждение «Тимирязев
ский районный архив»
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Обработка 700 дел
1
20
Государственное учреждение «Управление юстиции Тимирязевского района Северо-
Казахстан
ской области»
Оказание помощи в обслуживании, документировании и регистрации населения по месту постоянного жительства
3500 документов
2
20-1
Тимирязев
ский терри
ториальный отдел Депар
тамента по исполнению судебных актов Северо-
Казахстан
ской области
Оказание помощи в работе с текущим и архивными документами, в подшивке производства, доставка корреспонден
ции
500 единиц корреспон
денции
2
21
Государственное учреждение «Сулы-
Элеваторная основная школа Тимирязев
ского района»
Оказание помощи в текущем ремонте здания школы
Побелка - 813 квадратных метров, покраска окон – 20 штук, покраска пола в спортзале – 150 квадратных метров
2
22
Государственное учреждение «Тимирязев
ская школа-
гимназия имени Сабита Муканова»
Оказание помощи в текущем ремонте здания школы-гимназии
Побелка - 6000 квадратных метров, покраска - 3000 квадратных метров, штукатурка стен - 1000 квадратных метров
3
23
Коммуналь
ное казенное государственное предприятие «Детский сад «Радуга»
Оказание помощи в текущем ремонте здания детского сада
Покраска окон- 456 квадратных метров, ремонт и покраска цоколя - 94 квадратных метра, покраска ограждений и игровых площадок - 366 квадратных метров
2
24
Государственное коммуналь
ное предприятие «Алпаш»
Доставка и вручение счетов к оплате за коммунальные услуги
50-60 квитанций и счетов-извещений в день
4
25
Государственное казенное коммуналь
ное предприятие «Районный Дом культуры»
Оказание помощи в благоустройстве территории Районного Дома культуры
Уборка территории от мусора - 500 квадратных метров
1
26
Тимирязев
ский районный филиал Республиканского государственного казенного предприятия «Центр по недвижимос
ти по Северо-
Казахстан
ской области»
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документов
Обработка 550 дел
1