Шал ақын ауданының аумағында жер телімдері үшін ақылардың базалық төлемақыларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2010 жылғы 30 маусымдағы N 26/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 тамызда N 13-14-104 тіркелді
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 26.01.2015 N 35/4 шешімімен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы № 442 Жер Кодексінің 11-бабы 1-тармағынасәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қосымшаға сәйкес Шал ақын ауданының аумағында жер телімдері үшін ақыларының базалық төлемақыларына түзету коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы шешім оның бірінші ресми жарияланған күнінен күнтізбелік он күн өткен соң іске енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XХVІ сессиясының төрағасы
А. Байылов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Н. Дятлов
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
қаржы Министрлігі
Салық комитетінің
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша Салық Департаментінің
"Шал ақын ауданы бойынша
салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесі
бастығының орынбасары
С.Ө. Мұқанов
2010 жылғы 30 маусым
"Шал ақын ауданының
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Т.Ж. Бекназаров
2010 жылғы 30 маусым
Шал ақын ауданы мәслихатының
2010 жылғы маусымдағы
XXVІ сессиясының № 26/4 шешіміне
қосымша
Шал ақын ауданының аумағында жер телімдері үшін ақылардың базалық төлемақыларына қолданатын түзету коэффициенттері
р/с
Атауы
Түзету коэффициенті
1
Ауылшаруашылық тағайындау жерлері
1,2
2
Жеке тұлғаларға ұсынылған
ауылшаруашылық тағайындау
жерлері
1,2
3
Елді мекендердің жерлері (үй
жанындағы жер телімдерін
қоспағанда)
1,2
4
Елді мекеннің сыртында орналасқан
өнеркәсіп жерлері
1,2

Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки на территории района Шал акына
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 30 июня 2010 года N 26/4. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 6 августа 2010 года N 13-14-104
Cноска. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 26.01.2015 N 35/4 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года № 442, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки на территории района Шал акына согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель XXVI сессии
районного маслихата
Баилов А.И.
Секретарь
районного маслихата
Дятлов Н.Г.
СОГЛАСОВАНО:
Заместитель начальника
государственного учреждения
"Налогового управление
по району Шал акына"
Налогового департамента по
Северо-Казахстанской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
С.У. Муканов
30 июня 2010 года
Начальник Государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений района Шал акына"
Т.Ж. Бекназаров
30 июня 2010 года
Приложение
к решению XXVI сессии маслихата
района Шал акына от 30 июня 2010 года № 26/4
Поправочные коэффициенты, применяемые к базовым ставкам платы за земельные участки на территории района Шал акына
п/п
Наименование
Поправочный
коэффициент
1
земли сельскохозяйственного
назначения
1,2
2
земли сельскохозяйственного
назначения предоставленные
физическим лицам
1,2
3
земли населенных пунктов(за
исключением придомовых земельных
участков)
1,2
4
земли промышленности,
расположенные вне населенных
пунктов
1,2