"Оңтүстік Қазақстан облысының облыстық маңызы бар қалаларында аймақтардың шекаралары мен жер телімдері үшін ақы төлеудің базалық ставкасына қолданылатын түзету коэффициенттерін белгілеу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 27 маусымдағы 2001 жылғы N 11/127-II шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 12 наурыздағы N 26/281-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 1 сәуірде N 2023 тіркелді

О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 июня 2001 года N 11/127-ІІ "Об установлении границ зон и поправочных коэффициентов, применяемых к базовым ставкам платы за земельные участки в городах областного значения Южно-Казахстанской области"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 26/281-IV от 12 марта 2010 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 1 апреля 2010 года за N 2023

Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11-бабы 1-тармағына сәйкес, Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Оңтүстік Қазақстан облысының облыстық маңызы бар қалаларында аймақтардың шекаралары мен жер телімдері үшін ақы төлеудің базалық ставкасына қолданылатын түзету коэффициенттерін белгілеу туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2001 жылғы 27 маусымдағы № 11/127-II шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 326 нөмірмен тіркелген, 2001 жылғы 2 тамызда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасы:
"Шымкент қаласы үшін" бөлімі осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
мынадай мазмұндағы ескертпемен толықтырылсын:
"Ескертпе: жер телімдері үшін ақы төлеудің базалық ставкасына қолданылатын түзету коэффициенттері Шымкент, Арыс, Түркістан, Кентау қалаларында олардың бас жоспарларында анықталған шекара шегінде қолданылады."

В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 27 июня 2001 года № 11/127-II «Об установлении границ зон и поправочных коэффициентов, применяемых к базовым ставкам платы за земельные участки в городах областного значения Южно-Казахстанской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 326, опубликовано 6 августа 2001 года в газете «Южный Казахстан») следующие изменения:
в приложении 2 к указанному решению:
раздел «для города Шымкента» изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
дополнить примечанием следующего содержания:
«Примечание: поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в городах Шымкент, Арысь, Туркестан, Кентау применяются в пределах границ, определенных их генеральными планами.».