Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2010 жылғы 29 қаңтардағы N 359 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 12 ақпанда N 2526 тіркелді
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының қоса беріліп отырған тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы
С. Әбденов
Келісілді:
"Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Ертіс бассейндік
инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы
М. Вагапова
"Зайсан-Ертіс облысаралық балық
шаруашылығы бассейндік инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
М. Қабдығали
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2010 жылғы 29 қаңтардағы
№ 359 қаулысымен бекітілген
Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының
тізбесі

Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 29 января 2010 года N 359. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 февраля 2010 года за N 2526
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления Восточно-Казахстанского областного акимата согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области
С. Абденов
Согласовано:
Исполняющая обязанности начальника
государственного учреждения
"Иртышская бассейновая инспекция
по регулированию использования
и охране водных ресурсов"
М. Вагапова
Начальник государственного учреждения
"Зайсан-Иртышская межобластная
бассейновая инспекция
рыбного хозяйства"
М. Кабдыгали
Утвержден постановлением
Восточно–Казахстанского
областного акимата
от 29 января 2010 года № 359
Перечень
рыбохозяйственных водоемов местного значения

56,0
жасанды
59.
Спасская өзеніндегі тоған (Ильич тоғаны)
4,5
жасанды
60.
Вавилонка бұлағындағы тоған (Мокрый лог)
8,0
жасанды
61.
Суық қайнар бұлағындағы Төменгі тоған
2,4
жасанды
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2010 жылғы 29 қаңтардағы
№ 359 қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің күшін жойған кейбір қаулылардың тізбесі
1. "Шығыс Қазақстан облысы бойынша балық шаруашылығын жүргізуге арналған балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2007 жылғы 5 сәуірдегі № 75 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2444, 2007 жылғы 5 мамырдағы № 46-47 (15798) "Дидар", № 66 (18304) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).

56,0
искусственный
59.
пруд на реке Спасская (Ильичевский пруд)
4,5
искусственный
60.
пруд на ручье Вавилонка (Мокрый лог)
8,0
искусственный
61.
пруд Нижний на ручье Холодный ключ
2,4
искусственный
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 29 января 2010 года № 359
Перечень утративших силу некоторых постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата
1. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов для ведения рыбного хозяйства по Восточно-Казахстанской области" от 5 апреля 2007 года № 75 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2444, опубликованное 5 мая 2007 года в газетах "Дидар" № 46-47 (15798), "Рудный Алтай" № 66 (18304).

2. "Шығыс Қазақстан облысы бойынша балық шаруашылығын жүргізуге арналған балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" 2007 жылғы 5 сәуірдегі № 75 қаулыға өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 3 сәуірдегі № 513 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2482, 2008 жылғы 22 мамырдағы № 66-67 (15976) "Дидар", № 76-75 (18509) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған).
3. "Шығыс Қазақстан облысы бойынша балық шаруашылығын жүргізуге арналған балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" 2007 жылғы 5 сәуірдегі № 75 қаулыға өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 14 қаңтардағы № 288 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2494, 2009 жылғы 27 қаңтардағы № 12 (16096) "Дидар", 2009 жылғы 31 қаңтардағы № 13 (18632) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған.
4. "Шығыс Қазақстан облысы бойынша балық шаруашылығын жүргізуге арналған балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" 2007 жылғы 5 сәуірдегі № 75 қаулыға өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 18 қарашадағы № 269 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2519, 2009 жылғы 9 желтоқсандағы № 216-217 (16302) "Дидар", 2009 жылғы 8 желтоқсандағы № 196 (18815) "Рудный Алтай" газеттерінде жарияланған.
Шығыс Қазақстан облысы табиғи
ресурстар және табиғат пайдалануды
реттеу басқармасының бастығы
В. Чернецкий

2. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О внесении изменения в постановление от 5 апреля 2007 года № 75 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов для ведения рыбного хозяйства по Восточно-Казахстанской области" от 3 апреля 2008 года № 513 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2482, опубликованное 22 мая 2008 года в газетах "Дидар" № 66-67 (15976), "Рудный Алтай" № 76-75 (18509).
3. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О внесении изменений и дополнений в постановление от 5 апреля 2007 года № 75 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов для ведения рыбного хозяйства по Восточно-Казахстанской области" от 14 января 2009 года № 288 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2494, опубликованное 31 января 2009 года в газетах "Дидар" № 12 (16096), "Рудный Алтай" № 13 (18632).
4. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата "О внесении изменения в постановление от 5 апреля 2007 года № 75 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов для ведения рыбного хозяйства по Восточно-Казахстанской области" от 18 ноября 2009 года № 269 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2519, опубликованное 9 декабря 2009 года в газете "Дидар" № 216-217 (16302), 8 декабря 2009 года в газете "Рудный Алтай" № 196 (18815).
Начальник управления природных ресурсов
и регулирования природопользования
Восточно-Казахстанской области
В. Чернецкий