2010 жылға тұрғындардың нысаналы топтарын анықтау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 06 мамырдағы N 115 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2010 жылғы 17 маусымда N 5-4-134 тіркелді. Күші жойылды - Риддер қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 555 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Риддер қаласы әкімдігінің 2010.12.24 N 555 қаулысымен (2011.01.01 бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5 бабына, 7 бабының 2) тармақшасына сәйкес, Риддер қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2010 жылға тұрғындардың келесi нысаналы топтары анықталсын:
1) жиырма бiр жасқа дейiнгi жастар;
2) балалар үйiнiң тәрбиеленушiлерi, жетiм балалар және ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейiнгi балалар;
3) кәмелеттiк жасқа толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызiлiктi, көп балалы ата-аналар;
4) Қазақстан Республикасының заңдарында белгiленген тәртiппен асырауында тұрақты үнемi күтiмдi, көмектi немесе қадағалауды қажет етедi деп танылған адамдар бар азаматтар;
5) зейнеткерлiк жас алдындағы адамдар (жасына байланысты бойынша зейнеткерлiкке шығуға екi жыл қалған);
6) мүгедектер;
7) Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерi қатарынан босатылған адамдар;
8) бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарына босатылған адамдар;
9) оралмандар;
10) табысы аз адамдар;
11) мектептердi, техникалық және кәсiптiк, жоғары бiлiм беру ұйымдарын бiтiрушiлер;
12) жазғы демалыс уақытында студенттер мен мектеп оқушылары;
13) жұмыс берушi – заңды тұлғаның таратылуына немесе жұмыс берушi – жеке тұлғаның қызметiн тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар;
14) өндiрiстi ұйымдастырудың өзгеруiне, соның iшiнде қайта ұйымдастыру және (немесе) жұмыс көлемiнiң қысқаруына байланысты толық емес жұмыс күнi тәртiбiнде жұмыс iстейтiн адамдар;
15) жалақысы сақталмайтын демалыстағы адамдар;
16) ұзақ уақыт (бiр жылдан астам) жұмыс iстемейтiн адамдар;
17) 50 жастан асқан азаматтар.
2. «Риддер қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi» мемлекеттiк мекемесi:
1) халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғаларды уақытша жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету бойынша шаралар қабылдасын;
2) халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғаларды жұмысқа орналастыруда көмек көрсетудi қамтамасыз етсiн.

Об определении целевых групп населения на 2010 год
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 06 мая 2010 года N 115. Зарегистрировано Управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 июня 2010 года за N 5-4-134. Утратило силу постановлением акимата города Риддера от 24 декабря 2010 года № 555
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Риддера от 24.12.2010 № 555 (вступает в силу с 01.01.2011).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие целевые группы населения на 2010 год:
1) молодежь в возрасте до двадцати одного года;
2) воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет;
3) одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей;
4) граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре;
5) лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту);
6) инвалиды;
7) лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан;
8) лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения;
9) оралманы;
10) малообеспеченные;
11) выпускники организаций технического и профессионального, высшего образования в возрасте до 24 лет;
12) студенты и учащиеся школ во время летних каникул;
13) лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя - юридического лица либо прекращением деятельности работодателя - физического лица, сокращением численности или штата работников;
14) лица, занятые в режиме неполного рабочего времени, в связи с изменением в организации производства, в том числе при реорганизации и (или) сокращения объема работ;
15) лица, находящиеся в отпусках без сохранения заработной платы;
16) лица, не работающие длительное время (более одного года);
17) граждане старше 50 лет.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ города Риддера»:
1) принять меры по обеспечению временной занятости лиц, отнесенных к целевым группам населения;
2) обеспечить содействие в трудоустройстве лиц, отнесенных к целевым группам населения.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары С.В. Қаһармановқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның бірінші ресми жарияланған күнiнен кейiн қолданысқа енгiзiледi.
Риддер қаласының әкімі                Д.Ю. Кавригин

3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Кагарманова С.В.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Риддера                  Д.Ю. Кавригин