"Халықтың нысаналы топтарын әлеуметтік қорғау шаралары туралы" 2009 жылғы 1 шілдедегі № 221 қаулысына өзгерту енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 19 ақпандағы N 487 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық әділет басқармасында 2010 жылғы 17 наурызда N 5-9-126 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО Глубокое ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 ақпандағы N 81 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ШҚО Глубокое ауданы әкімдігінің 2012.02.27 N 81 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 28-бабына сәйкес, Глубокое аудандық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Халықтың нысаналы топтарын әлеуметтік қорғау шаралары туралы» Глубокое аудандық әкімдіктің 2009 жылғы 1 шілдедегі № 221 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 27 шілдеде № 5-9-110 болып тіркелген, «Огни Прииртышья» газетінің 2009 жылғы 7 тамыздағы № 32 санында жарияланған), қаулысына келесі өзгерту енгізілсін:
Жоғарыда аталған қаулымен бекітілген «Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру Нұсқаулығының» қосымшасында 2 тараудың 6 бабы алынып тасталсын.
2. Қаулы алғаш рет ресми жарияланған бірінші күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Глубокое ауданы әкімінің орынбасары М.Н. Понамареваға жүктелсін.
Глубокое ауданының әкімі                   В. Кошелев

О внесении изменения в постановление от 1 июля 2009 года № 221 "О мерах по социальной защите целевых групп населения"
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 19 февраля 2010 года N 487. Зарегистрировано управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 марта 2010 года за N 5-9-126. Утратило силу - постановлением Глубоковского районного акимата ВКО от 27 февраля 2012 года N 81
Сноска. Утратило силу - постановлением Глубоковского районного акимата ВКО от 27.02.2012 N 81.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьи 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Глубоковского районного акимата от 01 июля 2009 года № 221 «О мерах по социальной защите целевых групп населения» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 июля 2009 года № 5-9-110, опубликованное 7 августа 2009 года № 32 в газете «Огни Прииртышья») следующее изменение:
В приложении «Инструкция по организации и финансированию социальных рабочих мест», утвержденном выше указанным постановлением, пункт 6 раздела 2 исключить.
2. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Глубоковского района Пономареву М.Н.
Аким Глубоковского района             В. Кошелев