«Қазақстан Республикасының азаматтарын 2010 жылғы сәуір-маусымында және қазан–желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Зырян ауданы әкімінің 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 648 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 24 қыркүйектегі N 121 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық әділет басқармасында 2010 жылғы 8 қарашада N 5-12-112 тіркелді. Күші жойылды - Зырян ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 наурыздағы N 369 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Зырян ауданы әкімдігінің 2011.03.18 N 369 (ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін) қаулысымен.
Әскери шақыру комиссиясының мүшесі Зырян ауданы әкімінің орынбасары Е.К. Кубентаевтың жұмыстан шығуына байланысты «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының Заңы 8 бабының 3 тармағын басшылыққа ала отырып әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасының азаматтарын 2010 жылғы сәуір–маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» (нормативтік құқықтық актінің мемлекеттік тіркеу Реестріне № 5-12-105 тіркелген, 2010 жылғы 14 маусымдағы «Зырян Инфо» газетінде жарияланған) Зырян ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 648 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
әскериге шақыру комиссиясының құрамына Зырян ауданы әкімінің орынбасары Николай Ефимович Игнашин - әскерге шақыру комиссиясы төрағасының орынбасары болып кіргізілсін;
әскерге шақыру комиссиясының құрамынан Е.К. Кубентаев шығарылсын.
Қаулы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, 2010 жылдың 01 қазанынан пайда болған құқық қатынасқа тартылады.
Зырян ауданының әкімі                   Е. Сәлімов

О внесении изменения в постановление акимата Зыряновского района № 648 от 16 апреля 2010 года «Об очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре–декабре 2010 года»
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 24 сентября 2010 года N 121. Зарегистрировано управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 8 ноября 2010 года за N 5-12-112. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района от 18 марта 2011 года N 369
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Зыряновского района от 18.03.2011 N 369 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования).
В связи с выбытием члена призывной комиссии заместителя акима Зыряновского района Кубентаева Е.К., руководствуясь п. 3 ст. 8 Закона Республики Казахстан «Об административных процедурах», акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата Зыряновского района № 648 от 16 апреля 2010 года «Об очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре–декабре 2010 года» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-12-105, опубликовано 14 июня 2010 года в газете «Зырян Инфо») следующее изменение:
ввести в состав призывной комиссии заместителя акима Зыряновского района Игнашина Николая Ефимовича – заместителем председателя призывной комиссии;
вывести из состава призывной комиссии Кубентаева Е.К.
Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования, распространяется на правоотношения, возникшие с 1 октября 2010 года.
Аким Зыряновского района                   Е. Салимов