"Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдерді тағайындау және жүзеге асыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" 2009 жылғы 16 ақпандағы № 376 қаулыға өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 06 сәуірдегі N 09 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 сәуірде N 5-19-115 тіркелді. Күші жойылды - Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 01 қыркүйектегі N 97 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2011.09.01 N 97 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 14) тармақшасы2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі «Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы» № 2247 Заңының 20-бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі «Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» № 39 Заңының 16-бабына, 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV "Қазақстан Республикасының бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы кодексінің 55-бабы 1-тармағы 5) тармақшасына сәйкес, азаматтарды әлеуметтік қорғау мақсатында Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылғы 16 ақпандағы «Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдерді тағайындау және жүзеге асыру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» (нормативтік-құқықтық актілерді тіркеу мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2009 жылғы 03 наурызда 5-19-93 нөмірімен тіркеліп, «Уба-Информ» газетінің 2009 жылғы 20 наурыздағы № 12 санында жарияланды) қаулыға келесі өзгерістер енгізілсін:
Жоғарыдағы қаулымен бекітілген азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік төлемдерді тағайындау және жүзеге асыру жөніндегі Нұсқаулыққа:
1) 12-тармақтың 2 және 3-тармақшасындағы «осы негізде арнайы мемлекеттік жәрдемақы алушылар» сөзі алынып тасталсын;
2) 12-тармақтың 6-тармақшасындағы «және осы негізде арнайы мемлекеттік жәрдемақы алушылар» сөзі алынып тасталсын;
3) 12-тармақтың 8-тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енеді.
Шемонаиха ауданының әкімі                А.Кәрімов

О внесении изменений в постановление от 16 февраля 2009 года № 376 "Об утверждении инструкции по назначению и осуществлению социальной выплаты отдельным категориям граждан"
Постановление акимата Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 06 апреля 2010 года N 09. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 15 апреля 2010 года за N 5-19-115. Утратило силу постановлением акимата Шемонаихинского района от 01 сентября 2011 года N 97
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шемонаихинского района от 01.09.2011 N 97.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьи 20 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года № 2247 «О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним», статьи 16 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года № 39 «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», подпунктом 5) пункта 1 статьи 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, в целях социальной защиты граждан акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление «Об утверждении инструкции по назначению и осуществлению социальной выплаты отдельным категориям граждан» от 16 февраля 2009 года № 376 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-93 от 03 марта 2009 года, опубликовано 20 марта 2009 года в газете «Уба-Информ» № 12) следующие изменения:
в Инструкции по назначению и осуществлению социальной выплаты отдельным категориям граждан, утвержденной вышеуказанным постановлением:
1) в подпункте 2 и 3 пункта 12 слова «получающие по этому основанию специальное государственное пособие» - исключить;
2) в подпункте 6 пункта 12 слова «и получающие по этим основаниям специальное государственное пособие» - исключить;
3) подпункт 8 пункта 12 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Шемонаихинского района              А.Каримов