Сауда қызметін реттеу туралы Қазақстан Республикасы заңнамасының жеке кәсіпкерлік саласында сақталуын мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру барысындағы тексеру парағының нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2011 жылғы 30 наурыздағы N 68 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 29 сәуірде N 6926 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрінің 2016 жылғы 1 ақпандағы № 49 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрінің 01.02.2016 № 49 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Сауда қызметін реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 7-бабы 16) тармақшасына және «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 6 қаңтардағы Заңының 15-бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Сауда қызметін реттеу туралы Қазақстан Республикасы заңнамасының жеке кәсіпкерлік саласында сақталуын мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру барысындағы тексеру парағының нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің Сауда комитеті (А.Қ. Қазыбаев):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін оның ресми жариялануын;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда вице-министрі Т.М. Сүлейменовке жүктелсін.
4. Осы бұйрық бірінші ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Ж. Айтжанова
Қазақстан Республикасы
Экономикалық даму және
сауда министрінің
2011 жылғы 30 наурыздағы
№ 68 бұйрығымен
бекітілді
Нысан
Сауда қызметін реттеу туралы Қазақстан Республикасы заңнамасының жеке кәсіпкерлік саласында сақталуын мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру барысындағы тексеру парағы
Тексеруді тағайындаған орган_________________________________________
_____________________________________________________________________
Тексеруді тағайындау туралы акті ____________________________________
(№, дата)
Бақылау субъектісінің атауы__________________________________________
_____________________________________________________________________
СТН (ЖСН/БИН) _______________________________________________________
Субъектінің мекен-жайы_______________________________________________
Р/с №
Талаптар тізбесі
1.

Об утверждении формы проверочного листа при осуществлении государственного контроля в сфере частного предпринимательства за соблюдением законодательства Республики Казахстан о регулировании торговой деятельности
Приказ Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 30 марта 2011 года № 68. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 апреля 2011 года № 6926. Утратил силу приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 1 февраля 2016 года № 49
Сноска. Утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 01.02.2016 № 49 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 16) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" и пунктом 1 статьи 15 Закона Республики Казахстан от 6 января 2011 года "О государственном контроле и надзоре в Республике Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму проверочного листа при осуществлении государственного контроля в сфере частного предпринимательства за соблюдением законодательства Республики Казахстан о регулировании торговой деятельности.
2. Комитету торговли Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан (Казыбаев А.К.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
3) опубликование настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра экономического развития и торговли Республики Казахстан Сулейменова Т.М.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Ж. Айтжанова
Утвержден приказом
Министра экономического
развития и торговли
Республики Казахстан
от 30 марта 2011 года № 68
Форма
Проверочный лист
при осуществлении государственного контроля
в сфере частного предпринимательства за соблюдением
законодательства Республики Казахстан о регулировании
торговой деятельности
Орган, назначивший проверку ________________________________________
____________________________________________________________________
Акт о назначении проверки __________________________________________
(№, дата)
Наименование субъекта контроля ______________________________________
_____________________________________________________________________
РНН (ИИН/БИН) _______________________________________________________
Место нахождения субъекта ___________________________________________
п/п
Требования
1.
Соблюдение установленного размера предельно допустимых
розничных цен на социально значимые продовольственные товары

Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына шекті жол берілетін бөлшек сауда бағаларының белгіленген мөлшерін сақтау («Сауда қызметін реттеу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 2-тармағына сәйкес)
Мемлекеттік бақылау субъектісінің тексеру парағын алғаны туралы белгісі:
20___жылғы "___"______    __________________________________
(А.Т.Ә., лауазымы, қолы)

(в соответствии с пунктом 2 статьи 9 Закона Республики
Казахстан "О регулировании торговой деятельности")
Отметка субъекта государственного контроля о получении проверочного листа:
"___" ___________ 20___ г.   ______________________________________
( Ф.И.О., должность, подпись)