2011 жылы ауыл халқына және ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге шағын кредит беру туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2011 жылғы 28 сәуірдегі N 28-3/227 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 11 мамырда N 6945 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2011 жылғы 12 тамыздағы № 28-3/472 бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2011.08.12 № 28-3/472 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы Заңын іске асыру мақсатында және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 шілдедегі № 645 қаулысымен бекітілген Агроөнеркәсіптік кешенді мамандандырылған ұйымдардың қатысуымен қолдау ережесінің 34 және 36-тармақтарына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Ауыл шаруашылығын қаржылай қолдау қоры» акционерлік   қоғамына мыналар белгіленсін:
1) ауыл халқына және ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге ағын кредит беру кезінде:
сыйақы ставкасы жылдық - 9,5% -дан артық емес;
шағын кредиттерді беру мерзімі - 3 жылдан артық емес;
берілетін шағын кредиттердің мөлшері - 1 000,0 мың теңгеден артық емес;
2) ірі қара малдың аналық басын және етті тұқымды төлдің өсімін молайтуға арналған асыл тұқымды бұқаларды дамыту үшін ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге шағын кредит беру кезінде:
сыйақы ставкасы жылдық - 6% -дан артық емес;
шағын кредиттерді беру мерзімі - 7 жылдан артық емес;
берілетін шағын кредиттердің мөлшері - 8 500,0 мың теңгеден артық емес.
2. Ауылдық аумақтар істері жөніндегі комитет (С.Т.Тұңғышбеков) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде заңнамада белгіленген тәртіпте мемлекеттік тіркелуін және ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    А. Мамытбеков

О микрокредитовании сельского населения и сельскохозяйственных товаропроизводителей в 2011 году
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 апреля 2011 года № 28-3/227. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 мая 2011 года № 6945. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 августа 2011 года № 28-3/472
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства РК от 12.08.2011 № 28-3/472.
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" и в соответствии с пунктами 34 и 36 Правил поддержки агропромышленного комплекса с участием специализированных организаций, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2006 года № 645, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Установить акционерному обществу "Фонд финансовой поддержки сельского хозяйства":
1) при микрокредитовании сельского населения и сельскохозяйственных товаропроизводителей:
ставку вознаграждения не более 9,5 % годовых;
срок предоставления микрокредитов - не более 3-х лет;
размер выдаваемых микрокредитов - не более 1 000,0 тысяч тенге;
2) при микрокредитовании сельскохозяйственных товаропроизводителей на развитие маточного поголовья крупного рогатого скота и племенных быков-производителей для воспроизводства молодняка мясной породы:
ставку вознаграждения не более 6 % годовых;
срок предоставления микрокредитов - не более 7-ми лет;
размер выдаваемых микрокредитов - не более 8 500,0 тысяч тенге.
2. Комитету по делам сельских территорий (Тунгышбеков С.Т.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Мамытбеков