"Аңшы куәлігін беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2011 жылғы 5 тамыздағы № 14-1/448 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 1 қыркүйекте № 7151 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2015 жылғы 9 қазандағы № 18-03/906 бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 09.10.2015 № 18-03/906 бұйрығымен.
"Әкімшілік рәсімдер туралы" 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-1 бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған "Аңшы куәлігін беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті бекітілсін.
2. Табиғи ресурстарды пайдалану стратегиясы департаменті (Мейрембеков Қ.А.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді және ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің м.а.                                  Е. Аман
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің м.а.
2011 жылғы 5 тамыздағы
№ 14-1/448 бұйрығымен
бекітілген
«Аңшы куәлігін беру» мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы «Аңшы куәлігін беру» мемлекеттік қызмет көрсету регламенті (бұдан әрі – регламент) «Әкімшілік рәсімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-1 бабына сәйкес әзірленді.
Осы регламентте мынадай негізгі ұғымдар пайдаланылады:
аңшы куәлігі – жеке тұлғаның аң аулау құқығын куәландыратын құжат;
аңшылық минимумы (аңминимумы) – жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану саласындағы Қазақстан Республикасының заңнамасы бойынша арнайы бағдарлама;
мемлекеттік қызмет – жеке тұлғаларға (бұдан әрі - тұтынушылар) аңшы куәлігін беру.
2. Мемлекеттік қызметті Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Орман және аңшылық шаруашылығы комитетінің аумақтық инспекциялары (бұдан әрі – Аумақтық инспекциялар) көрсетеді.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет:
1) «Орман және аңшылық шаруашылығы саласында мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 403 қаулысының (бұдан әрі - Қаулы);
2) «Аңшы, балықшы және қорықшы куәліктерін беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 29 сәуірдегі № 301 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде № 6261 тіркелген) (бұдан әрі – Ереже) негізінде көрсетіледі.

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача удостоверения охотника"
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 августа 2011 года № 14-1/448. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 сентября 2011 года № 7151. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 октября 2015 года № 18-03/906
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра сельского хозяйства РК от 09.10.2015 № 18-03/906.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача удостоверения охотника".
2. Департаменту стратегии использования природных ресурсов (Мейрембеков К.А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. министра                              Е. Аман
Утвержден
приказом И.о.Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 5 августа 2011 года № 14-1/448
Регламент
государственной услуги "Выдача удостоверения охотника"
1. Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги "Выдача удостоверения охотника" (далее - регламент) разработан в соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах".
В настоящем регламенте используются следующие основные понятия:
удостоверение охотника - документ, удостоверяющий право физического лица на охоту;
охотничий минимум (охотминимум) - специальная программа по законодательству Республики Казахстан в области охраны, воспроизводства и использования животного мира;
государственная услуга - выдача удостоверения охотника физическим лицам (далее - потребители).
2. Государственную услугу предоставляют территориальные инспекции Комитета лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - Теринспекции).
3. Форма оказываемой государственной услуги не автоматизированная.
4. Государственная услуга предоставляется на основании:
1) постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 403 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области лесного и охотничьего хозяйства и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745" (далее - Постановление);
2) приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 апреля 2010 года № 301 "Об утверждении Правил выдачи удостоверений охотника, рыбака и егеря" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6261) (далее - Правила).

5. Тұтынушының қағазға басылған аңшы куәлігін (аңшы куәлігінің телнұсқасын) (бұдан әрі – аңшы куәлігі) немесе оны беруден дәлелді бас тартуын жазбаша түрде алуы мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетуге қойылатын талаптар
6. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттар қабылдауды мекен-жайлары Қаулымен бекітілген «Аңшы куәлігін беру» мемлекеттік қызмет стандартының (бұдан әрі - Стандарт) 1-қосымшасында көрсетілген Аумақтық инспекциялар, демалыс және мереке күндерін қоспағанда, жұмыс күндері қабылдайды. Қабылдау алдын ала жазылмай және жедел қызмет көрсетілмей кезекке тұру тәртібімен жүргізіледі. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша жұмыс кестесі сағат 9-00-ден 18-00-ге дейін, түскі үзіліс мерзімі сағат 13-00-ден 14-00-ге дейін.
Аңшылық минимумы бойынша емтихан қабылдау Аумақтық инспекция бекіткен кестеге сәйкес жүргізіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мен ұсынылатын құжаттар туралы толық ақпарат, сондай-ақ оларды толтыру үлгілері Аумақтық инспекция мемлекеттік қызмет көрсететін жерлердегі стендтерде, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында - www.minagri.gov.kz. орналастырылады.
8. Тұтынушының ұсынылатын құжаттарды тапсыру барысында кезек күтуінің барынша жол берілетін уақыты: 30 минуттан аспайды;
құжаттарды алу кезінде кезекте күтудің жол берілетін уақыты: 30 минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызмет ұсынудан бас тартуға мыналар:
1) Стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттардың толық тапсырылмауы;
2) аңшылық минимумы бойынша емтиханды қайта тапсырмау негіз болып табылады.
10. Мемлекеттік қызмет кезең-кезеңмен мына мерзімдерде көрсетіледі:
1) Аумақтық инспекция аңшы куәлігін алуға үміткер тұтынушылардың құжаттарын қабылдайды, ұсынылған құжаттардың толымдылығын тексереді және құжаттар қабылданған күннен бастап екі жұмыс күні ішінде тұтынушыны аңшылық минимумы бойынша емтиханға жіберілгені (немесе жіберуден дәлелді түрде бас тартылғаны) туралы жазбаша түрде хабардар етеді. Емтихан алу күні құжаттар тапсырылған күннен бастап екі айдан кешіктірмей тағайындалады;
2) аңшылық минимумы бойынша емтиханды тапсырмаған жағдайда тұтынушы Аумақтық инспекция бекіткен кестеге сәйкес емтиханды қайта тапсыруға жіберіледі, бұл жайында сауалдамаға белгі қойылып, тұтынушы таныстырылады;
3) қайталама емтиханды тапсырмаған жағдайда тұтынушыға бір жылдан кейін ғана Ереженің 5-тармағында көрсетілген тәртіппен өтініш тапсыру мүмкіндігі беріледі;
4) аңшы куәлігін беруді емтихан тапсырылған күннен кейін он күнтізбелік күннен кешіктірмей бастықтың бұйрығымен тағайындалатын Аумақтық инспекцияның жауапты тұлғасы жүзеге асырады.

5. Результатом государственной услуги является получение потребителем удостоверения охотника (дубликата удостоверения охотника) (далее - удостоверение охотника) на бумажном носителе или мотивированного отказа в его выдаче в письменной форме.
2. Требования к оказанию государственной услуги
6. Прием документов для оказания государственной услуги производится Теринспекциями, адреса которых указаны в приложении 1 к Стандарту государственной услуги "Выдача удостоверения охотника" (далее - Стандарт), утвержденного Постановлением, в рабочие дни, за исключением выходных и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания. График работы по оказанию государственной услуги с 9-00 до 18-00 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-00 часов.
Прием экзамена по охотминимуму осуществляется в соответствии с графиком утвержденным Теринспекцией.
7. Полная информация о предоставлении государственной услуги и предоставляемых документах, а также образцы их заполнения располагаются на стендах в местах оказания государственной услуги Теринспекцией, на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан - www.minagri.gov.kz.
8. Максимально допустимое время ожидания потребителя в очереди при сдаче предоставляемых документов: не более 30 минут;
максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов: не более 30 минут.
9. Основаниями для отказа в предоставлении государственной услуги являются:
1) неполное представление документов, указанных в пункте 11  Стандарта;
2) повторная не сдача экзамена по охотминимуму.
10. Государственная услуга предоставляется поэтапно в следующие сроки:
1) Теринспекция осуществляет прием документов потребителей, претендующих на получение удостоверения охотника, проверяет полноту предоставленных документов и в течении двух рабочих дней со дня принятия документов письменно уведомляет потребителя о допуске (либо мотивированном отказе в допуске) к экзамену по охотминимуму. Дата проведения экзамена назначается не позднее двухмесячного срока со дня подачи документов;
2) при не сдаче экзамена по охотминимуму потребитель направляется для повторной сдачи экзамена в соответствии с графиком, утвержденным Теринспекцией, о чем производится отметка в анкете с ознакомлением потребителя;
3) в случае не сдачи повторного экзамена потребителю предоставляется возможность подачи заявления не ранее чем через один год, в порядке, указанном в пункте 5 Правил;
4) выдача удостоверений охотника производится не позднее десяти календарных дней после сдачи экзамена ответственным лицом Теринспекции, назначаемым приказом начальника.

11. Құжаттар қабылдауды және ресімдеуді Аумақтық инспекцияның штаттағы қызметкерлерінен тағайындалатын емтихан алу комиссиясының хатшысы жүзеге асырады.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында іс-әрекет жасау
(өзара іс-қимыл) тәртібінің сипаттамасы
12. Құжаттар қабылдау кезінде тұтынушыға сауалнамада тиісті белгі қойылып, тіркелу күні мен нөмірі көрсетілген талон беріледі.
13. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы Стандарттың 11- тармағында айқындалған құжаттар тізбесін ұсынады.
14. Мемлекеттік қызмет көрсету барысында мынадай құрылымдық-функционалдық бірліктер (әрі қарай - ҚФБ) жұмылдырылады:
1) құжаттар қабылдауға және тексеруге уәкілетті аумақтық инспекцияның маманы;
2) емтихан алу комиссиясының хатшысы;
3) тұрақты жұмыс істейтін емтихан алу комиссиялары;
4) Аумақтық инспекцияның бастығы немесе оны алмастыратын тұлға.
15. ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттері (рәсімдері) реттілігінің сипаттамасы мен өзара әрекеттесуі осы регламенттің 1-қосымшасында берілген.
16. ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттерінің логикалық реттілігінің арасындағы байланысты көрсететін сұлба, осы регламенттің 2-қосымшасында берілген.
«Аңшы куәлігін беру»
мемлекеттік қызметінің
регламентіне
1-қосымша
ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттері (рәсімдері) реттілігінің
сипаттамасы мен өзара әрекеттесуі
1-Кесте. ҚФБ әрекеттерінің сипаттамасы
1
Әрекет (қозғалыс, жұмыс ағыны) №
1
2
2
ҚФБ атауы
Аумақтық инспекция маманы
Аумақтық инспекция маманы
3
Әрекеттің (үдерістің, тәртібінің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау
Тексеру:
1) сауалнаманың болуын;
2) Қазақстан Республикасы азаматының жеке куәлігі көшірмесінің болуын (азаматтығы жоқ тұлғалар мен шетел азаматтары үшін – аңшылық шаруашылық субъектісімен жасалған аңшылықты ұйымдастыруға арналған шарттың және олар тұратын елінде берілген аңшылық етуге құқын куәландыратын құжаттың және жануарлар дүниесін пайдалануға берілген рұқсатының көшірмесі);

11. Прием и оформление документов осуществляет секретарь экзаменационной комиссии, назначаемый из числа штатных работников Теринспекции.
4. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
12. При приеме документов потребителю производится отметка в анкете и выдается талон, с указанием даты и номера регистрации.
13. Для получения государственной услуги потребитель предоставляет перечень документов, определенный в пункте 11  Стандарта.
14. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) специалист территориальной инспекции, уполномоченный на прием и проверку документов;
2) секретарь экзаменационной комиссии;
3) постоянно действующие экзаменационные комиссии;
4) начальник Теринспекции либо лицо его заменяющее.
15. Описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) СФЕ, приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
16. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача удостоверения охотника"
Описание последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур) СФЕ
Таблица 1. Описание действий СФЕ
1
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
2
Наименование СФЕ
Специалист
территориальной
инспекции
Специалист территориальной
инспекции
3
Наименование
действия (процесса,
процедуры, операции)
и их описание
Прием представленных
потребителем документов
Проверка:
1) наличия анкеты;
2) наличия копии удостоверения
личности гражданина Республики
Казахстан (для лиц без гражданства
и иностранных граждан - копия
договора на организацию охоты с
субъектом охотничьего хозяйства и
документа, удостоверяющего их право
на охоту, выданного в стране
проживания, и получения разрешения
на пользование животным миром);

3) жеке тұлғаның ол көрсеткен тұрғылықты жері бойынша тұратынын (тіркелгендігін) растайтын құжаттың болуын;
4) Қазақстан Республикасының салық төлеушісі куәлігі көшірмесінің болуын;
5) көлемі 3х4 см, 3 дана (түрлі-түсті) фотосуреттердің болуын;
6) аңшылық минимум бойынша курсты бітіргендігі туралы сертификат көшірмесінің болуын;
7) аңшы куәлігін беру үшін мемлекеттік баж төленгенін растайтын құжат
4
Аяқтау түрі (мәліметтері, құжат, басқару-ұйымдастырушылық шешім)
Тұтынушы ұсынған құжаттарды тіркеу және күні мен тіркеу нөмірі көрсетілген талон беру
Тұтынушыны аңшылық минимум бойынша сынаққа жіберілгендігі (немесе жіберуден дәлелді түрде бас тартқандығы) туралы хабардар етеді. Сынақты өткізу күні құжаттарды тапсырған күннен бастап екі айлық мерзімнен кешіктірместен тағайындалады.
5
Орындау мерзімі
20 минут
2 жұмыс күні
1
Әрекет (қозғалыс, жұмыс ағыны) №
3
4
2
ҚФБ атауы
Сынақ комиссиясы және сынақ комиссиясының хатшысы
Аумақтық инспекция маманы және аумақтық инспекция бастығы
3
Әрекеттің (үдерістің, тәртібінің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Аңшылық минимум бойынша сынақ қабылдау
Есеп карточкасын толтыру, аңшының жеке ісін ресімдеу және Аңшы куәлігін беру жорналында тіркеу
4
Аяқтау түрі (мәліметтері, құжат, басқару-ұйымдастырушылық шешім)
Сауалнама мен сынақ комиссиясының хаттамасына тұтынушыны сынақ нәтижелерімен таныстыру арқылы белгі қою.
Аңшы куәлігін беру
5
Орындау мерзімі
1 сағат 30 минут
10 күнтізбелік күн
2-Кесте. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үдеріс
Негізгі үдеріс (қозғалыс, жұмыс ағыны)
Аумақтық инспекция маманы
Аумақтық инспекция маманы
Сынақ комиссиясы және сынақ комиссиясының хатшысы
Аумақтық инспекция маманы және аумақтық инспекция бастығы
1-әрекет. Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау
2-әрекет. Тұтынушы ұсынған құжаттарды тіркеу және күні мен тіркеу нөмірі көрсетілген талон беру
5-әрекет. Аңшылық минимум бойынша сынақ қабылдау
6-әрекет. Сауалнама мен сынақ комиссиясының хаттамасына тұтынушыны сынақ нәтижелерімен таныстыру арқылы белгі қою.
3-әрекет. Тұтынушы ұсынған құжаттарды тексеру.
4-әрекет. Тұтынушыны аңшылық минимум бойынша сынаққа жіберілгендігі туралы хабардар ету.
7-әрекет. Есеп карточкасын толтыру, аңшының жеке ісін ресімдеу және Аңшы куәлігін беру жорналында тіркеу
8-әрекет. Аңшы куәлігін беру
3-Кесте. Пайдалану нұсқалары. Балама үдеріс
Негізгі үдеріс (қозғалыс, жұмыс ағыны)
Аумақтық инспекция маманы
Аумақтық инспекция маманы
1-әрекет. Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау
2-әрекет. Тұтынушы ұсынған құжаттарды тіркеу және күні мен тіркеу нөмірі көрсетілген талон беру
3-әрекет. Тұтынушы ұсынған құжаттарды тексеру
4-әрекет. Тұтынушыға аңшылық минимум бойынша сынаққа жіберуден дәлелді түрде бас тартқандығы туралы хабарламаны беру.

3) наличия документа,
подтверждающего проживание
(регистрацию) физического лица по
указанному им месту жительства;
4) наличия копии свидетельства
налогоплательщика Республики
Казахстан;
5) наличия фотографии (цветные)
размером 3х4 см - 3 штуки;
6) наличия копии сертификата об
окончании курса по охотминимуму;
7) наличия документа,
подтверждающего оплату
государственной пошлины за выдачу
удостоверения охотника.
4
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Регистрация
представленных
потребителем документов
и выдача талона с
указанием даты и номера
регистрации
Уведомление потребителя о допуске
(либо мотивированном отказе в
допуске) к экзамену по
охотминимуму. Дата проведения
экзамена назначается  не позднее
двухмесячного срока со дня подачи
документов.
5
Сроки исполнения
20 минут
2 рабочих дня
1
№ действия (хода,
потока работ)
3
4
2
Наименование СФЕ
Экзаменационная комиссия
и секретарь
экзаменационной комиссии
Специалист территориальной
инспекции и начальник
территориальной инспекции
3
Наименование
действия (процесса,
процедуры, операции)
и их описание
Прием экзамена по
охотминимуму
Заполнение учетной карточки,
формирование личного дела охотника
и Регистрация в Журнале выдачи
удостоверений охотника
4
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Отметка в анкете и
протоколе экзаменационной
комиссии с ознакомлением
потребителя о результатах
экзамена
Выдача удостоверения охотника
5
Сроки исполнения
1 ч 30 минут
10 календарных дней
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс
Основной процесс (ход, поток работ)
Специалист
территориальной
инспекции
Специалист
территориальной
инспекции
Экзаменационная
комиссия и секретарь
экзаменационной
комиссии
Специалист
территориальной
инспекции и начальник
территориальной
инспекции
Действие 1. Прием
представленных
потребителем
документов
Действие 2.
Регистрация
представленных
потребителем
документов и
выдача талона с
указанием даты и
номера регистрации
Действие 5.
Прием экзамена по
охотминимуму
Действие 6. Отметка
в анкете и протоколе
экзаменационной
комиссии с
ознакомлением
потребителя о
результатах экзамена
Действие 3.
Проверка
представленных
потребителем
документов
Действие 4.
Уведомление
потребителя о
допуске к экзамену
по охотминимуму
Действие 7. Заполнение
учетной карточки,
формирование личного
дела охотника и
Регистрация в Журнале
выдачи удостоверений
охотника
8. Выдача
удостоверения охотника
Таблица 3. Варианты использования. Альтернативный процесс
Основной процесс (ход, поток работ)
Специалист территориальной
инспекции
Специалист территориальной инспекции
Действие 1. Прием представленных
потребителем документов
Действие 2. Регистрация представленных
потребителем документов и выдача талона с
указанием даты и номера регистрации
Действие 3. Проверка представленных
потребителем документов
Действие 4. Представление потребителю уведомления
с мотивированным отказом к допуску к экзамену по
охотминимуму

3-1 Кесте. Пайдалану нұсқалары. Балама үдеріс
Негізгі үдеріс (қозғалыс, жұмыс ағыны)
Аумақтық инспекция маманы
Аумақтық инспекция маманы
Сынақ комиссиясы және сынақ комиссиясының хатшысы
Сынақ комиссиясының хатшысы - аумақтық инспекция маманы
1-әрекет. Тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау
2-әрекет. Тұтынушы ұсынған құжаттарды тіркеу және күні мен тіркеу нөмірі көрсетілген талон беру
5-әрекет. Аңшылық минимум бойынша сынақ қабылдау
6-әрекет. Тұтынушы аңшылық минимум бойынша сынақтан өтпеген жағдайда Аумақтық инспекция бекіткен кестеге сәйкес сынақты қайта тапсыруға жіберіледі, ол туралы тұтынушыны таныстыру арқылы сауалнама мен сынақ комиссиясының хаттамасына белгі қойылады.
3-әрекет. Тұтынушы ұсынған құжаттарды тексеру.
4-әрекет. Тұтынушыны аңшылық минимум бойынша сынаққа жіберілгендігі туралы хабардар ету.
7-әрекет. Сынақты екінші рет тапсыра алмаған жағдайда тұтынушыға бір жылдан кейін өтініш беруіне мүмкіндік беріледі.
«Аңшы куәлігін беру»
мемлекеттік қызметінің
регламентіне
2-қосымша
ҚФБ әкімшілік іс-әрекеттерінің логикалық реттілігінің
арасындағы байланысты көрсететін сұлба

Таблица 3-1. Варианты использования. Альтернативный процесс
Основной процесс (ход, поток работ)
Специалист
территориальной
инспекции
Специалист
территориальной
инспекции
Экзаменационная
комиссия и
секретарь
экзаменационной
полиции
Секретарь
экзаменационной
полиции - специалист
территориальной
инспекции
Действие 1. Прием
представленных
потребителем
документов
Действие 2. Регистрация
представленных
потребителем документов
и выдача талона с
указанием даты и номера
регистрации
Действие 5. Прием
экзамена по
охотминимуму
Действие 6. При не
сдаче экзамена по
охотминимуму
потребитель
направляется для
повторной сдачи
экзамена в соответствии
с графиком утвержденным
Теринспекцией, о чем
производится отметка
в анкете и протоколе
экзаменационной
комиссии с
ознакомлением
потребителя
Действие 3.
Проверка
представленных
потребителем
документов
Действие 4. Уведомление
потребителя о допуске
к экзамену по
охотминимуму
Действие 7. В случае
не сдачи повторного
экзамена потребителю
предоставляется
возможность подачи
заявления не ранее чем
через один год
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача удостоверения охотника"
Схема функционального взаимодействия СФЕ