Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер есебінен 2011-2015 оқу жылына Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде техникалық және кәсіптік даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 15 маусымдағы N 22-532қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 682 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қаңтардағы № 107-120 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 28.01.2014 № 107-120 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 27-бабының 2-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 3-тармағының 7) тармақшасына, "Болашақтың іргесін бірге қалаймыз" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 28 қаңтардағы халыққа Жолдауы, Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының 2020 жылға дейінгі Стратегиялық даму жоспары туралы" 2010 жылғы 1 ақпандағы № 922 Жарлығы, Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасын үдемелі индустриялық – инновациялық дамыту жөніндегі 2010 – 2014 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарлама туралы" 2010 жылғы 19 наурыздағы № 958 Жарлығы, "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысын іске асыру мақсатында Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер есебінен 2011-2015 оқу жылына Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде техникалық және кәсіптік даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы (бұдан әрі – Мемлекеттік білім беру тапсырысы) бекітілсін.
2. Бюджеттік бағдарлама әкімшісі 360 038 011 "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде біліктілігін көтеру, кадрларды даярлау және қайта даярлау" деген бюджеттік бағдарлама бойынша Мемлекеттік білім беру тапсырысты уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. Білім басқармасының бастығы осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2011-2015 учебные годы в рамках Программы занятости 2020 за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
Постановление акимата города Астаны от 15 июня 2011 года № 22-532п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 28 июня 2011 года № 682. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 28 января 2014 года № 107-120
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 28.01.2014 № 107-120 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», подпунктом 7) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан «Об образовании», в целях реализации Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана «Построим будущее вместе!» от 28 января 2011 года, Указа Президента Республики Казахстан от 1 февраля 2010 года № 922 «О Стратегическом плане развития Республики Казахстан до 2020», Указа Президента Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 958 «О государственной программе по форсированному индустриально-инновационному развитию Республики Казахстан на 2010 – 2014 годы», постановления Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении Программы занятости 2020» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2011-2015 учебные годы (далее – Государственный образовательный заказ) в рамках Программы занятости 2020 за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета согласно приложению.
2. Администратору бюджетной программы обеспечить своевременное финансирование Государственного образовательного заказа по бюджетной программе 360 038 011 «Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020».
3. Начальнику Управления образования обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.