Аршалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы № 36/2 "2011 жылға арналған селолық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 7 қыркүйектегі № 41/3 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 қыркүйекте № 1-4-193 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 29 маусымдағы № 6/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2012.06.29 № 6/4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 шілдедегі № 753 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 «Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы» қаулысының 2 тармағына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы № 36/2 «2011 жылға арналған Аршалы ауданының селолық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-4-188 тіркелген, 2011 жылғы 19 сәуірдегі «Вперед» аудандық газетінде, 2011 жылғы 22 сәуірдегі «Аршалы айнасы» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. Ауданның селолық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына жетпіс есептік айлық көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы және бір мың бес жүзден айлық есептік көрсеткіш мөлшерінен аспайтын сомада тұрғын үй сатып алуға бюджеттік кредит түрінде 2011 жылға әлеуметтік қолдау шаралары ұсынылсын.»
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       В.Биджиев
Аршалы аудандық мәслихат хатшысы           Ю.Сериков
«КЕЛІСІЛДІ»
Аршалы ауданының әкімі                     Е.Маржықпаев

О внесении изменения в решение Аршалынского районного маслихата от 15 марта 2011 года № 36/2 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Аршалынского района на 2011 год"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 7 сентября 2011 года № 41/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 22 сентября 2011 года № 1-4-193. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 29 июня 2012 года № 6/4
Сноска. Утратило силу - решением Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 29.06.2012 № 6/4.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2011 года № 753 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 «Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты», Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата «О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Аршалынского района на 2011 год» от 15 марта 2011 года № 36/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-188, опубликовано 19 апреля 2011 года в районной газете «Вперед», 22 апреля 2011 года в районной газете «Аршалы айнасы») следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Предоставить меры социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района, на 2011 год в виде подъемного пособия в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю и бюджетного кредита на приобретение жилья в сумме, не превышающей одну тысячу пятисоткратный размер месячного расчетного показателя.»;
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        В.Биджиев
Секретарь районного маслихата              Ю.Сериков
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Аршалынского района                   Е.Маржикпаев