Жақсы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 16 наурыздағы № А-2/96 "2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды өткізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 26 қыркүйектегі № А-8/311 қаулысы. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 7 қазанда № 1-13-139 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 26 маусымдағы № 04-596 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімі аппаратының 26.06.2013 № 04-596 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жақсы ауданы әкімдігінің «2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды өткізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы» 2011 жылғы 16 наурыздағы № А-2/96 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-13-128 тіркелген, 2011 жылғы 1 сәуірде № 13 аудандық «Жақсы жаршысы - Жаксынский вестник» газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмінiң орынбасары А.Д.Бралинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы ауданының әкiмі                      И.Қабдуғалиев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
Ақмола облысының ішкі
істер департаменті
Жақсы ауданының ішкі
істер бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Қ.Сатыбаев
Жақсы ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 26 қыркүйектегі
№ А-8/311 қаулысына қосымша
Жақсы ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 16 наурыздағы
№ А-2/96 қаулысына 1 қосымша
Аудандық шақыру комиссиясының құрамы
Журбин Андрей Юрьевич
«Ақмола облысы Жақсы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы, шақыру комиссиясының төрағасы (келісім бойынша)
Тайтанова Жанна Егінбайқызы
Жақсы ауданының әкімі аппаратының басшысы, шақыру комиссиясы төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелері:
Аубакиров Ербол Советұлы
«Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының ішкі істер департаменті Жақсы ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Абилдаева Гүлжан Тарғынқызы
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Жақсы орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның хирург дәрігері, медициналық комиссияның төрайымы (келісім бойынша)
Титова Екатерина Николаевна
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Жақсы орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның медициналық бикесі, шақыру комиссиясының хатшысы (келісім бойынша)

О внесении изменения в постановление акимата Жаксынского района от 16 марта 2011 года № А-2/96 "Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года"
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 26 сентября 2011 года № А-8/311. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 7 октября 2011 года № 1-13-139. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Жаксынского района Акмолинской области от 26 июня 2013 года № 04-596)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Жаксынского района Акмолинской области от 26.06.2013 № 04-596).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жаксынского района «Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года» от 16 марта 2011 года № А-2/96 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-128, опубликовано 1 апреля 2011 года № 13 в районной газете «Жаксы Жаршысы - Жаксынский вестник») следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бралину А.Д.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаксынского района                     И.Кабдугалиев
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел Жаксынского района
Департамента внутренних
дел Акмолинской области
Министерства внутренних
дел Республики Казахстан»                  К.Сатыбаев
Приложение к постановлению
акимата Жаксынского
района от 26 сентября
2011 года № А-8/311
Приложение 1 к постановлению
акимата Жаксынского
района от 16 марта
2011 года № А-2/96
Состав
районной призывной комиссии
Журбин
Андрей Юрьевич
начальник государственного учреждения «Отдел по делам обороны Жаксынского района Акмолинской области», председатель призывной комиссии (по согласованию)
Тайтанова Жанна Егинбаевна
руководитель аппарата акима Жаксынского района, заместитель председателя призывной комиссии
Члены комиссии:
Аубакиров Ербол Советович
заместитель начальника государственного учреждения «Отдел внутренних дел Жаксынского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (по согласованию)
Абилдаева Гульжан Таргыновна
врач хирург государственного коммунального казенного предприятия «Жаксынская центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области,
председатель медицинской комиссии (по согласованию)
Титова Екатерина Николаевна
старшая медицинская сестра государственного коммунального казенного предприятия «Жаксынская центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области, секретарь призывной комиссии (по согласованию)