Кәмелетке толмаған интернаттық ұйымдардың түлектері және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 2 наурыздағы № 92 қаулысы. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 15 наурызда № 1-14-154 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 98 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 16.02.2015 № 98 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5-5) және 5-6) тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 13 тармақшасына сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кәсіпорындарда, ұйымдарда және мекемелерде жалпы жұмыс орны санының бір пайызы көлемінде кәмелетке толмаған интернаттық ұйымдардың түлектері және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшін жұмыс орындарының квотасы бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.А. Таласбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі
Аудан әкімі                                Е.Сағдиев

Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций и лиц, освободившихся из мест лишения свободы
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 2 марта 2011 года № 92. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 15 марта 2011 года № 1-14-154. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 16 февраля 2015 года № 98
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 16.02.2015 № 98 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии с пунктами 5-5) и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций и лиц, освободившихся из мест лишения свободы в размере одного процента от общей численности рабочих мест на предприятиях, в организациях и учреждениях.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Таласбаеву А.А.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Е.Сагдиев