"Ауданаралық темір жол қатынастарын анықтау туралы" 2010 жылғы 14 шілдедегі № 216/313 облыс әкімдігінің қаулысына және облыстық мәслихаттың шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Бірлескен Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 439 шешімі және Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 410 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 желтоқсанда № 3382 тіркелді
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне көлік мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 28 желтоқсандағы № 369-IV Заңының 1-бабының 13-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 және 27-баптарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Ауданаралық теміржол қатынастарын анықтау туралы» 2010 жылғы 14 шілдедегі № 216/313 облыс әкімдігінің қаулысына және облыстық мәслихаттың шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3341 болып тіркелген, «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінің 2010 жылғы 10 тамыздағы № 98 номерлерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
преамбуладағы «3)» саны «4)» санымен алмастырылсын.
2. Әкімдіктің осы қаулысы және мәслихаттың шешімі алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                               А.МҰХАМБЕТОВ
Облыстық
мәслихаттың хатшысы                       Б.ОРДАБАЕВ
Облыстық мәслихаттың
сессия төрайымы                           Л.ЖАЗЫҚОВА

О внесении изменения в постановление акимата области и решение областного маслихата от 14 июля 2010 года № 216/313 "Об определении межрайонных железнодорожных сообщений"
Совместное решение маслихата Актюбинской области от 7 декабря 2011 года № 439 и постановление акимата Актюбинской области от 7 декабря 2011 года № 410. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 декабря 2011 года № 3382
В соответствии с пунктом 13 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 28 декабря 2010 года № 369-IV «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам транспорта», статьями 6 и 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в постановление акимата области и решение областного маслихата от 14 июля 2010 года № 216/313 «Об определении межрайонных железнодорожных сообщений» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3341, опубликованное в газетах «Ақтөбе» и «Актюбинский вестник» от 10 августа 2010 года № 98) следующее изменение:
в преамбуле цифру «3)» заменить цифрой «4)».
2. Настоящие постановление акимата и решение маслихата вводится в действие, по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области                               А.МУХАМБЕТОВ
Секретарь
областного маслихата                       Б.УРДАБАЕВ
Председатель сессии
областного маслихата                       Л.ЖАЗЫКОВА