Ауданның ауылдық елді мекендеріне 2011 жылы жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына қолдау көрсету туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 қазандағы № 190 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 қарашада № 3-4-129 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 05-11/235 хатымен).
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 25.04.2012 № 05-11/235 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдесіндегі № 66 "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 7 бабы 3 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 қаулысымен бекітілген ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну ережесінің 2 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ауданның ауылдық елді мекендеріне 2011 жылы жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына жетпіс еселік айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы көтерме жәрдемақы және бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын сомада бюджеттік несие түрінде тұрғын үй сатып алу үшін әлеуметтік қолдау көрсетілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 тамызынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Сессия төрағасы
З.Тәжімұратова
Мәслихат хатшысы
Б.Турлыбаев

О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района в 2011 году
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 25 октября 2011 года № 190. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 ноября 2011 года № 3-4-129. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Байганинского района Актюбинской области от 25 апреля 2012 года № 05-11/235).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Байганинского района Актюбинской области от 25.04.2012 № 05-11/235).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", пунктом 2 Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, утвержденных постановлением Правительства от 18 февраля 2009 года № 183 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить выплату единовременного пособия в размере семидесяти месячных расчетных показателей специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района в 2011 году и оказать социальную поддержку в виде бюджетного кредита на приобретения жилья в размере не превышающий одну тысячу пятисот кратный размер месячного расчетного показателя.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 1 августа 2011 года.
Председатель сессии
З. Тәжімұратова
Секретарь маслихата
Б. Турлыбаев