Миялы ауылдық округінің кейбір елді мекендерінің атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 2 қыркүйектегі № 1 шешімі. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 қазанда № 3-4-118 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің атауында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосына" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылы" деген сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 24.11.2014 № 06 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 24.04.2017 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Деректемелерінде қазақ тілінде өзгеріс енгізілді, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 24.04.2017 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Миялы ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Миялы ауылдық округінің кейбір елді мекендерінің атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
Миялы ауылы:
1) Жем өзені
2) Орталық
3) Бесбай
4) Тоғалай
5) Көктерек
6) Миялы
7) Ащы
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 24.04.2017 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Дияр ауылы:
1) Мектеп
2) Шалпық
3) Желтау
4) Артезиан
5) Сарықұм
6) Мыңғыр
3. Бесбай ауылы:
1) Ақжар
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өз міндетіме аламын.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Миялы ауылдық округі әкімінің м.а. И.Мәнібаев

О присвоении наименований безымянным улицам некоторых населенных пунктов Миялинского сельского округа
Решение акима Миялинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 2 сентября 2011 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Актюбинской области 10 октября 2011 года № 3-4-118.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова "селолық", "селосына" заменено соответственно словами "ауылдық", "ауылы" решением акима Миялинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 24.11.2014 № 06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок – в редакции решения акима Миялинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 24.04.2017 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, аким Миялинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам некоторых населенных пунктов Миялинского сельского округа следующие наименования:
село Миялы:
1) Жем өзені
2) Орталық
3) Бесбай
4) Тоғалай
5) Көктерек
6) Миялы
7) Ащы
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением акима Миялинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 24.04.2017 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. село Дияр
1) Мектеп
2) Шалпық
3) Желтау
4) Артезиан
5) Сарықұм
6) Мыңғыр
3. село Бесбай
1) Ақжар
2. Контроль за исполнение настоящего решения беру на свою ответственность.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
и Акима Миялинского сельского округа И.Манибаев