Сарбұлақ ауылының көшелері мен құрамдас бөліктеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Сарбұлақ ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 4 шілдедегі № 6 шешімі. Ақтөбе облысы Қобда аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 тамызда № 3-7-116 тіркелді
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Қобда ауданы Сарбұлақ ауылдық округі әкімінің 11.12.2014 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Бүкіл мәтін бойынша "Сарыбұлақ" деген сөзі тиісінше "Сарбұлақ" деген сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Сарбұлақ ауылдық округі әкімінің 11.12.2014 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің деректемелерінде "Сарыбұлақ" сөзі "Сарбұлақ" сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Сарбұлақ ауылдық округі әкімінің 27.11.2018 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және Сарбұлақ ауылының тұрғындары конференциясының 2011 жылғы 2 маусымдағы № 3 хаттамасы негізінде, Қобда ауданы Сарбұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Сарбұлақ ауылдық округі әкімінің 27.11.2018 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Сарбұлақ ауылының көшелеріне төмендегі атаулар берілсін:
1) Абай Құнанбаев тұйық көшесі;
2) Виктор Пацаев тұйық көшесі.
2. Сарбұлақ ауылының келесі көшелері мен тұйық көшелерінің атауы өзгертілсін:
1) Ленин көшесі – Астана көшесі;
2) Тарас Шевченко көшесі – Алматы көшесі;
3) Белоруская тұйық көшесі – Балдырған тұйық көшесі;
4) 60 лет Октября тұйық көшесі - Желтоқсан тұйық көшесі;
5) Новая тұйық көшесі – Жастар тұйық көшесі.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі: Е. Утегенов

О наименовании и переименовании улиц и составных частей села Сарбулак
Решение акима Сарбулакского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 4 июля 2011 года № 6. Зарегистрировано Управлением юстиции Кобдинского района Актюбинской области 9 августа 2011 года № 3-7-116
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения слова "Сарыбулак", "аульного", "аула" заменены соответственно словами "Сарбулак", "сельского", "села" решением акима Сарбулакского сельского округа Хобдинского района Актюбинской области от 11.12.2014 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизитах решения слова "Сарыбулакского аульного" заменены словами "Сарбулакского сельского" решением акима акима Сарбулакского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 27.11.2018 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании протокола конференции жителей села Сарбулак от 2 июня 2011 года № 3, аким Сарбулакского сельского округа Кобдинского района РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима акима Сарбулакского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 27.11.2018 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить наименование улицам села Сарбулак:
1) переулок Абая Кунанбаева
2) переулок Виктора Пацаева
2. Переименовать следующие улицы и переулки села Сарбулак:
1) улицу Ленина – в улицу Астана;
2) улицу Тараса Шевченко – в улицу Алматы;
3) переулок Белорусская – в переулок Балдырған;
4) переулок 60 лет Октября – в переулок Желтоксан;
5) переулок Новая – в переулок Жастар;
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Е. Утегенов