Жиренқопа ауылдық округінің елді мекендерінің көшелері мен құрамдас бөліктеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жиренқопа ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 7 шілдедегі № 2 шешімі. Ақтөбе облысы Қобда аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 тамызда № 3-7-115 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жиренқопа ауылдық округі әкімінің 12.12.2014 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Деректемелерінде орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жиренқопа ауылдық округі әкімінің 09.03.2017 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және Жиренқопа ауылдық округі тұрғындары конференциясының 2011 жылғы 3 маусымдағы № 1 хаттамасы негізінде, Қобда ауданының Жиренқопа ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жиренқопа ауылдық округі әкімінің 09.03.2017 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Жиренқопа ауылының көшелері мен тұйық көшесіне төмендегі атаулары берілсін:
1) Александр Шиковский көшесі
2) Әлия Молдағұлова көшесі
3) Амангелді Иманов көшесі
4) Әліби Жангелдин көшесі
5) Абай Құнанбаев көшесі
6) Жастар тұйық көшесі
2. Тентекқара ауылының көшесіне төмендегі атауы берілсін:
1) Абай Құнанбаев көшесі
3. Жиренқопа ауылының келесі көшелері мен тұйық көшесінің атауы өзгертілсін:
1) Юбилейная көшесі – Исатай Тайманов көшесі;
2) Ленина көшесі – Қобыланды көшесі;
3) Новая көшесі – Желтоқсан көшесі;
4) 60 лет Октября көшесі – Сәкен Сейфуллин көшесі;
5) Степная көшесі – Ыбрай Алтынсарин көшесі;
6) Набережная көшесі – Тұрар Рысқұлов көшесі;
7) Садовая тұйық көшесі – Ардагер тұйық көшесі;
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл округінің әкімі Б.Алипов

О наименовании и переименовании улиц и составных частей населенных пунктов Жиренкопинского сельского округа
Решение акима Жиренкопинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 7 июля 2011 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Кобдинского района Актюбинской области 9 августа 2011 года № 3-7-115.
Сноска. По всему тексту решения слова "аульного", "аула" заменены соответственно словами "сельского", "села" решением акима Жиренкопинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 12.12.2014 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизиты внесено изменение на русском языке, текст на казахском языке не меняется решением акима Жиренкопинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 09.03.2017 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании протокола конференции жителей Жиренкопинского сельского округа от 03 июня 2011 года № 1, аким Жиренкопинского сельского округа Кобдинского района РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Жиренкопинского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 09.03.2017 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить наименование улицам и переулку села Жиренкопа:
1) улица Александра Шиковского;
2) улица Алии Молдагуловой;
3) улица Амангелди Иманова;
4) улица Алиби Жангельдина;
5) улица Абая Кунанбаева;
6) переулок Жастар.
2. Присвоить наименование улице села Тентеккара:
1) улица Абая Кунанбаева
3. Переименовать следующие улицы и переулок села Жиренкопа:
1) улицу Юбилейная – в улицу Исатая Тайманова;
2) улицу Ленина– в улицу Кобыланды;
3) улицу Новая – в улицу Желтоксан;
4) улицу 60 лет Октября – в улицу Сакена Сейфуллина;
5) улицу Степная – в улицу Ыбрая Алтынсарина;
6) улицу Набережная – в улицу Турара Рыскулова;
7) переулок Садовая – в переулок Ардагер.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б.Алипов