2012 жылдың қаңтар-наурыз айларында 1995 жылы туылған азаматтарды Мәртөк ауданының шақыру учаскесіне тіркеу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 желтоқсанда № 3-8-144 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының әкімінің 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының әкімінің 2012.04.16 № 2 Шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 33 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңының 17 бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 «Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы» қаулысын орындау үшін, аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 1995 жылы туылған азаматтарды, сонымен қатар тіркеуден әртүрлі себептермен өтпеген, жас мөлшері 17 жастан асып кеткен азаматтарды Мәртөк ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне тіркеу 2012 жылдың қаңтар-наурыз айларында жүргізілсін.
2. Мәртөк ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөліміне (Ж.В.Сыдыков, келісім бойынша):
1) осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды ұйымдастыру;
2) осы шешімнің орындалуы жөніндегі ақпаратты аудан әкімі аппаратына 2012 жылдың 25 наурызға дейін беру ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Б.Б.Күзембаеваға жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М. Елеусізов

О приписке граждан 1995 года рождения к призывному участку Мартукского района в январе-марте 2012 года
Решение акимата Мартукского района Актюбинской области от 29 ноября 2011 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 декабря 2011 года № 3-8-144. Утратило силу решением акима Мартукского района Актюбинской области от 16 апреля 2012 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Мартукского района Актюбинской области от 16.04.2012 № 2.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 «О воинской обязанности и воинской службе», во исполнение постановления Правительства от 5 мая 2006 года № 371 «Об утверждении правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан», аким района РЕШИЛ:
1. Провести приписку к призывному участку отдела по делам обороны Мартукского района в январе-марте 2012 года граждан 1995 года рождения, а также граждан старше 17 лет, не прошедших ранее приписку по различным основаниям.
2. Рекомендовать отделу по делам обороны Мартукского района (Ж.Сыдыков, по согласованию):
1) организовать соответствующие мероприятия вытекающие из данного решения;
2) предоставить информацию по исполнению данного решения в аппарат акима района до 25 марта 2012 года.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима района Б.Б.Кузембаеву.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                 М.Елеусизов