Талдықорған қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 26 сәуірдегі "Үйде оқытылатын және тәрбиеленетін мүгедек балаларға қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 9-294 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 19 тамыздағы N 20-865 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Талдықорған қаласының Әділет басқармасында 2011 жылы 02 қыркүйекте N 2-1-145 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қаңтардағы N 2-38 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 27.01.2014 N 2-38 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 11-бабы 2-тармағының 3)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабы негізінде қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Талдықорған қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 26 сәуірдегі "Үйде оқытылатын және тәрбиеленетін мүгедек балаларға қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" (Талдықорған қаласының Әділет басқармасында Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 27 мамырда N 2-1-123 тіркелген, "Талдықорған" газетінің 2010 жылғы 04 маусымдағы 23-нөмірінде жарияланған) N 9-294 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспе бөлімінде "Талдықорған қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 10 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 158 шешімін (Талдықорған қаласының Әділет басқармасында Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 29 желтоқсанда 2-1-110 нөмірі тіркелген, "Талдықорған" газетінің 2010 жылғы 15 қаңтарындағы 3-нөмірінде жарияланған)" сөздері "Талдықорған қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 15 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 212 шешімін (Алматы облысының Әділет департаментінде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылы 30 желтоқсанда 2-1-134 нөмірі тіркелген, "Талдықорған" газетінің 2011 жылғы 07 қаңтардағы 2-нөмірінде жарияланған)" сөздеріне ауыстырылсын.
4-тармақта "М.Қ. Көлбаевқа" сөздері "Ғалиасқар Төлендіұлы Сарыбаевқа" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғалиасқар Төлендіұлы Сарыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 М. Бигелдиев

О внесении изменения в постановление акимата города Талдыкорган от 26 апреля 2010 года N 9-294 "Об оказании дополнительной социальной помощи детям-инвалидам, обучающимся и воспитывающимся на дому"
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 19 августа 2011 года N 20-865. Зарегистрировано Управлением юстиции города Талдыкорган Департамента юстиции Алматинской области 02 сентября 2011 года N 2-1-145. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 27 января 2014 года N 2-38
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 27.01.2014 N 2-38.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
На основании подпункта 3) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" от 13 апреля 2005 года, статьи 21 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Талдыкорган от 26 апреля 2010 года N 9-294 "Об оказании дополнительной социальной помощи детям-инвалидам, обучающимся и воспитывающимся на дому" (зарегистрированное в Государственном Реестре нормативных правовых актов в Управлении юстиции города Талдыкорган от 27 мая 2010 года за N 2-1-123 и опубликованное в газете "Талдыкорган" от 04 июня 2010 года в N 23) следующее изменение:
во вступительной части слова "решения Талдыкорганского городского маслихата от 10 декабря 2009 года N 158 "О бюджете города Талдыкорган на 2010-2012 годы" (зарегистрированное в Управлении юстиции города Талдыкорган в Государственном Реестре нормативных правовых актов от 29 декабря 2009 года за N 2-1-110 и опубликованное в газете "Талдыкорган" от 15 января 2010 года за N 3)" заменить словами "решения Талдыкорганского городского маслихата от 15 декабря 2010 года "О бюджете города Талдыкорган на 2011-2013 годы N 212 (зарегистрированное в Департаменте юстиции Алматинской области в Государственном Реестре нормативных правовых актов от 30 декабря 2010 года за N 2-1-134 и опубликованное в газете "Талдыкорган" от 07 января 2011 года за N 2)":
в пункте 4 слова "Кольбаева М.К." заменить словами "Сарыбаева Галиаскара Толендиевича".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сарыбаева Галиаскара Толендиевича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                М. Бигельдиев