Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 04 сәуірдегі N 283 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Еңбекшіқазақ ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 22 сәуірде N 2-8-175 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Заңының 31-бабы 1-тармағының 8-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Әскери мiндеттiлiк және әскери қызмет туралы" Заңының 19-бабының 3-тармағына, 20 бабының 1-тармағына, 23-бабының 1-тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2011 жылғы 03 наурыздағы N 1163 "Белгiленген әскери қызмет мерзiмiн өткерген мерзiмдi әскери қызметтегi әскери қызметшiлердi запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуiр-маусымында және қазан-желтоқсанында кезектi мерзiмдi әскери қызметке шақыру туралы" Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 03 наурыздағы "Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылдың 03 наурыздағы N 1163 Жарлығын іске асыру туралы" N 250 Қаулысы негізінде Еңбекшіқазақ аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшіқазақ ауданы, Есік қаласы, Абай көшесі N 322 және Шелек селосы, Кадыров көшесі N 2 мекен жайындағы шақыру учаскесінде "Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданының Қорғаныс Iстерi жөнiндегi бөлiмі" мемлекеттік мекемесі арқылы әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе босатуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша белгіленген әскери қызмет мерзімдерін өткермеген азаматтар 2011 жылдың сәуiр-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыру бойынша шаралар ұйымдастырылсын және қамтамасыз етсін.
2. Азаматтарды әскери қызметке шақыруды жүргізу үшін әскерге шақыру өткізу кезеңіне аудандық шақыру комиссиясы 1-қосымшаға сәйкес құрылсын.
3. Азаматтарды әскери қызметке шақыруды өткізу кестесі 2 және 3-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
4. "Еңбекшіқазақ ауданының Қорғаныс Iстерi жөнiндегi бөлiмі" мемлекеттік мекемесі 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды Қарулы Күштер қатарына шақыру кезеңінде шақыру учаскелеріне шақырылғаны туралы хабардар етіп және олардың келуін ұйымдастырсын.
5. Еңбекшіқазақ ауданының ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бастығы (келісімі бойынша) әскери міндеттерін орындаудан жалтарған адамдарды іздестіруді және ұстауды өз құзыреті шегінде жүзеге асыруды, Қазақстан Республикасының Қарулы Күштер қатарына шақырылғандарды шақыру және жөнелту кезеңінде шақыру учаскелерінде қоғамдық тәртіпті сақтау бойынша жұмысты ұйымдастырсын.

Об очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата Енбекшиказахского района Алматинской области от 04 апреля 2011 года N 283. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшиказахского района Департамента юстиции Алматинской области 22 апреля 2011 года N 2-8-175
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 8 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 19, пунктом 1 статьи 20, пунктом 1 статьи 23 Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе", и Указом Президента Республики Казахстан от 03 марта 2011 года N 1163 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле - июне и октябре-декабре 2011 года" на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года N 250 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 03 марта 2011 года N 1163" акимат Енбекшиказахского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить очередной призыв в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву, через призывной участок государственного учреждения "Отдела по делам обороны Енбекшиказахского района Алматинской области", расположенного по адресу: город Есик, улица Абая 322, село Шелек, улица Кадырова, 2.
2. Для проведения призыва граждан на воинскую службу создать районную призывную комиссию согласно приложения 1.
3. Утвердить порядок призыва граждан на воинскую службу согласно приложения 23.
4. Отделу по делам обороны Енбекшиказахского района в период призыва в ряды Вооруженных Сил в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года организовать оповещение и доставку граждан на призывной участок.
5. Начальник государственного учреждения "Управление внутренних дел Енбекшиказахского района" (по согласованию) в пределах своих полномочий организовать поиск и доставку граждан уклоняющих от исполнения воинских обязанностей, организовать работу по охране общественного порядка на призывной участок в период призыва и отправки призванных в ряды Вооруженных Сил Республики Казахстан.