Қаңбақты ауылдық округінің "Ақжар" ауылынан ұсақ мүйізді малдарының арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары енгізілуі туралы
Алматы облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 23 мамырдағы N 129 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаменті Қаратал ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 14 маусымда N 2-12-174 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 27 қыркүйектегі N 266 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды -  Алматы облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 2011.09.27 N 266 қаулысымен
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 18)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабының 2-тармағының 9)-тармақшасына сәйкес, аудандық мал дәрігерлік зертхананың 2011 жылғы 23 сәуірдегі N 54 және 25 сәуірдегі N 63 сараптамалары, Қаратал ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық–санитариялық инспекторының 2011 жылғы 29 сәуірдегі N 248 ұсынысы негіздерінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қаңбақты ауылдық округінің "Ақжар" ауылына ұсақ мүйізді малдары арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, оны ары қарай таратпай жою мақсатында шектеу іс–шаралары енгізілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Қонақбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Медеуов

О наложении ограничительных мероприятий в связи с выявлением бруцеллеза среди мелкого рогатаго скота в селе "Акжар" Канбактинского сельского округа
Постановление акимата Каратальского района Алматинской области от 23 мая 2011 года N 129. Зарегистрировано Управлением юстиции Каратальского района Департамента юстиции Алматинской области 14 июня 2011 года N 2-12-174. Утратило силу - постановлением акимата Каратальского района Алматинской области от 27 сентября 2011 года N 266
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Каратальского района Алматинской области от 27 сентября 2011 года N 266
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании экспертизы районной ветеринарной лаборатории N 54 от 23 апреля и N 63 от 25 апреля 2011 года, представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каратальского района N 248 от 29 апреля 2011 года, районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В связи с выявлением бруцеллеза наложить ограничительные мероприятия с целью не допущения и дальнейшего распространения заболеваний среди мелкого рогатого скота в селе "Акжар" Канбактинского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Конакбаева А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Медеуов К.