"Тараз қаласы аймағын көріктендіру ережелерін бекіту туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 25 маусымдағы № 30-8 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 желтоқсандағы N 45-6 Шешімі. Жамбыл облысы Тараз қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 12 қаңтарда 140 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 10-14 шешімімен
Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 10-14 шешімімен
«Әкімшілік құқық бұзушылық туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 30 қаңтардағы Кодексінің 3 бабының 2 тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 8) тармақшасына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «Тараз қаласы аймағын көріктендіру ережелерін бекіту туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 25 маусымдағы № 30-8 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-107 болып тіркелген, 2010 жылдың 21 шілдесінде № 29 «Жамбыл-Тараз» газетінде жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Тараз қаласы аймағын көріктендіру ережелерi, мынадай мазмұндағы 9-1 тармағымен толықтырылсын:
«9-1. Қаланың аумағында:
1) көшенің жүру және жүргінші жолдарын, кұрылыстан тыс аймақтарды, жасыл желекті аймақтарды және басқа да көпшілік орындарын қоқыстың кез келген түрімен (қағазбен, бөтелкелермен, шылым ұштығымен), тұрмыстық қалдықтармен ластауға;
2) жарнамаларды, афишаларды, хабарламаларды, жарнамалық плакаттарды, үндеу хаттарды және сол сияқтыларды белгіленбеген жерлерде орналастыруға рұқсат етілмейді.».
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тараз қалалық мәслихатының коммуналдық шаруашылық, көркейту, тұрғындарға қызмет көрсету, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары жөніндегі тұрақты комиссиясына (К.Ш.Болысбаев) жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қоланысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың                        Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы                       хатшысы
Г. Нұрымова                                Ө. Байшығашев

О внесении дополнения в решение Таразского городского маслихата от 25 июня 2010 года № 30-8 "Об утверждении правил благоустройства территории города Тараза"
Решение Таразского городского маслихата четвертого созыва Жамбылской области от 14 декабря 2011 года N 45-6. Зарегистрировано управлением юстиции города Тараз Жамбылской области от 12 января 2012 года № 140. Утратило силу решением маслихата города Тараз Жамбылской области от 14 декабря 2012 года № 10-14
Утратило силу решением маслихата города Тараз Жамбылской области от 14.12.2012 № 10-14.
В соответствии с пунктом 2 статьи 3 Кодекса Республики Казахстан от 30 января 2001 года «Об административных правонарушениях» и подпунктом 8) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 25 июня 2010 года № 30-8 «Об утверждении правил благоустройства территории города Тараза» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-107, опубликовано 21 июля 2010 года в газете «Жамбыл-Тараз» № 29) следующее дополнение:
Правила благоустройства территории города Тараза, утвержденные указанным решением, дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
«9-1. На территории города не допускается:
1) засорять проезжую и пешеходную части улиц, свободные от застройки территории и территории зеленых насаждений, а также другие места общего пользования любыми видами мусора (окурками, бутылками, бумагой), бытовыми отходами;
2) размещать объявления, афиши, извещения, рекламные плакаты, листовки и тому подобное в неустановленных местах.».
2. Контроль над исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Таразского городского маслихата по коммунальному хозяйству, благоустройству, услугам населению, охране окружающей среды и земельным отношениям (Болысбаев К.Ш.).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата
Г. Нурымова
Секретарьгородского маслихата
У. Байшигашев