Қазақстан Республикасының Парламент Мәжілісінің және мәслихат депутаттарының кандидаттарына сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізінде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 745 Қаулысы. Байзақ аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 желтоқсанда № 6-2-132 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ аудандық әкімшілігінің 2014 жылғы 12 қыркүйектегі № 496 қаулысымен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ аудандық әкімшілігінің 12.09.2014 № 496 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28 - бабының 4, 6 тармақтарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихат депутаттарының кандидаттарына сайлаушылар мен кездесуі үшін шарттық негізінде № 1 қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
2. Байзақ аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісімі бойынша) бірлесе отырып Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісінің және мәслихат депутаттарының кандидаттары үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары № 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Нұрғали Көбейұлы Үкібаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген сәттен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Құлекеев
"КЕЛІСІЛДІ":
Байзақ аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
А. Төлепбергенов
08 желтоқсан 2011 жыл
Аудан әкімдігінің 2011 жылғы
08 желтоқсандағы
№ 745 қаулысына № 1 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және мәслихат депутаттарының кандидаттарына сайлаушылар мен кездесуі үшін шарттық негізінде берілетін үй-жайлар
Елді мекеннің атауы
Кездесу өтетін орын
1
Жақаш ауылы
Әйтімбетов көшесі № 46, ауылдық клуб
2
Диқан ауылы
Күзенбай көшесі № 45, Ленин атындағы орта мектебінің акт залы
3
Бурыл ауылы
9 мамыр көшесі, Бурыл орта мектебінің мәжіліс залы
4
Абай ауылы
Жамбыл көшесі № 4, ауылдық клуб
5
Сарыкемер ауылы
Байзақ батыр көшесі № 76, аудандық мәдениет үйі
6
Мәдімар ауылы
Наржанов көшесі № 2, ауылдық клуб
7
Байзақ ауылы
Бәйдешов көшесі № 1, С.Абланов атындағы орта мектебінің акт залы
8
Көктал ауылы
Мұқанов көшесі № 10, мәдениет үйі
9
Жетібай ауылы
Төле би көшесі № 84, ауылдық клуб
10
Қостөбе ауылы
Әулие ата көшесі № 56 д, ауылдық клуб
11
Талас ауылы
Туғанбаев көшесі № 3, Н.Гоголь атындағы орта мектебінің акт залы
12
Қызыл жұлдыз ауылы
Тортаев көшесі № 70, ауылдық клуб
13
Мырзатай ауылы
Жамансары көшесі № 4 ауылдық клуб
14
Диқан ауылы

О предоставлении на договорной основе помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов
Постановление акимата Байзакского района Жамбылской области от 8 декабря 2011 года № 745. Зарегистрировано Управлением юстиции Байзакского района 14 декабря 2011 года за № 6-2-132. Утратило силу - постановлением акимата Байзакского района Жамбылской области от 12 сентября 2014 года № 496
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Байзакского района Жамбылской области от 12.09.2014 № 496 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи-28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению № 1.
2. Совместно с Байзакской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов согласно приложению № 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Укибаева Нургали Кобеевича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Б. Кулекеев
"СОГЛАСОВАНО":
Председатель Байзакской районной
территориальной избирательной комиссии
А. Толепбергенов
08 декабря 2011 года
Приложение № 1
к постановлению акимата района
от 08 декабря 2011 года № 745
Помещения для встреч с избирателями кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов на договорной основе
Наименование населенных пунктов
Место проведение встреч
1
Село Жакаш
Сельский клуб, улица Айтимбетова № 46
2
Село Дикан
Актовый зал средней школы имени Ленина, улица Кузенбай № 45
3
Село Бурыл
Зал заседений средней школы Бурыл, улица 9 мая
4
Село Абай
Сельский клуб, улица Жамбыла № 4
5
Село Сарыкемер
Районный дом культуры, улица Байзак батыра № 76
6
Село Мадимар
Сельский клуб, улица Наржанова № 2
7
Село Байзак
Актовый зал средней школы имени С.Абланова, улица Байдешова № 1
8
Село Коктал
Дом культуры, улица Муканова № 10
9
Село Жетибай
Сельский клуб, улица Толе би № 84
10
Село Костобе
Сельский клуб, улица Аулиеата № 56 д
11
Село Талас
Актовый зал средней школы имени Н.Гоголя, улица Туганбаева № 3
12
Село Кызыл жулдыз
Селький клуб, улица Тортаева № 70
13
Село Мырзатай
Сельский клуб, улица Жамансары № 4
14
Село Дикан