"2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Талас ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 541 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 26 шілдедегі N 296 Қаулысы. Жамбыл облысы Талас ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 15 тамызда № 6-10-120 тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20-бабының 5 тармағына сәйкес, Талас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2011 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Талас ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 541 қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-10-116 болып тіркелген, 2011 жылдың 29 қаңтарында № 13-14 «Талас тынысы» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Аталған қаулының 1-қосымшасы келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
21. «Талас ауданы әкімдігінің экономика және бюджетті жоспарлау бөлімі» мемлекеттік мекемесі;
22. «Талас ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі;
23. «Талас ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі;
24. «Талас ауданының мемлекеттік мұрағаты» мемлекеттік мекемесі;
25. «Талас ауданы әкімдігінің ветеринарлық бөлімі» мемлекеттік мекемесі;
аталған қаулының 2-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Ж.Тұрысбекке жүктелсін.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы           Ғ.Қартабаев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Талас ауданының мемлекеттік мұрағаты»
мемлекеттік мекемесінің директоры
С.Досымбеков
26 шілде 2011 жыл
Талас ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 26 шілдедегі
№ 296 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, сұраныс пен ұсыныс, қатысушылардың еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Атқарылатын жұмыс көлемі мен нақты жағдайлары
Сұраныс
Ұсыныс
Қатысушылардың еңбекақысының мөлшері (бір қатысушыға) және оларды қаржыландырудың көздері
1.
Көркем безендіру және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша, жұмыс мерзімі-6 ай.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Таласского района от 13 декабря 2010 года № 541 "Об организации общественных работ в 2011 году"
Постановление Таласского районного акимата Жамбылской области от 26 июля 2011 года № 296. Зарегистрировано Управлением юстиции Таласского района Жамбылской области 15 августа 2011 года за № 6-10-120
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи-20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения, акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Таласского района от 13 декабря 2010 года № 541 «Об организации общественных работ в 2011 году» (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6-10-116, опубликованное в газете «Талас тынысы» 29 января 2011 года № 13-14) следующие изменения и дополнения:
приложение-1 к указанному постановлению дополнить строками следующего содержания:
«21. Государственное учреждение «Отдел экономики и бюджетного планирования акимата Таласского района»;
22. Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, автомобильных дорог и пассажирского транспорта акимата Таласского района»;
23. Государственное учреждение «Отдел финансов акимата Таласского района»;
24. Государственное учреждение «Государственный архив Таласского района»;
25. Государственное учреждение «Отдел ветеринарии акимата Таласского района».»;
приложение-2 указанного постановления изложить в редакции согласно приложению настоящего постановления.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Турысбек М.Ж.
Исполняющий обязанности акима района       Г. Картабаев
«СОГЛАСОВАНО»
Директор государственного учреждения
«Государственный архив Таласского района»
С.Досымбеков
26 июля 2011 год
Приложение
к постановлению акимата
Таласского района
26 июля 2011 года № 296
Спрос и предложение на общественные работы, виды, объемы
и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда
участников и источники их финансирования
Виды общественных работ
Объем и конкретные условия работ
Спрос
Предложение
Размеры оплаты труда (на одного участника) и источник их финансирования
1
Благоустройство и озеленение
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику, срок работы – 6 месяцев.