"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындары тізімін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2007 жылғы 30 қазандағы N 23/02 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2011 жылғы 3 мамырдағы N 17/05 қаулысы. Қарағанды облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 26 мамырда N 1893 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2021 жылғы 18 ақпандағы № 12/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 18.02.2021 № 12/02 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Заңына, сәйкес Қарағанды облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындары тізімін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2007 жылғы 30 қазандағы N 23/02 қаулысына (2007 жылғы 10 желтоқсандағы N 1836 нөмірімен Қарағанды облысы Әділет департаментінде тіркелген, 2007 жылғы 29 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" N 150 және "Орталық Қазақстан" N 208-209 газеттерінде жарияланған) "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындары тізімін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2007 жылғы 30 қазандағы N 23/02 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2009 жылғы 10 қарашадағы N 29/16 қаулысымен енгізілген өзгерістермен қоса (2009 жылғы 23 қарашадағы N 1872 нөмірімен Қарағанды облысы Әділет департаментінде тіркелген, 2009 жылғы 10 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" N 188 (20772), 2009 жылғы 1 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" N 142 (20849) газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
нұсқалған қаулымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізімі, осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындары тізімін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2007 жылғы 30 қазандағы N 23/02 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі N 13/04 қаулысы жойылсын.

О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 30 октября 2007 года N 23/02 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Карагандинской области от 3 мая 2011 года N 17/05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 мая 2011 года N 1893. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 18 февраля 2021 года № 12/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 18.02.2021 № 12/02 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 30 октября 2007 года N 23/02 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области от 10 декабря 2007 года за N 1836, опубликовано 29 декабря 2007 года в газетах "Индустриальная Караганда" N 150 и "Орталық Қазақстан" N 208-209) с изменениями, внесенными постановлением акимата Карагандинской области от 10 ноября 2009 года N 29/16 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 30 октября 2007 года N 23/02 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрированным в Департаменте юстиции Карагандинской области от 23 ноября 2009 года за N 1872, опубликованным в газетах "Орталық Қазақстан" от 10 декабря 2009 года N 188 (20772), "Индустриальная Караганда" от 1 декабря 2009 года N 142 (20849)), следующее изменение:
перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Отменить постановление акимата Карагандинской области от 6 апреля 2011 года N 13/04 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 30 октября 2007 года N 23/02 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения".