Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы XLI сессиясының N 465 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 26 желтоқсанда N 1903 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 2023 жылғы 14 желтоқсандағы № 124 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 14.12.2023 № 124 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 576 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Қарағанды облысының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 10.12.2020 № 593 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді) шешімімен.
1. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 576 бабында белгіленген қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары ластағыш заттардың жеке түрлері бойынша Қарағанды облысы бойынша 1,4 есеге арттырылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 10.12.2020 № 593 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді) шешімімен.
2. Қарағанды облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларының мөлшері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың өнеркәсіп, құрылыс, көлік, коммуналдық шаруашылық, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (М.А. Перзадаев) және облыс әкімінің бірінші орынбасарына (Ғ.М. Матаев) жүктелсін.
4. Осы шешім бұқаралық ақпарат құралдарында жарияланғаннан кейін 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
А. Поляков
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
Б. Жұмабеков
КЕЛІСІЛДІ:

О ставках платы за эмиссии в окружающую среду
Решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года N 465. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 декабря 2011 года N 1903. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 14 декабря 2023 года № 124
Сноска. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 14.12.2023 № 124 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 576 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 10.12.2020 № 593 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Повысить ставки платы за эмиссии в окружающую среду, установленные статьей 576 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", по Карагандинской области в 1,4 раза по отдельным видам загрязнения.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 10.12.2020 № 593 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду по Карагандинской области в размере согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по промышленности, строительству, транспорту, коммунальному хозяйству, аграрным вопросам и экологии (Перзадаев М.А.) и на первого заместителя акима области (Матаев Г.М.).
4. Данное решение после опубликования в средствах массовой информации вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
А. Поляков
Секретарь
областного маслихата
Б. Жумабеков
СОГЛАСОВАНО:
(к решению XLI сессии областного маслихата N 465 от 29 ноября
2011 года "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду")
Начальник налогового департамента
по Карагандинской области
Е. Жиенбеков
29 ноября 2011 года
И.о. начальника управления экономики
и бюджетного планирования
по Карагандинской области
А. Молотовник
29 ноября 2011 года
Начальник Нура-Сарысуйского
департамента экологии
А. Райымбеков
29 ноября 2011 года
И.о. начальника управления
природных ресурсов и регулирования
природопользования Карагандинской
области
Р. Тулепбаев
29 ноября 2011 года
Приложение
к решению ХLI сессии
Карагандинского областного маслихата