Қаражал қаласында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 3 тамыздағы N 210 қаулысы. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 тамызда N 8-5-113 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 68/2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 16.05.2016 № 68/2 қаулысымен.
Ескерту. Тақырыбына өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2012.08.28 N 229 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы
Заңының 7 бабының 5-5), 5-6) тармақшаларына сәйкес, жұмысқа орналасуда қиындық көріп жүрген бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды жұмыспен қамту мақсатында, Қаражал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қаражал қаласында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарға әр санат үшін жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2012.08.28 N 229 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары А. Құрмансейітовке жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім
Ғ. Әшімов

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете в службе пробации уголовно-исполнительной инспекции и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в городе Каражал
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 3 августа 2011 года N 210. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 24 августа 2011 года N 8-5-113. Утратило силу постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 16 мая 2016 года № 68/2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 16.05.2016 № 68/2.
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 28.08.2012 N 229 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях обеспечения занятости лиц, освободившихся из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, испытывающих трудности в поиске работы, акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете в службе пробации уголовно-исполнительной инспекции и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в городе Каражал в размере одного процента для каждой категории от общей численности рабочих мест.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 28.08.2012 N 229 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Курмансеитова А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Г. Ашимов